Добра всем!• 26 августа 2024
Брату принесли повістку. Чи казати мамі?
Брат і мені нічого не сказав, його дружина подзвонила мені. Ми вмовляли його ту повістку викинути і не йти до воєнкомату, але він пішов. З собою в нього були не всі документи, йому дали направлення на проходження медогляду і сказали вертатись з недостаючими документами. Він матері не хоче казати, щоб не турбувати, бо вона хворіє.
Але я переживаю, що мати мене потім звинуватить, що я знала і не сказала їй. Брат живе в іншому місті.
З його хворобами його визнають придатним і заберуть то сто відсотків. В воєнкомат збирається завтра йти.
Миловидна леді• 26 августа 2024
Звісно казати мамі. Може вона його вмовить не йти і це врятує йому життя. Зробіть все від вас залежне.
П´яна вишня• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Він служив ще в радянській армії. йому 50 років.
Вот козлы, вот нафига 50 летних трогать уже. А то как 24 года так не трогают, а в 50 уже не та сноровка и не то здоровье
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Я своєму брату 5000 у.о . дала, щоб оформив інвалідність.
Щось дешево. Зараз цінник х5-10-20
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Якісь такі дивні відносини у родинах. Сказати-не сказати...
А воювати і нас захищати, щоб у нас був інтернет для пісюлєк на Порадниці, звичайно, мають тільки повністю здорові сироти. А хто ж ще?
Вы впереди этого отряда должны быть,можете назвать себя генералиссимусом.
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
А краще хай дітей,які ще нічого в житті не бачили?
Просто звязда• 26 августа 2024
Нехай би не йшов бо цебілет в один кінець, в мене вже не має брата((
Однозначно• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
боже, да буде десь в тилу служити, що ви всі такі перелякані? або зовсім не призовуть.
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
У меня знакомый на прошлый понедельник уже с предписанием о мобилизации явился в часть.
На ВЛК был признан годен со всеми болячками.
Но в части, куда приехал, ему сказали, что свободен. С его здоровьем он им не требуется.
Так что не стоит бояться мобилизации тем, кто имеет хронические заболевания. Армии тоже больные не нужны.
Брат на те і сподівається. Каже візьму свої бумажки медичні та піду. Я розвалений весь, комуу я там потрібен.
Але в мене на роботі визнали придатним хлопця, який з 5 років інсулін собі коле.
Сусід після інсульту придатний.
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Сказать ОБЯЗАТЕЛЬНО!
Если с ним что-то случится, мать вам не простит.
А якщо автор скаже і щось станеться, то мама пробачить?
Гага Газу• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Знаєте, у мене сина умовно здорового забрали. Їх там багато з різними хворобами. Вже 4 місяці сидять в казармі, 4 рази стріляли з автомата...зарплату платять 20 тисяч. Він податків стільки платив. А тепер жержава йому платить.Годують, вділи, нічого не роблять. Можливо це резервний резерв, а можливо просирання державних коштів....
А у нас макарошки• 26 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Це має сказати брат, а не Ви. Якщо він вирішив не казати, то не лізьте не в свою справу
Он решил, а виновата будет сестра.
Миловидна леді• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
І оформив? Бо є знайомі, що згодні і 10 заплатити, не виходить.
ПАЦАНКА О• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Бо потім мене звинуватить, що я нічого не сказала. Вона буде казати, що відмовила б його йти, а ми їй не дали такої можливості.
Так скажите. Вдруг и правда мозги вставит, надо любой шанс использовать.
ХикориДикори• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
скажете пізніше, по факту
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляОднозначно
У нас сусід в 52 роки зник безвісти під Бахмутгм через місяць після навчання
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Да ну, то ж ’дети’, их жалко. А в 50 мужчина уже свое отжил. Так и мать ему должна сказать, видимо
Гага Газу• 26 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Как это кто? Многодетные в первую очередь, чем больше настругал детей, тем первее в окопы
Я чогось не хочу його дітей утримувати в майбутньому..нехай сам працює
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляГалябалована
Молодець, візьміть з полички пиріжок.
В мене нема 5 тис уо.
Ми звичайна родина, живемо від зарплати до зарплати. Слава богу вистачає батькам а ліки та комуналку допомагати.
В мене нема 5 тис уо.
Творог для розжига• 26 августа 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Он решил, а виновата будет сестра.
В чому вона буде винна?
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляГага Газу
В казармі де?
Умничка-помощничка• 26 августа 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Во все времена воевали молодые и здоровые! А не деды 50-летние больные! Такой сюр и маразм - это украинское ноу-хау.
ПАЦАНКА О• 26 августа 2024
Ответ дляКотогосподиня
Долго придумывали?))
Яичница с беконом• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Молодець, візьміть з полички пиріжок.
В мене нема 5 тис уо.
А потрібно мати і з кожної зарплати відкладати кошти
Гага Газу• 26 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну вы что, у нее же писечка. Не для того мама квиточку растила.
Как и мажоров, депутатов, проф.военных. Зачем,если есть беднота, которых можно погнать под лозунгами патриотизма.
Це ви з окопа вєщаєте?
Добра всем!
• 26 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Удалено администрацией...
Я Вас не боюся• 26 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Вы в штабе сидите? Конечно вам бояться нечего,это не ваш брат.
Кукусикиииииии• 26 августа 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ума нема, считай калека. Это я про вашего брата, автор
Наверно сейчас не ракеты летают, а бутафория. Войны ж нет, да?
Море_море_я_скучаю• 26 августа 2024
Ответ дляНоунэйм
Кого вас? Йдіть своїх сама захищайте.
Однозначно• 26 августа 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
не мій брат, мій син воює, за нього боюсь.
Гага Газу• 26 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
В нього нема ніяких відсрочок.
Йому 50 років, болячки як у всіх. Грижі в хребті, зору немає,
От мене грижа лякає. У чоловіка грижа не операбельна. Його колєгу з бою винесли напівпаралізованим через грижу, яку на влк не взяли до уваги. В цей раз не взяли, бо з паличкою приковиляв. Відправили долікуватись.