На скільки вам подобається ваша робота? Питання не до тих, у кого власний бізнес, або працює віддалено вдома, а саме до тих, хто найманий працівник
Є в мене одна знайома, вона не витримала і року в декреті, побігла на роботу, так їй там подобається. Інша навіть у відпустку не ходить, не може всидіти вдома
Я мабуть, не така. Якби в мене була можливість не працювати, то я б не працювала на дядю ні дня
Результат:
вже голосів:
20 (31.75%)
Обожнюю свою роботу, лечу
20 (31.75%)
Ходжу тільки заради грошей
13 (20.63%)
50/50
6 (9.52%)
Ваша відповідь
4 (6.35%)
Терпіти не можу свою роботу