Фляшунька• 27 августа 2024
Помогите расшифровать анализы крови
И еще такой вопрос: если брали кровь аж в шесть емкостей, то это и нужно для этих двух видов анализов? Или это могут быть еще не все результаты?
НаБалКоніХодять• 27 августа 2024
Нічого критичного. Лейкоцити трохи, але це може ви хворіли недавно
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А це може бути запалення в кішкивнику? Бо є діарея. Також температура 38. Так, нещодавно людина хворіла на фарінгит, пропила 10 днів АБ. І ось, на третій день після курсу таке...
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А ще якісь нейтрофіли пальчикоядерні. На що млжуть вказувати?
НаБалКоніХодять• 27 августа 2024
Ответ дляФляшунька
Про запалення сам аналіз чітко не скаже, симптоми крім діареї ще є? Може елементарний кишковий вірус, влітку дуже поширена штука
НаБалКоніХодять• 27 августа 2024
Ответ дляФляшунька
Там невелике відхилення від референтних значень. Не варто накручувати себе і думати про погане
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Діарея зі слізю, вчора здали на кальпротектін - норма. Але ця діарея почалась під час курсу АБ і досі продовжується ( Син боїться, що коліт від АБ
НаБалКоніХодять• 27 августа 2024
Ответ дляФляшунька
Може бути елементарний дисбактеріоз.
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Може бути елементарний дисбактеріоз.
Дякую Вам
from Ukraine• 27 августа 2024
Есть воспалительный процесс. Причем, влево сдвиг ( не большой). Надо искать откуда. Доктору поможет осмотр и анамнез. По одним анализам сказать тяжело причину
Меня не звали• 27 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Хирург смотрел? Боль есть в животе?
Цікаво, який показник вимагає огляду хірурга?
from Ukraine• 27 августа 2024
Ответ дляМеня не звали
Лейкоцитоз со сдвигом формулы влево
Инстагра_мерша• 27 августа 2024
Креатинін трохи вище норми. Якщо діарея не минає протягом тижня, йдіть до лікаря, в мене був псевдомембранний коліт пісоя прийому антибіотиків,
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
В каком смысле сдвиг влево?
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Хирург смотрел? Боль есть в животе?
Боли в животе нет, но были тенезмы. Человек когда-то страдал СРК
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Як Ви лікувались?
Фляшунька
• 27 августа 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Лейкоцитоз со сдвигом формулы влево
А що це може бути? Будь ласка ...