Шкідлива молекула• Изменено 21 августа 2024

Проблеми з дідусем( Переживаю.

Поможіть порадою. Дідусь після лікарні, вже себе почуває набагато краще. Єдине, що ходить ще не до кінця добре і все про це багато думає. Коли йому хтось дзвонить — балакати не хоче, сусідів каже не пускати до нього. Хотіли йому ноутбук увімкнути, щоб щось дивися хоч та відновлювався, трохи чимось розбавляти будні — не хоче. Сидить і щось думає, думає. Це ж так можна із розуму зійти. Дідусю 75 років. Звичайно, не молодий, але мають бути якісь життєві стимули, а не закритися у хаті та сидіти, аби потім казати, що він сам і немає нікого. Ну а якби нікого не мав взагалі із рідних, то що тоді? Як сирота б сидів? Вибачайте, може десь різко написала, але вже нерви на межі. Хочеш допомогти, але людина сама собі допомогти не хоче. Може, у когось було таке у родині. то поділитеся досвідом. буду вдячна
Редисочка• 21 августа 2024
Консультація психіатра - виключити депресію

Чай не пью, только кофе• 21 августа 2024
Думає, щоб не бути обузою
Мая твая не панимать• 21 августа 2024
Я когда болею или плохо мне, то тоже не хочу ни с кем разговаривать, соседей и тому подобное. Только самых близких. Даже с друзьями не хочу ни общаться не видеться. Не люблю что б меня видели слабой такой и больной.
автор Шкідлива молекула • 21 августа 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Думає, щоб не бути обузою
Може бути. Але ми не така родина, що нам обуза. Нам головне — поставити на ноги та аби у нього все було добре.
Ответ дляРедисочка
Дякую. Може бути й вона(
Анти-анонім• 21 августа 2024
Моему 76 папе, постоянно сидит в телефоне
Ответ дляАнти-анонім
Чесно? краще б наш у телефоні вже сидів, чим оце надумував собі щось

Редисочка• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Дякую. Може бути й вона(
Кажу вам як лікар геріатричного відділення
Часта ситуація
Плюс обстеження в напрямку порушення когнітивних функцій
Може бути і то і то
Анти-анонім• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Тоже плохо, с больниц не вылазит.
Ему надо шивилится, а он сидит
Ответ дляШкідлива молекула
Питання не в Вас, а в тому, що думає він. Будь-яка людина, яка не може сама про себе подбати стає тягарем. А ви пишете, що погано ходить і думки у нього можуть бути дуже різні.
Ответ дляРедисочка
Часта ситуація
Може бути і то і то
О, дуже дякую вам.
Анонимушка• 21 августа 2024
Моєму батькові 75, працює бухгалтером в великому господарстві, за кермом, вічно в русі А весь вільний час- Тік-ток і новини, весь в інтернеті .
Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Моя бабушка в 75 еще на трех работах работала. Ей сейчас 96. 75 это еще молодость. Выгоняйте на улицу, давайте какую-то работу.
Ответ дляАнонимушка
О, активний такий. Це дуже хороша якість)
Редисочка• 21 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Молодість до 45 років згідно класифікацій
Стан здоровʼя у всіх різний
Хтось працює в 75 а хтось в 50 вже з масою серйозних хвороб
Пані з калабані• 21 августа 2024
Займите его чем-то...чтоб отвлекался
Ответ дляЯ-ваш шанс
Та от йому особливо роботи й не можна( У нього город, ми зараз пораємося замість нього. А так би, він би за городом і не думав про погане.
Ответ дляПані з калабані
Займите его чем-то...чтоб отвлекался
Питання: чим?
Редисочка• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Питання: чим?
Автор , якщо дідусь має прояви депресії нічим ви його не зацікавите

Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Питання: чим?
Что-то отремонтировать, если в селе, то худобу покормить.
Анти-анонім• 21 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
У меня мама в 52 устала от жизни,сошла с ума, была овощем, сестра её старшая тянет уже 20лет
Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Жесть.
Мусик Пусик• 21 августа 2024
Ответ дляРедисочка
в мене мама так після інсульту, нічого не хоче, 90 р, до лікар не хоче, що робити?
Анти-анонім• 21 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Жесть.
Она не лежала все 20лет овощем, выходила в нормальное состояние раз 7 наверное, была нормальная, потом опять в овощь.
Требовала к себе внимания,а муж и дети(мы) ей этого не давали и она опять в овощь
Пацелуйнитуда• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Можливо йому тяжко спілкуватись з людьми. У нього інсульт був?
Я-ваш шанс• 21 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну это какое-то псих расстройство. И в 30 можно впасть в такое. Но это жесть конечно.
Пацелуйнитуда• 21 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Питання: чим?
А де його бабуся?
Анти-анонім• 21 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
В 90 лет уже ничего не робити
Анти-анонім• 21 августа 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так надо понимать что с тобой нянькаться никто не будет, то она бабушкой становится не хотела, капризы, тараканы там всегда были огромные, короче если сестра её умрет раньше неё, нам будет хреново.
Мы её не вывозим
Редисочка• 21 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Лікар до вас або ви до лікаря
Можете спробувати он лайн консультації
Важко але без допомоги буде тільки все більше втрачати зацікавленість у всьому