Дуболом• 21 августа 2024
Дети без прививок теперь не имеют право учиться?
Напишите пожалуйста родители тех детей, у которых нет всех необходимых прививок, как вы будете решать этот вопрос? Раньше я помню были группы батьки Sos, где родители подавали в суд и выигрывали. Как сейчас с этим? Те, кто вакцинирован, пожалуйста не пишите не по теме.
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Ну дайте свой вариант ответа, такого такого ’мало ли шо’ боится автор.
А я звідки знаю, я не екстрасенс
я за своїми дітьми слідкую, а що там з іншими - мене не стосується
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Даже ковидные поделали даже самые ярые противники, на сколько я знаю. Что уж говорить о настоящих болезнях
в тій же Польщі повно тих, хто не робив. І так само немало куплених
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляПік Антна
А по суті можна. Де конкретно не допустили до занять в школі? Про дані мені зрозуміло
пардон, не зауважила ’не’ або пост виправлений
А Я Самая Самая• 21 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
кашлюку плювать на прививки. що вже довели Штати, у них там навіть новонароджені на кашлюк уже хворіють.
вітрянка і кір будуть завжди і нам уже недовго залишилось чекати коли на кір хворітимуть повністю вакциновані дорослі, які не в курсі що їх остання вакцинація в 6 років діяла приблизно 12 років а потім всьо
где взрослым подхватить корь, если все дети по идее привиты? кто разнесет эту корь по улицам?
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляHench
Що є того не відняти, дякую за комплімент.🥴
Стецько зі знаменитої комедії теж так казав))))
Ответ дляМию чакри щоденно
Потому, что все эпидемии появляются в аккурат под исходящий срок определённой вакцины)
И да, нет противопоказаний, никто реально не обследует, да и зачем без надобности травить организм ребенка убивая его иммунитет?
Зараз в Києві абсолютно реальний кашлюк ходить (той що коклюш), до цього ходила абсолютно реальна вітрянка. Так, це не смертельно, але кашлюк, особливо коли мова про немовлят, це ж триндець. Ну от нафіга ризикувати? З приводу імунітету. На мою думку це виправдані побоювання у випадку з новими вакцинами, типу вакцини від ковіду. КПК вже зробили мільярдам, навіть не мільйонам, людей у всьому світі
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
для розуміння ’где’ погугліть ’вакциноасоційований поліомієліт’, багато цікавого для себе відкриєте
А Я Самая Самая• 21 августа 2024
Ответ дляТоматико
За какой границей? В германии только кпк 1 и 3 акдс. А у нас сколько прививок до 16 лет надо сделать, штук 15?
а от полио они не прививают?
Ответ дляШобВам_КакНам
Вже хворіють в Україні дорослі на кір. Є така штука як колективний імунітет, заради нього і вакцинують массовой людей
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
А звідки ви знаєте? Може є статистика хворівших при совку?
Бо я ще Брежнєва живим двічі бачила, і прекрасно знаю не по статистиці, а по собі і своїх ровесниках. І прекрасно пам’ятаю, як у 1985/86рр в студмістечках Львівської політехніки і інших вузів цілі гуртожитки були закриті на карантин через свинку і кір.
І це, незважаючи на тодішній охват
Кумедна• 21 августа 2024
Ответ дляДуболом
Покупать справку о прививках точно не буду, мало ли что может быть. Да и не знаю, где её можно купить даже.
Мало ли что это что?
Мию чакри щоденно• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну где он реально ходит? Я живу в Киеве, в семье дети 4 года и 3 недели, так же в семье есть медик, ничего нигде не ходит и в поликлинике про эти эпидемии никто не в курсе🤷
А Я Самая Самая• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
а взрослых же не вакцинируют по желанию? или они легко болеют, если были в детстве привиты?
я хочу понять, есть ли способ избежать проблем из-за того что антипрививочники рушат этот коллективный иммунитет.
ШобВам_КакНам• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
вакцини і колективний імунітет це несумісні речі.
просто виробники вакцин стали використовувати це словосполучення щоб напарювати вакцини, а означає воно стійкий імунітет суспільства завдяки масивній прослойці перехворівших, які мають пожиттєвий імунітет.
вакциновані від вірусних захворювань імунітет мають тимчасовий, а від бактеріальних взагалі не мають ніякого
ШобВам_КакНам• 21 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
я не думаю що ви наважитесь робити собі прививку від кору якщо будете знати що у 25% жінок третя доза викликає побочку у вигляді артриту
КрестьянинДиор• 21 августа 2024
Ответ дляLux Aeterna
а что делать, если ты и рад был бы сделать прививки, но выехал за границу?
выехавшиие, вы как-то прививки детям делаете? это только за деньги или по временной защите можно бесплатно?
А вернутсья и сделать не вариант?
Вбигудях• 21 августа 2024
Ответ дляДуболом
Сейчас новая, с этого года
Нє, довідка та сама, просто ще просять карту щеплень
энциклопУдия• 21 августа 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Мне наш новый пндиатр ввыгрызаает мозг за те прививки,детям уже 14, 18 лет, говорит сыну,а тебе уже 14 лет и ты сам можеш приходить и детать прививки,мол сам можеш принимать решение,ты уже взрослый,я и охерела там
Чууть матов ненагнула,тетя головой наверное ударилась
Научите сына спрашивать: кто несёт ответственность за побочные
И пусть хренеет врач
Ибо им ответить нечего
И пусть хренеет врач
Ибо им ответить нечего
Пік Антна• 21 августа 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
В страху очі великі
Пік Антна• 21 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви вакцинуєтеся кожні 10 років?
энциклопУдия• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
А в цей час Києвом (не знаю за всю Україну) весело крокує кашлюк, а перед цим так само весело крокувала вітрянка і кір. Блін, ну ніхто ж не робитиме щеплення дитині, якщо дійсно є протипоказання. Чого не щепити здорову дитину, яка не має протипоказань, ще й у країні де йде війна, а значить автоматом погіршується епідеміологічна ситуація і доступність і якість медичної допомоги - загадка для мене
Люди жалеют здоровье ребёнка
А Я Самая Самая• 21 августа 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
если вакцины - это пустышка, то почему сейчас взрослые не заболевают полиомиелитом?
и куда делась оспа? ну и кстати - производители антиоспных вакцин могли же дальше их продавать. а они прекратили это делать.
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
краще скажіть куди ділась віспа з тих районів, куди не дібрались вакцинатори? І, о чудо, території не перетворились на пустку.
А ще краще скажіть, куди дівся ковід, коли в евакуаційних поїздах їхали по 20 в купе і коли тисячами, як оселедці в бочці, тиснулись на прикордонних переходах днями?
ФсеСама• 21 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
бо лохи були)))) їим і не снились такі прибутки))) саме тому тепер намагаються віспу ’відродити’
энциклопУдия• 21 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
И какой процент побочных?
А Я Самая Самая• 21 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Ви вакцинуєтеся кожні 10 років?
нет. я надеюсь на совесть людей которые прививают или хотя бы изолируют на время болезни своих деток.