Престидижитатор• 18 августа 2024

Эндометриоз в начальной степени, действительно ли обязателен дюфастон или мирена

Дюфастон уже пробовали пить, но от него мигрень сильная, а Мирену не рожавшей в 25 лет не хочется ставить, да и говорят, что она не лечит.
Как вам лечили, был ли толк?
Дякую_аж_підскакую• 18 августа 2024
у вас тяжесть, боль внизу живота есть? какие гормоны не в норме?
Червона рута• 18 августа 2024
Автор,а вы замужем,детей планируете?Эндометриоз лечится беременностью.Или искусственным климаксом.
автор Престидижитатор • 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Да, замужем, хотим ребенка, но все как-то откладываем((
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Ну потом могут быть проблемы с зачатием.Из-за эндометриоза .Поэтому не тяните.И заодно отсутствие МС это и есть лечение .
автор Престидижитатор • 18 августа 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Нет, нет ни боли, ни тяжести, ни выделений каких-то аномальных. Честно говоря, гормоны не говорила гинеколог сдавать, потому не сдавала
автор Престидижитатор • 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Спасибо большое
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Спасибо большое
На здоровье.А мирену не ставьте.
Дякую_аж_підскакую• 18 августа 2024
вы уверены, что он у вас есть? мне гинеколог говорила, что часто это приходяще-уходящее, и часто утолщение слоя путают с эндометриозом и полипом.
начинайте работать над ребенком. плюс правильное питание, спорт, отдых, сон, отсутствие стресса. и все пройдет.
главное сдайте анализ крови на гормоны и биохимию. можно даже без направления в частных лабораториях. важно понимать, есть ли нарушение гормонального балвнса
Ванна Тазиковна• 18 августа 2024
В мене теж ендометріоз, але ретроцервікальний. Це найважча форма ендометріозу. Якщо не болять критичні дні , немає шоколадних виділень перед і після менструацій, немає згустків і не топить Вас, то можете чекати з гормонами. Або пробуйте пити індоли (це бади з броколі). Індол, індомірол, епігалін. Це все таж категорія. Я приймаю курсами візан і чергую його з індоміролом. Пʼю індомірол до тих пір, поки не зʼявляться болючі місячні. Коли КД болючі - перехожу на Візан. Сходіть ше до когось на консультацію. Мірена теж класні результати дає, але до вагітності мабуть краще її не ставити
Отчебучкина• 18 августа 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Автор я тянула тянула. А потом и эндометриоз и боли адские,и полип , и мирену уже нельзя было поставить. Сейчас уже год на визане. Чувствую себя отлично ,месячных нет,болей нет,выделений нет , эндометрий отличный, матка спит , ушли узлы несколько, мало того у меня даже аллергия прошла которая была с 11 лет а мне уже 35 . Кстати с эндометриозом тяжело забеременеть ,я знаю много случаев что пили визан по назначению и после беременели быстро. Поэтому не тяните ,он точно никуда не денеться. А вот разростись по всей гинекологии ,потом и в кишечник может пойти ( так было у моей мамы ) позно было пить гормоны , и эктренно удаляли матку. Так как кровотечения были жуткие. Не тяните идите к хорошему врачу. Я перед началом визана сдавала все анализы ,и печень и гормональную панель. И тд. По гормонам он мне был очень нужен .
Отчебучкина• 18 августа 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А как вы курсами пьете Визан ??мне моя врач сказалачто если сходишь стерапии второй раз еще сложнее организму настроится и эффект не такой. Пью лично год. Все устраивает. Даже соскучилась за месячными ))) но как вспомню адские боли ,поясницу , у меня были такие боли что я думала что это внеиаточная беременность и меня тупо разрывает из нутри.
Отчебучкина• 18 августа 2024
Автор начните действительно с Индола это гомеапатия не повредит точно.
Ванна Тазиковна• 18 августа 2024
Ответ дляОтчебучкина
Як я вас розумію… Це такі болі, що ледь до туалету дойти можеш, і то тримаєшся за стіни… У мене такий ендометріоз, що я щоденно півроку жила на нурофені, ніхто не міг знайти причину хронічної болі в животі. А місячні були такі болючі, що я пила 6 знеболюючих за день які не допомогали. Я просто хотіла купити пістолет і застрелетись… Тоді у мене стався розрив яєчника, і вже конкретно почали обслідувати. На мрт з контрастом побачили ендометріоз за маткою. Мій ендометріоз знаходиться на прямі кишці і склеїв разом кишку+яєчник+матка.

Візан пила 1,5 року, наступний рік мене не боліло нічого. Потім ще рік - трішечки відчувала. А коли вже при місячних почала пити знеболення - знов перейшла на візан. В мене зараз другий курс візану. Про результат зможу сказати через пів року… за місячними не скучаю. Вони мене так замучили, що хай краще зовсім пропадуть)))
Ванна Тазиковна• 18 августа 2024
Ответ дляОтчебучкина
Яка це гомеопатія??? Це травʼяний протипухлинний препарат, а не гомеопатія
Да, я блондинка!• 18 августа 2024
Ответ дляЧервона рута
Ні, не лікується. Народила, років 5 його не було і от повернувся щей міоми з´явилися
Да, я блондинка!• 18 августа 2024
Автор, моя порада - гарно обстежитися. Узі треба проходити у конкретні дні цикла. Крім узі існує ряд симптомів, що вказують на ендометріоз. Мені ставили цей ліагноз десь з 32 років по узі. Лікування не було ніякого, симптимів теж( мазня в середині цикла, болі в тазу, обільні місячні). Завагітніла і народила в 39. Років 5 все добре. Ось зараз знову ставлять ендометріоз і є мазня та болі. Міій висновок, що треба гарно обстежувстися і не кидатися одразу в гормональне лікування . Саме це захворювання , нажаль, не лікується. Прибирається дискомфорт, пригальмовується розповсюдження, але вилікувати його не можна.
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну це ваш досвiд.У мене геть iнший.
Червона рута• 18 августа 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Плюсуюсь за индол.
Ванна Тазиковна• 19 августа 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Це Ви так кажете, бо у Вас легка форма. А є такі випадки, що він розповсюджується по тілу. І в очах, і в легенях. В мого лікаря є пацієнтка яка під час місячних кашляє кровʼю. Всім би таку легку форму як у Вас))