ХвилювАллочка• 19 августа 2024

Когда нет денег на маникюр и педикюр

Вы часто ходите в салон?
Звоночек• 19 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Як були масштабні відключення світла, я перестала ходити, якось було страшнувато, чи нормально стерилізують коли працюють на генераторі (сухожар жере багато).
Знайшла хороший, навіть занадто (трохи агресивний) ремувер для кутикули і взагалі переходжу на необрізний ( трішки прибрати можу на бокових валиках, якщо десь зацепка.
Для ніг - шкарпетки з садіцилкою, через кілька днів ноги як дитини ( загрубіла шкіра сама відлущується).
Так, звісно не ’вау’, але вигляд охайний, мені комфортно.
На фото останній раз обрізала кутикулу 2 місяці тому.
Який ремувер?)
У мене кутикула просто кінська
Заростає за кілька днів😔
Люблю порядок• 19 августа 2024
Є гроші, але роблю сама. Ненавиджу контакт з людьми(((
Акукарача• 19 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
что за носки? как использовать?
Акукарача• 19 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вот этим

Самый маленький обьем у меня

Надолго хватает
благодарю
Поміркована думка• 19 августа 2024
Сама дома, руки не крашу, ноги - обычный лак накупила разные цвета в Еве, прикрываю закрепителем и блестит смотрится как гель лак
Забагаловка• 19 августа 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вибачте що питаю ..
без подвійного дна спитаю .. а що такого у контакті з людьми ? Майстер собі тихенько робить роботу, ви у навушниках своє щось слухаєте. Як варіант ..
Пишу_граммотно!• 19 августа 2024
Сама это делаю, дома. Деньги есть. Не понимаю вашу проблему
Люблю порядок• 19 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вибачте що питаю ..
Не люблю спілкуватися з незнайомими, плюс поміняла купу майстрів то три години пиляє, то таке наростить що страшно ходити. Вирішила, що спррбую сама, купила верхні форми і роблю.
Я ще і стрижу сама себе)))
Пульт от линолеума• 19 августа 2024
Я мастер маникюра.Поэтому сама всегда делаю.В парикмахерской делала один раз в 15 лет.Гели никогда не признавала.Могу и не покрывать.Ногти здоровые
Викачую яйцями• 19 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вибачте що питаю ..
Для мене все. Починаючи з пошуку часу, здрасті-здрасті, мовчки напряжно, розмовляти ще гірше, поруч так близько зі сторонньою людиною годину. Омг, ноу.
Але я сама собі господиня, ніхто мій вигляд не оцінює.
Стебель березы• 19 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Який ремувер?)
У мене кутикула просто кінська
Заростає за кілька днів😔
Дева Мария• 19 августа 2024
Хожу , не могу без этих процедур
Миззери• 19 августа 2024
Ни разу в жизни ) так что не переживайте
Фея_3уровень• 19 августа 2024
давно не ходжу, мала дитина, нічого не сплануєш, швиденько склепала сама як вийшло поки спав, та і все, бо від постійних мийок-драйок без покриття гелем постійно ламаю нігті в м´ясо
ИМХОля• 19 августа 2024
Никогда не ходила, делаю сама, педикюр тоже. Крашу обычным лаком, иногда без ничего. Уже показывала здесь. Длина тоже разная, то больше, то меньше. Сейчас особо не отращиваю.
Забагаловка• 19 августа 2024
Ответ дляИМХОля
Идеально
Сладко-соленая• 19 августа 2024
Хожу раз в 3 недели.

Аппаратный маникюр + педикюр 1100-1400 грн в зависимости от мастера. Не Киев, область.
Стебель березы• 19 августа 2024
Ответ дляАкукарача
что за носки? как использовать?
Такі брала, але пишуть що зняли з виробництва.
Буду шукати щось схоже.
Акукарача• 19 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
Буду шукати щось схоже.
Тільки не про гроші• 19 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
Вибачте що питаю ..
Я ходила, там у майстрині супермама йшла тому час пройшов непомітно
Запасная спина• 19 августа 2024
Ответ дляИМХОля
супер!
поділіться секретом що за колір на фото2 і 3? будь ласка
ИМХОля• 19 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
супер!
На 3м это макси с шиммером лак, так себе, не очень держится, бывает и лучше, в на 2 это эссенс, но но уже не выпускают.
ИМХОля• 19 августа 2024
Ответ дляЗапасная спина
супер!
Maxi Color Powder Nude тон 07 на 3м. Но держаться долго не будет.
Надежда наш компас• 19 августа 2024
Около года назад была. Стригу коротко и всё. Волосы красила в декабре 2022 года. Стригу волосы раз в 3-4 месяца
Да_Я_ТакаЯ_• 19 августа 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Я могу ходить,но не хочу. Я не очень л долго находиться с людьми. Поэтому леплю сама себе 🥴😂Первое фото это я впервые нарастила гелем себе такие кривые пирожки,3 недели назад 😂вчера сняла эту лепнину и просто покрыла лаком. Для меня норм,для кого-то фу бе.
По моему Вам лучше с короткими ногтями, а не с длинными. Руки и ногти аккуратно и красиво смотрятся.
Да_Я_ТакаЯ_• 19 августа 2024
Ответ дляСтебель березы
А где такие носки продаются?
Да_Я_ТакаЯ_• 19 августа 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Я ще і стрижу сама себе)))
А какой у Вас длины волосы и как научились стричь себя? Хорошая идея)
Добродійка• 19 августа 2024
Никогда не хожу,сама всё делаю:эпиляция,маникюр,педикюр.
Запасная спина• 19 августа 2024
Ответ дляИМХОля
фото 2 то Essence Ballerina backstage #01?

а фото 4?
ідеально вкладене креле
хочу повторити
Стебель березы• 19 августа 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А где такие носки продаются?
Ева, простор, Мейкап... Загугліть вони багато де є, дивіться саме з відлущуючим ефектом.