Психологічка• 18 августа 2024
Чому розвелось багато дітей попрошайок?
Доглянутих ,гарно вдягнених тобто із нормальних сімей
Ходять клянчуть на вулицях ,на парковках
Чому батьки не дбають про фінансовий добробут дитини?
Чому дитина ходить та клянчить у постороніх їй людей допустимо на бургер із мака
І це ж чиясь дитина все таки,не бездомна сирота
Тут как тут• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Але в нас гроші не просять просто так. Щось пропонують купить. Просто до війни не було такого. Може дійсно так скрутно з грошима в батьків
TANYA 0 0 0 0• 18 августа 2024
’На що дивлятьсЯ батьки?’. Я більш як впевнена що більшість батьків і можуть не знати і не думаю що вони дійсно голодні і не доїдають що просять на бургер .
Шалена красуня• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Клянчити це не ок ,це факт
Батьки не займаються дітьми ,а вони в свою чергу дістають пересічних людей,кому від цього краще?
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Якщо у вас така гостра реакція на правду )
То у вас там свій сімейний бізнес чи не так?)
Не против• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Моя племінниця розповідалаїй(19 років), що зараз таких дуже багато стало, що не встигає з подругами чи хлопцем за столик сісти, то підходять і бреслатики, якісь магнаті з алі пропонують купити чи просто дати грошей, дістає телефон і починає знімати, мов завтра в тіктоці будеш зірка, інтернет все пам´ятає, спробуй потім на норм роботу влаштуватися, то відходять. Ви так само робіть.
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляlisa2101
Дети стараются заработать. Родители не мешают.
З яких пір клянчити це рівно тому ,щоб заробляти?
Розумію там бути фрілансером так,а не ловити постороніх людей із ціллю отримати легкі гроші.
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляfalcon
День дітей. Сучасні діти погані, а от ми були...
Я народилась після 2000
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Молодець
Не против• 18 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А ваша племянница ’спасибо, нет’ говорить не умеет?
ПультОт_БМВ• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
Удалено администрацией...
Це не автору,це мені смішно,збираються гуртом і нікого не пропускають через сусідній двір,перш ніж не спитають,чи не буде у вас на зсу
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
вони після ні ,не відстають все одно
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
І совісті ж вистачає брехати
Тут как тут• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Вони кажуть ,що збирають на зсу ,але ж ви розумієте ,що то не правда
Останній раз сказали, що на картоплю фрі
Не против• 18 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Т е вам смешно, что у нас начинают формироваться детские голодные банды?
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Можна сказати ,що на зсу буде,скину на збір відомий мені та перевірений , до побачення
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Молодець
Я пам´ятаю як до мене колись, ще до короновірусу, бабуся в Сільпо підійшла, мов донечка, дай скільки можеш, нема чого їсти, я їй запропонувала круп, картоплі, курку(цілу) купити, мене на чоловічий половий орган послали😂
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляТут как тут
Хоча правда вже
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
Завтра їй напишу і спитаю
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
В службу
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
То їй на горілку треба було?)
ПультОт_БМВ• 18 августа 2024
Ответ дляНе против
От шо шо,а вони точно не голодні
Психологічка
• 18 августа 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
От шо шо,а вони точно не голодні
Так їм мало того,що дають можливо батьки і вони вирішили експлуатувати постороніх
База_птеродактилей• 18 августа 2024
До мене хлопець років 10 підійшов в маркеті і попросив 5грн докласти до булочки, я дала 10, потім бачила його з друзями на касі з булками і соком. Батьки, ви не даєте дітям кишенькові гроші?
Огірок та Помідорчик• 18 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
То їй на горілку треба було?)
Якщо чесно вона не виглядала людиною яка вживає алкоголь. охайна, не набрякша, така божа кульбаба. Думаю так гроші заробляла.
Того найкращий варіант, як хтось просить, то не гроші давати, а запрошувати купити їжі, круп, хліба, овочів, консервів, тих же гомілок, як вас пошлють то все зрозуміло, як і на на крупи людина згодна, то там дійсно скрута і можна докупити ковбасу чи сира чи цукерок чи щось подібне.