Добра всем!• 26 августа 2024
Брату принесли повістку. Чи казати мамі?
Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Навіщо щось казати мамі?
Бо потім мене звинуватить, що я нічого не сказала. Вона буде казати, що відмовила б його йти, а ми їй не дали такої можливості.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ума нема, считай калека. Это я про вашего брата, автор
Я з вами згодна, але він доросла людина.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Конечно расскажите, возможно, она его отговорит.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Зачем он туда идет??
Бо дурне....
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Це має сказати брат, а не Ви. Якщо він вирішив не казати, то не лізьте не в свою справу
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Від чого?
Ноунэйм• 26 августа 2024
Якісь такі дивні відносини у родинах. Сказати-не сказати...
А воювати і нас захищати, щоб у нас був інтернет для пісюлєк на Порадниці, звичайно, мають тільки повністю здорові сироти. А хто ж ще?
Леннон_Жив!• 26 августа 2024
Автор, после влк его заберуть 100%, если есть основания для отсрочки - подавать срочно. Или срочно госпитализироваться и решать что-то в более спокойном темпе.
Ну или если он идёт служить, решил, то смысл от мамы скрывать
П´яна вишня• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Как это кто? Многодетные в первую очередь, чем больше настругал детей, тем первее в окопы
ЗабежАЛОЧКА• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Вы ещё тоже можете. Чего сидим, кого ждём?
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Зараз кожен сам за себе.
В чоловіка двоє братів двоюрідних і мій брат двоюрідний на передовій то знаємо всю ту кухню з середини.
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну вы что, у нее же писечка. Не для того мама квиточку растила.
Как и мажоров, депутатов, проф.военных. Зачем,если есть беднота, которых можно погнать под лозунгами патриотизма.
Котогосподиня• 26 августа 2024
У меня знакомый на прошлый понедельник уже с предписанием о мобилизации явился в часть.
На ВЛК был признан годен со всеми болячками.
Но в части, куда приехал, ему сказали, что свободен. С его здоровьем он им не требуется.
Так что не стоит бояться мобилизации тем, кто имеет хронические заболевания. Армии тоже больные не нужны.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
В нього нема ніяких відсрочок.
Йому 50 років, болячки як у всіх. Грижі в хребті, зору немає,
Галябалована• 26 августа 2024
Я своєму брату 5000 у.о . дала, щоб оформив інвалідність.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Автор, а брат был обмежено придатний или годен? Раньше служил?
Він служив ще в радянській армії. йому 50 років.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Допомогло?
А у нас макарошки• 26 августа 2024
Сказать ОБЯЗАТЕЛЬНО!
Если с ним что-то случится, мать вам не простит.
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Это дело брата и его жены,не сказали,значит так посчитали нужным.
Карапулька• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В нього нема ніяких відсрочок.
По зрению могут даже снять с воинского учета, только этим надо было раньше заниматься