ЛюбимаЯНЬ• 21 августа 2024

Погано після солодкого

Близько трьох місяців відмовилась від солодкого (шоколад, кондитерка), але потроху їла ягоди, персик, яблука. Але сьогодні пригостили кавуном, після невеликої скибки стало зле. Навіть не можу дібрати слів, накотило хвилями, як плитою придавило, запаморочення, кінцівки німіли; дуже неприємний присмак у роті.
Така реакція тільки у мене, кавун домашній.
Певно це щось з цукром, але по аналізам цукор був у нормі (місяців 6 тому), якихось особливих змін не помітила за цей час.
И.О. человека• 21 августа 2024
алергія? особиста непереносимість?

автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляИ.О. человека
алергія? особиста непереносимість?
нема нічого
Купи слона• 21 августа 2024
Домашний не значит что нет нитратов.
И.О. человека• 21 августа 2024
ви ж їли до цього фрукти, там також цукор, то справа не в цукрі з кавуна
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляКупи слона
Домашний не значит что нет нитратов.
я це розумію, але на огірки та помідори нічого не було, от тому і підозрюю цукор
И.О. человека• 21 августа 2024
з´їжье завтра цукерку, і подивитесь що з вами буде, думаю нічого
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляИ.О. человека
Можливо, його там більше набагато. Знаю, що при ожирінні взагалі заборонені бахчеві. І дуже неприємний присмак. Не знаю, що думати. Наче полегшало, і в лікарню не хочеться

Оно само купилось• 21 августа 2024
Це точно не солодке винувате, а саме оброблений і вирощений незрозуміло на чому кавун. Схоже на типові симптоми отруєння. До речі, в кого хвора підшлункова, кавун є дуже важким для перетравлення і може викликати подібні симптоми.
Щедрик ведрик• 21 августа 2024
По якій причині відмовились від солодкого?
Я нічого не можу їсти солодкого, одразу нудить.
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляОно само купилось
Ви знаєте, я дуже тяжко реагую на домішки в продуктах, тому уникаю ковбасу та напівфабрикатів; от не така була реакція, от щось нове. ТОму і налякало
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Помітила, що нирки стали гірше працювати (часто хочеться в туалет, але майже нічим). І по життю дуже люблю солодке, тому вирішила обмежувати
Оно само купилось• 21 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Пестицидів і нітратів є дуже різноманітна кількість, ви здивуєтесь) вони можуть викликати різні симптоми. Випийте активоване вугілля ( кількість таблеток залежить від ваги)
Щедрик ведрик• 21 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
То це не нирки, а сечовий
Оно само купилось• 21 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
це не про нирки, це про цистит. Не виставляйте собі діагнози. Ідіть до лікаря. Горя наробите від незнання.
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляОно само купилось
Чим? Відмовою від торта?
Це не тільки про цистит.
Солодке дає навантаження також на нирки. От якраз після відмови від солодкого, все налагодилось
автор ЛюбимаЯНЬ • 21 августа 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
То це не нирки, а сечовий
Ні, у мене не цистит, свого часу пощастило з лікарем.
Не хочу багато шукати, от одне з посилань
https://tsn.ua/ukrayina/v-ukrayini-likar-rozpoviv-...