Шкідлива молекула• Изменено 21 августа 2024

Проблеми з дідусем( Переживаю.

Поможіть порадою. Дідусь після лікарні, вже себе почуває набагато краще. Єдине, що ходить ще не до кінця добре і все про це багато думає. Коли йому хтось дзвонить — балакати не хоче, сусідів каже не пускати до нього. Хотіли йому ноутбук увімкнути, щоб щось дивися хоч та відновлювався, трохи чимось розбавляти будні — не хоче. Сидить і щось думає, думає. Це ж так можна із розуму зійти. Дідусю 75 років. Звичайно, не молодий, але мають бути якісь життєві стимули, а не закритися у хаті та сидіти, аби потім казати, що він сам і немає нікого. Ну а якби нікого не мав взагалі із рідних, то що тоді? Як сирота б сидів? Вибачайте, може десь різко написала, але вже нерви на межі. Хочеш допомогти, але людина сама собі допомогти не хоче. Може, у когось було таке у родині. то поділитеся досвідом. буду вдячна
Мусик Пусик• 21 августа 2024
Ответ дляРедисочка
Лікар до вас або ви до лікаря
Можете спробувати он лайн консультації
Важко але без допомоги буде тільки все більше втрачати зацікавленість у всьому
тобто потрібні ліки7 вона зараз примає від деменції...

Все буде• 21 августа 2024
Это его проблемы . Вы хорошая внучка, переживаете . Моему отцу 84 года , он ещё преподает в универе, профессор
Нетутешня• 21 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
У меня мама в 52 устала от жизни,сошла с ума, была овощем, сестра её старшая тянет уже 20лет
Что значит сошла с ума? Лечите у психиатра. Дали таблеток, пинка, и вперед.Овощ это если инсульт, травма и тд
Мая твая не панимать• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Та от йому особливо роботи й не можна( У нього город, ми зараз пораємося замість нього. А так би, він би за городом і не думав про погане.
Може щось посильне для нього. Типу квасолю перебрати.
Мая твая не панимать• 21 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
в мене мама так після інсульту, нічого не хоче, 90 р, до лікар не хоче, що робити?
Нічого. 90 років поважний вік. Можно вже і не хотіти нічого і по лікарях не бажати йти. Балуйте, чим можете