Хлопаю ресницами• 23 августа 2024

Не можемо забрати св-во про народження. Куди звертатися?

Майже два тижні тому подали документи на СПН. Немовля, народжене у Києві.

Здали стандартний пакет документів, почали вимагати додаткові на тій підставі що батько іноземець і батьки не в шлюбі.

Потім сказали що триває перевірка міграційної служби щодо легальності підстав перебування батька в Україні, термін до 20 днів.

Думали що пожартували, залякують, але тепер боюся, що справді перевірятимуть 20 днів, а потім ще щось придумають.
Куди можна написати скаргу в такій ситуації?
Нічний дожор• 23 августа 2024
Если отец легально в стране - вид на постоянное проживание имеют - то Свидетельство и выдают в день обращения.

У меня таких 4 свидетельства за разные года есть.

А Ваш отец ребенка гражданин какой страны? По безвизу в стране. Вот они и хотят проверить - не превысил ли он 90 дней например в сумме

автор Хлопаю ресницами • 23 августа 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Печатку не можна ’завірити’
Ну як це не можна, якщо завірили?
Зробили скан копії всії печаток, все завірили разом з першою сторінкою
Ответ дляНічний дожор

Громадянство однієї з країн Європи.
Заїздив неодноразово на термін від 1 до 30 днів. Нічого не порушено жодного разу.
Взагалі незрозуміло з чого такі питання виникли.
СамавиховуюКота• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Так, РАЦС посилається на МЮ - що він надсилає документи, а МЮ вимагає додаткового.
Заяву додаткову про батьківство, потім довести що батько перебував в Україні неодноразово штампами про в´їзд.
Ми цілий день в РАЦС чекали на СПР після надання додаткових документів, а нам сказали ввечері - далі буде міграційна перевірка легальності преебування батька в країні. До 20 днів. Ми вам зателефонуємо.
Ну і сказали що так бути не має і що вони таке бачать нібито вперше.
Насправді якась хєрня.
І до чого тут мінюст, як видача свідоцтва то повноваження та обов´язок РАЦСу.
Ну так з огляду на ситуацію - скарга в адміністративний суд на бездіяльність органу РАЦС.
СамавиховуюКота• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну як це не можна, якщо завірили?
Ну то ж копії завірили, а не власне печатку. Висловлюйтесь чіткіше
Ответ дляСамавиховуюКота
Насправді якась хєрня.
Так РАЦС підпорядкований Міністерству Юстиції, тобто в РАЦС подаються доументи, МЮ їх перевіряє і дає добро на видачу СПН.
І куди скаржитися не дуже зрозуміло. Суд точно буде довше за 20денне очікування.
Нічний дожор• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Громадянство однієї з країн Європи.
Это вы знаете и думаете, что не нарушено.
А им же надо проверить?
Загс не может видимо, вот и думает наверное что миграционная служба может.

У меня такого не было. Точнее было 15 лет назад со старшим. Но мы продлевали нахождение в страны временным видом на жительство, и проблем не было. Потом постоянный вид на жительство.
И мы женаты.

Но я не вижу ничего противозаконного в дополнительной проверке вашего мужчины.
Но вы можете конечно позвонить (как советовали выше) и узнать.
Еще в миграционку позвоните. Они разбираются в вопросе иностранцев хорошо

Бутерброд и я• 23 августа 2024
Автор, тримайтеся. Зараз війна, тому документи перевіряють і всі процеси довше. Батько дитини - громадянин іншої країни. Можливо, такий підвищений інтерес і перевірка, щоб не стався міжнародний скандал, хз. А всяке може бути. Ось вони і перевіряють. Термін перевірки максимальний не вийшов? Тоді чекайте. Чи ви кудись поспішаєте через певні обставини? Ситуація ускладнена тим, що ви не в шлюбі. І громадяни різних країн. І ЄС така саме перевірка, якщо що. Саме через те, щоб не виникло міжнародного скандалу. Можливо, зверніться до юриста, щоб пришвидшити справу, щоб ваші інтереси представляв, ну або допоміг розібратися. При отриманні свідоцтва про народження дитина, здається, автоматично отримує громадянство України. А всі справи щодо громадянства трохи з довгі.
СамавиховуюКота• 23 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Оскаржити дії органу РАЦС можна в МЮ або окружний адмін суд.
Більше нікуди.
Контрольница• 23 августа 2024
Может, потребовать письменный отказ, письменное требование отех дополнительных документов. Часто это ускоряет дело и количество хотелок сразу уменьшается.
Медсестричка• 24 августа 2024
Ответ дляАnnеt
сли мама не замужем, то запись об отце производится по фамилии матери, а имя и отчество дают то, какое хочет мать.
Какая ерунда, моя соседка родила вне брака, дочка носит фамилию и отчество отца
Нічний дожор• 24 августа 2024
Ответ дляБутерброд и я
Нет. Никакого автоматического гражданства не наступает.

Маме нужно подавать отдельный пакет документов для «подтверждения гражданства». Потом ждать несколько месяцев. И только после этого можно сделать ребенку загранпаспорт (если нужно, например). И все остальные паспорта делать с этой справкой о гражданстве. И только в 14 лет эту бумажку заберут, когда будут делать АйДи украинский уже.
БоХатая• 24 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Вот и напишите звернення в МЮ чтоб дали разъяснения