Шумелка Мышь• Изменено 19 августа 2024
Чи є у вас образа на мати?
Було не дуже веселе дитинство. Батько нас покинув (нас 3є), пішов до іншої, а мама в цей була вагітна мною. Все життя звинувачувала мене, що батько пішов із за мене. В підлітковому віці почала з ним спілкуватися активно, в неї була ревність. Вона маніпулювала словами, що якщо я спілкуюся з батьком, то маю від неї відмовитись. Проклинала мене. Казала що «я тебе народила, я тебе і вбʼю». Вся ненавість на батька була на мені…в 17 років пішла з дому і почала жити з батьком. Жодного разу мені мама не телефонувала, не відповідала на мої привітання зі святами. Потім, з часом, через сестру почали спілкуватися. Але прояв ненависті все одно залишився.
Я рано почала працювати, щоб мати власні кошти, купувати сезонні речі. Вона більше всього любила середню доньку, бо та прийняла зручну позицію, бути разом проти батька.
Але зараз в мене майже немає з нею спілкування, я не ділюся своїми життям, закрита для неї.
Наче пробачила все. Але сказати, що «люблю» мені важко. Я нічого не відчуваю. Мені Шкода трохи її.
Інколи допомагаємо продуктами, коштами. Але приїжджати в гості, ділитися подіями зі свого життя немає бажання. Завжди засуджувала мене, замість підтримки.
Живу добре, маю свою сімʼю, купила сама авто. Але інколи думаю, чи маю я спілкуватися через силу з нею, бо «так треба?». Перед очима завжди спливають моменти з дитинства та її ненавість і байдужість до мене.
Просто є родини, де всі разом на свята, де є підтримка. А ми як чужі.
Як бути надалі? Бо наче шкода, що вона живе сама, не все добре з грошима в неї, але це її життя. Я не можу брати відповідальність та давати поради як жити.
Шикаю і викаю• 19 августа 2024
Да. За то, что в полтора года она скинула меня на бабушку и дедушку, годами не приезжала и месяцами не писала писем
неДоЖиру• 19 августа 2024
Была обида на маму за то что била меня и унижала.
Но сейчас я выросла и уже не позволяю с собой так обращаться.
А вот брата моего до сих пор гнобят ,он не умеет защищаться
Ласунка• 19 августа 2024
Знайома ситуація, але я не пішла з дому і на маму не ображаюсь. У неї було складне життя, вона не була щаслива, батько часто її бив. А я народилася зовні схожою на батька, тому викликаю у неї негативні асоціації. Намагаємось порозумітись. Пояснюю, що то не моя вина, моє ставлення до неї зовсім інше, не таке як у батька. Вона іноді розуміє, а іноді ні. Іноді соромно, іноді ображається на мене. Але вона моя мати, я не можу на неї ображатись.
Обнемашечка• 19 августа 2024
Якби я була на вашому місці (а я була близько) я б чинила так: як попросить допомоги, а у мене є натхнення і можливість, я б допомогла. Але ніяких близьких розмов, порад і т.д.
Грамотний хвіст• 19 августа 2024
Нет у меня от мамы только помощь и от свекрови тоже . Спасибо им
Allein74999• 19 августа 2024
Моя мать научила меня любить себя такой, какая я есть. Всю жизнь мне твердила, что я взяла все самое худшее из своей семьи, что я вся в своих родственников поляков( мой отец поляк), что я худшее, что могло вырости и что я ни капли не взяла от такого прекрасного чел, как она. Бля, я реально горжусь, что я полька и что во мне нет ни капли от нее и ее скотского характера. Я так за это благодарна))) это при том, что мой отец ей ничего не сделал, он просто вовремя сбежал от нее на тот свет и бросил меня на растерзание ей.
ЧупакабраЗеБест• 19 августа 2024
Ответ дляAllein74999
капец сочувствую. но в ваших словах еать такая вунтрення гордость