Василина Семеніч• 20 августа 2024

Девочки, у кого как прошли роды я в панике

Лежу уже в роддоме , вчера вечером тут такие крики были и так долго , мурашки по коже , как страшно , теперь мой настрой сбился , понимаю что может не у всех прям так будет , но успокоиться уже не могу , роды первые , мужа брать не буду , кто брал маму с собой ? Или не стоит никого брать ? Как пережить это ? Все эти месяцы я настраивалась хоть и знала что роды это не приятная прям процедура , но в один день все ушло
Україна понад усе!• 20 августа 2024
Ответ для75В
Ну, мои первые роды были с мужем. Он идти категорически не хотел из-за страха всего медицинского, но когда узнал, что кум ходил, то и он уже не мог дать заднюю, мужик ведь! Короче, на вторые роды я уже шла сознательно без мужа и они прошли гораздо спокойнее. Ибо никто не бледнел, не краснел, не обливался потом, не сползал по стенке.
Короче, главное, настрой. Миллиарды женщин родили, и вы сможете. Главное, слушать мед персонал!
Удалено администрацией...

автор Василина Семеніч • 20 августа 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Чоловік-квіточка ні до чого, а мама хай мучиться? Оригінально
Боже я не хочу брати чоловіка , він себе рекомендував на пологи Я ЦЬОГО НЕ ХОЧУ ЦЕ МОЯ ПОЗИЦІЯ )))
Обнемашечка• 20 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Для того, для чого і чоловіків беруть. Для підтримки. І для контролю . Тим більше, що в присутності чоловіка чи мами відношення персоналу більш адекватніше
Так. Акушерське насилля ще існує, на жаль
Україна понад усе!• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Удалено администрацией...
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Мені ) на пологи )
Помеха справа• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Удалено администрацией...
Автор,не обращайте внимания. Всё будет хорошо у Вас. И на роды берите того, кого хотите.
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
AnnaOst• 20 августа 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Та вам би взагалі краще не народжувати

Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
from Ukraine• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Та не звертайте увагу на них. Мій чоловік відмовився , коли я запитала, та і все на всьому А то дурепи, котрі зараз настроюють Вас проти власного чоловіка.
ЛолитаНеРазлита• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Боже а мама тут до чого? В ЧОМУ ТУТ ПОЗИЦІЯ?))
Томатико• 20 августа 2024
Я рожала с мужем. Схватки были очень болючие тк меня стимулировали, но в принципе это все не смертельно. Не орала, тк я не псих)
Всім дякую за відповіді , буду налаштовуватись , тут такий срач стався ... Всім гарного дня )
Забагаловка• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Удалено администрацией...
Вам не можна зараз бути такою різкою, сконцентруйтеся на пологах і дитинці, даруйте і отримуйте лише позитив. Не розумію для чого ви написали цю тему, ви ж нервуєте від порад сторонніх людей
from Ukraine• 20 августа 2024
Ответ дляТоматико
У нас в патології дівчина навіть билася в коридорі головою об підлогу... То я готувалася... А з´ясувалося - просто артистична натура Потім также з радісним ентузіазмом і артистичною харизмою бігала з колискою
Гореотума• 20 августа 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А ви думали, що це як в туалет сходити, раз і все?
Ну хоч би почитали про етапи , через які жінка проходить в період народження дитини та про те, що все індивідуально. Зазвичай адекватні чоловіки самі пропонують підтримку своєї дружини в такі не прості моменти, бо для них народження дитини це така ж важлива подія. А тут, беру /не беру. Наче за масло в магазині вирішуєте.
Какой вы токс!
Автор,все будет хорошо! Поверьте,всем страшно было)Думайте о самой долгожданной встрече с малышом💛 Вам как только положат малышика на дивот- вы сразу все забудете! Самых Легких родов вам!
Помеха справа• 20 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
Где тут советы, если Автора облили грязью? Советчица в своём репертуаре.
Бешене сарі• 20 августа 2024
Народжувала з чоловіком рівно місяць тому, 20 липня. Не знаю, що без нього робила б. Він і водичку давав, і за руку тримав, і какашки за мною витирав (да-да, на потугах були какашки). Пологи закінчилися не так, як ми сподівалися. Я пригадую їх як жахіття. Не хочу лякати вас, автор, але перейми - це дуже боляче (хоча мені потім зробили епідуралку). Потуги - теж лотерея. Я не змогла витужити, дитину дістали вакуумом. Бажаю вам успішних пологів, таких більшість. Не переживайте!

AnnaOst• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Удалено администрацией...
Не звертати уваги. Доколупатися до жінки в пологовому на рівному місці це психіатр треба їй
сладкий_ноябрь• 20 августа 2024
Я не знаю, чому ви проти того, щоб народжувати з чоловіком, але знаю, що всі дбайливі чоловіки не залишають своїх жінок, коли ті потребують підтримки. Ви зараз дуже вразлива, потребуєте щоб хтось був біля вас. І чомусь думаєте про маму в такій ситуації, а не про чоловіка, от для мене це не є нормою. Чоловіка ви оберігаєте від народження, а маму ні, хоча по суті для неї це буде дуже сильний стрес.
Особисто я народжувала з чоловіком і це найкраще, що могло бути зі мною в період пологів. Бо для нього народження дитини, це така ж важлива подія, як і для мене.
Фісташкова кава• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Вто должны вы о чем ? Мужа я не хочу брать , бесплатно тут при чем , у меня есть деньги на ЭА, вопрос был в другом , вы здесь на форумах всегда все переворачивает с ног на голову
Мила автор, закривайте порадницю і не читайте дурних коментарів. В мене чоловік був відсутній і мені він ніяк би не допоміг, медичний персонал попався двічі надзвичайно турботливий і уважний.
Я не беру до уваги окремі випадки, коли дійсно присутність чоловіка важлива, але здебільшого він там не потрібен. І примушувати чоловіка бути, якщо він того не хоче, то узагалі занадто. Моя думка, нікому не нав´язую
Бешене сарі• 20 августа 2024
Ответ дляТоматико
Не псих Я все життя думала, що в мене високий больовий поріг, але перейми - це найсильніший біль у житті. Навіть без окситоцину (потім додали і його). Звісно, я кричала, як майже всі там.
Замріяна• 20 августа 2024
Маму не берите. Побеспокойтесь о её спокойствии - нечего ей всё видеть и сопереживать. В роддоме место только мужу - его ребёнок, всё-таки.
Україна понад усе!• 20 августа 2024
Ответ дляЗамріяна
Чоловік автора не для того, щоб її підтримувати.
Распутница• 20 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Перейдемо до політики так ?? Питання було про пологи, відповідь була що чоловік не той , що не знаю я як проходять пологи , чоловіка обрала не того , а ще виходить що я з Донецька 😂😂
Це вона вас від хвилювання щодо пологів відволікає))
Зараз забудете, що вам народжувати треба
AnnaOst• 20 августа 2024
Автор, якщо є можливість, то я за доулу. Самій народжувати мені не сподобалося
AnnaOst• 20 августа 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Удалено администрацией...
Шпондєр• 20 августа 2024
Брала чоловіка.

Я ідеально на прожила двох з різницею в 2 роки.
Концентруйтесь на собі, важливо дихати, слухайте лікаря.
Це процес який закладений в нас природою, організм на це розрахований. Все буде добре!
Бесбардак• 20 августа 2024
Ответ дляОбнемашечка
Мучитися одній треба? І всіх берегти окрім себе?
Я взагалі не розумію чоловіків, які не приходять на пологи. Уявіть: ваша близька людина (навіть 2 найближчі людини по суті, якщо рахувати дитину) мучиться, їй боляче, погано і страшно, і ви можете бути поряд і підтримати, може навіть допомогти, а ви в цей час такі: ’ой, ні, навіщо мені оці негативні емоції, піду бухати’
Я коли перший раз була на родах у 19 років, для мене це був дурдом якийсь. Я тільки думала, як добре, що мене тут ніхто не бачить. Потім ще було троє родів, ні разу не хотіла брати туди чоловіка