Ms. При теле• 18 августа 2024
Постановка на облік з 16 років при замовленні паспорта. Чому ніхто не пише?
Чому ніхто про це не пише. Вчора в телеграм канал прочитала що тепер при замовленні закордонного паспорту хлопців !!!!! З 16 РОКІВ будуть ставити на облік без проходження ВЛК.
Це не законно. Постанова на облік повинна бути з 17 до 18. Вони знають що паспорти дитячі на 4 роки і на 10 років можливо отримати тільки з 16. Я хотіла щоб мій син отримав паспорт і вчився за кордоном. Тепер все одно його на облік поставлять.
Злива інформації• 19 августа 2024
А кто делал в 16 второй загран паспорт, не задавали вопросы, зачем вам второй?
Позитивна• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ну то порівняйте дати. 🤦🏻♀️ після НР це в рік, коли йому виповниться 17 років. Він де не в рік в якому йому виповнилося 16 проходив комісію?
Ну так что изменилось? Если бы ставили раньше в 18, а сейчас в 16, ну да, есть разница.
А так, что раньше в 16, что сейчас.
Злива інформації• 19 августа 2024
Интересно, а если ребёнок не числится в украинской школе и снят с места регистрации проживания, как искать будут?
Гладиолус• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Я хотіла, щоб його нікуди не ставили. Він вже поступив . Якщо дані про нього в системі будуть то йому будуть виписувати повістки і штрафи
Ми вже 10 років за кордоном, у дитини не має ні коду ні паспорту, але в 17 на стару адресу прийшла повістка.
Країна не побачила, що дитина взагалі ніде не вчиться вже 10 років, дитину ніхто 10 років не шукав. А ви говорите. Але служити згадали
Тому це не залежить від того є паспорт чи взагалі нічого не має
Грушки-яблочки• 19 августа 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Выпустят. Без айди карты потом после 14 лет не сделают загранпаспорт.
То есть в 14+ , чтоб сделать загран в Украине нужен Ай Ди паспорт? Заграницей же он не нужен, если через консульство делать?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПозитивна
Но в 16 же лет. Кому-то 17 в декабре должно было исполниться, а на учет поставили уже в марте.
Всех в кучу собрали и в военкомат, кому уже есть 17, кому 16 только.
🤦🏻♀️. Вашому сину в 21 виповнилось 16 років, на облік його поставили чи почали процедуру в 22. Тобто в рік в якому виповниться 17 років. А тепер тобі 16 і все, ти вже на обліку. Це дітям відсікають можливість оформити закордонні паспорти на 10 років. Привʼязують до військового обліку. Приписка про « при оформлення паспорту» не просто так. З 18 підуть повістки і штрафи
Anna-Elina• 19 августа 2024
Ответ дляНаездница
Ваша ссылка подверждает мои слова, что это было еще при Сталине. Вы мне оппонируете, что нет, позже, при Хрущове)))) разберитесь немного там у себя
Вот цитата из вашей ссылки:
’На більшість селян нова паспортна система не поширювалася. Їх із 16 років добровільно-примусово записували в колгосп. І вони не могли виїхати далі ніж за райцентр без довідки від колгоспного керівництва.
За самовільний виїзд карали грошовим штрафом, а за повторне порушення була кримінальна відповідальність — до трьох років вʼязниці. Нерідко голови колгоспів і сільрад або працівники НКВС за хабар видавали довідку, на підставі якої можна було отримати паспорт’
Это про время до Второй мировой по вашей ссылке так обозначено
Вот цитата из вашей ссылки:
ви в собі спочатку розберіться))) а не викручуйтесь, розуміючи що лоханулись))) ’Только это при Сталине было)’ чий пост? де я писала ’нет, позже, при Хрущове))))’? мало що історії не знаєте, то ще й навіть визнати, що дійсно її не знаєте, не можете
Злива інформації• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Вы имеете ввиду, что при оформлении паспорта в 16 лет захотят документ при постановку на учёт или что именно?
Anna-Elina• 19 августа 2024
Ответ дляГладиолус
+1, це точно
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляГлаголиця
Тут вообще не про выезд, а про истерику мамаши которая бриться, что ее ребенок попадет в список в военкомате, словно он до 16 нигде не был засвечен )
Не просто попаде. А попаде без комісії як абсолютно здоровий. Вашого чоловіка завтра мобілізують і без комісії відправлять на фронт. А що такого? Діти всі здорові, то чим дорослі чоловіки відрізняються?
Марс атакует• 19 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Вопрос по поводу Ай Ди паспорта. Его обязательно получать в 14 лет? Без него ( только с заграном) заграницу не выпустят?
Для заграницы нужен только загран. Но после 14 без айди ребенок не сможет получать некоторые услуги и оформлять документы
Позитивна• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
’Подарок’ делают прям ровно в день рождения? В дверь позвонили и сообщили.
Почему нельзя сделать паспорт? С 18 будут повестки, за 2 года можно сделать паспорт и уехать.
Княгиня пітьми• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Що можна зробити? І коли це вступає в силу?
Цікаво, що новину ви прочитали в телеграмі, а питання ставите тут)))
Там вас забанили, чи просто ігнорують?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мій похресник, якому 16 було в травні цього року, вже пройшов медкомісію, закінчив 10 клас. Всі хлопці пройшли з його класу.
Ну права вашого похресника школа на одному місці провернула, як і комісія. Це по перше. По друге, тепер від 16 серпня, вашого похресника просто б внесли в базу без особистої присутності. Автоматично. Так ясніше? І пофіг, що в когось кінцівки немає чи сліпий на оба ока. Для держави він здоровий вже, за замовчуванням.
Марс атакует• 19 августа 2024
Ответ дляПилосмок працює
Вы засвечены - Вам и бояться нечего. Есть люди, которые с Украиной связаны только загранпаспортом, завидуйте молча
А загран Украина на каком основании выдала?
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
Шукати не будуть. Самі прийдете, коли паспорт знадобиться.
Злива інформації• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Да вот хочу сделать ему на 10 лет второй, 16 будет в ноябре :(
Привіт з ботойбіччя• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А давайте ви не будете нагнітати, ще скажіть що всім зразу автомат в руки дадуть і на війну відправлять? Не може бути що всі автоматично будуть здорові, хай покажуть як воно буде на практиці.
Марс атакует• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Приписне раніше наступного року йому все одно не видадуть, як і всім хлопцям з його класу, кому 17 буде у наступному році.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ні внесуть в базу без проходження комісії, як годного до служби
Наездница• 19 августа 2024
Ответ дляAnna-Elina
А, вы не поняли, что я имела в виду, бывает. Просто это началось ещё при Сталине. Странно, что вы начали свой отсчет именно с Хрущева, поскольку голодомор 32-33 гг. был как раз следсвием той политики, которая проводилась в рамках колективизации, предпринятой Сталиным
Марс атакует• 19 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
Нет, просто в базу будущих призывников внесут. Примерно как раньше перепись будущих школьников по району была, так и тут
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПозитивна
Ви або не розумна, або прикидаєтесь.
З якого дива дитину будуть вносити в 16 чи навіть 20 чи 25 років в реєстр не перевіривши чи здоровий він чи ні? В сусіда в сина лінзи на окулярах завтовшки в мої 2 пальці. Но по рішенню якогось стецька з уряду, він автоматично став здоровим і годним до військової служби
Наездница• 19 августа 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Ви або не розумна, або прикидаєтесь.
Это в США такое творят? Я просто помню, что вы по нику там
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляЗлива інформації
І моєму також.
Пліснявілий сир• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Так. Нашо? Щоб потім чіплятись?
Не цепляться, а призвать всех воевать, в т.ч. и думавших, что успели свалить.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я вище привела посилання. Читайте. Там чорним по білому написано без проходження медичної комісії. І це вже діє.
Позитивна• 19 августа 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Мы в Ирландии, моей дочери сделали загран без ай ди. Ей в конце января 2022 исполнилось 14, не успели сделать ай-ди( оккупация).
У нее нет внутреннего укр.паспорта, только загран.
Мама Никитки-2• 19 августа 2024
Ответ дляНаездница
Це український уряд вже прийняв 16 серпня. Прокидайтесь
Княгиня пітьми• 19 августа 2024
Ответ дляMs. При теле
Дитина після 9 класу вчиться сама щоб потім повернутися на облік становитись? Він виїхав щоб вчитися і потім жити за кордоном. Якщо він буде в тих реєстрах , то смикати потім будуть
Не отримуйте закордонний паспорт громадянина України, рвіть всі зв´язки з країною походження. Чого ви в неї вчепились?