Кондуктор маршрутки• 23 августа 2024

Реально схуднути при аквааеробіці? Іншого варіанту немає. Варикоз

Админко• 23 августа 2024
Да, конечно.
Я когда-то на обычную аэробику ходила - фигура изменилась в лучшую сторону, талия тоньше стала, руки стали по-женски более выразительными.
Пацелуйнитуда• 23 августа 2024
Почему нет вариантов? У меня варикоз много лет, тромбофлебит, лимфостаз. Похудела, делая упражнения дома, исключив хлеб, гарниры и сладкое, ходила почти каждый день по 10 тыс. шагов.
Сяду на шию, дорого!• 23 августа 2024
Так. Моїй подрузі допомогає.
Мольфарочка• 23 августа 2024
Реально, якщо притримуватись правильного харчування. Схудла на 7 кг, відновлювалася після операції.
13чудоСВЕТА• 23 августа 2024
Если подключить к этому делу питание и пешие прогулки, то конечно можно. Хотя, в таком случае и без акваэробики можно обойтись
Задираю носа• 23 августа 2024
Да, я похудела
З бісиками• 23 августа 2024
ходжу в спортзал, в тренажерку, танці, групові і була декілька раз на аквааеробіці. Мені не зайшло, але жінок з гарною фігурою там теж не побачила. Зробила висновок, що тринажери найкращий помічник. І по собі теж таке бачу. А взагалі багато років займаюся спортом і скажу, що спорт якість тіла звичайно покарщує, але для схуднення найперше це харчування.
булоТАЙминуло• 23 августа 2024
Худеют от дефицита каллорий, а спорт только тонус мышц даёт и немного ускоряет метаболизм
Весняний Марафон• 23 августа 2024
Да, я ходила, хороший результат,тело подтянулось.Но я ещё и калл.считала
Пугачиха• 23 августа 2024
5 років (з перевами) займаюсь аквафітнесом, класна штука, підтягує тіло за рахунок вправ і плюс супротив води діє як легкий масаж, крім того вправи в воді ще й як релакс діють, звільняють від стресу та негативу. Дуже раджу.
Пацелуйнитуда• 24 августа 2024
Вспомнила, что всегда приезжала с моря похудевшей (в молодости за 2 недели худела на 4 кг): люблю плавать.
автор Кондуктор маршрутки • 24 августа 2024
Ответ дляПугачиха
Як часто ви ходите в басейн
Пугачиха• 24 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як часто ви ходите в басейн
2-3 рази на тиждень
Ответ дляПугачиха
2-3 рази на тиждень
Порадьте басейн в Києві будь ласка
Пугачиха• 24 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Порадьте басейн в Києві будь ласка
я хожу в звичайний шкільний басейн, у нас там є аквафітнес по вечорах, тренер чудова, ціна 180 грн. за 45 хв. Лівий берег...знаю, що в Спортлайфах є, але там і порядок цін інший
Ответ дляПугачиха
О я теж на лівому березі
Може ви на Позняках чи десь поруч - порадьте
Пугачиха• 24 августа 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
О я теж на лівому березі
291 школа вул. Тростянецька, 19
заняття почнуться з вересня
пн, сер, пятн є групи на 18, 19, 20 год.
беріть поки довідку у лікаря, що можете відвідувати басейн, потрібні також шапочка, купальник (бажано суцільний), гумові в´єтнамки
тел. басейну 0502401898
Ответ дляПугачиха
291 школа вул. Тростянецька, 19
заняття почнуться з вересня
тел. басейну 0502401898
Дякую вам дуже
З горіха зерня• 19 сентября 2024
Конечно, еще как, и тонус кожи отличный был
Понятно что калории нужно будет считать и ходить регулярно