Психологічка• 18 августа 2024

Чому розвелось багато дітей попрошайок?

Доглянутих ,гарно вдягнених тобто із нормальних сімей
Ходять клянчуть на вулицях ,на парковках
Чому батьки не дбають про фінансовий добробут дитини?
Чому дитина ходить та клянчить у постороніх їй людей допустимо на бургер із мака
І це ж чиясь дитина все таки,не бездомна сирота
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
Т е вам смешно, что у нас начинают формироваться детские голодные банды?
Ну запропонуйте такій ’голодній’ дитині кг гречки і кг сосисок, почуєте багато ’приємного’ в свій адрес)

ГендиреХтор• 18 августа 2024
Батьки дають кишенькові, але їсти в маці часто шкідливо для здоровʼя, або чіпси купувати як моя дитина. А ходити випрошувати порівняно легкий спосіб - хтось та й дасть щось.
Не против• 18 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Вы не понимаете что происходит?
Они хотят жить так, как привыкли - покупать бургеры, картошку и колу. А у родителей больше нет на это денег. И они идут на улицу.
Скоро будете как в Барсе сумку на ногу надевать... но вам смешно...
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
Вы не понимаете что происходит?
А інші не звикли жити як раніше? То треба до людей чіплятися, мені на браслет Ван Кліф не вистачає?
автор Психологічка • 19 августа 2024
Ответ дляТасама
Подошел парень вчера в оушн Плаза , лет 20, говорит я вас дам наклейку а вы мне скиньте денег на учебк, я собираю , чтобы оплатить контракт. Я подоыигелп, в 20 лет можно и подработку найти , а не парить теряем наклейку и требовать 200 грн на карту
Чоловіку моєму втирали таке на великій васильківській саме,а він лох дав 60 гривень за наклейку дівчиніна могилянку збирає,ага
Тасама• 19 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Такое же
Наклейка какой то картины ван Гога
автор Психологічка • 19 августа 2024
Ответ дляГендиреХтор
А потрібно нікому нічого не давати тоді і цих попрошайок не буде

Україна наше все• 19 августа 2024
С президента берут пример