Партизанка• Изменено 28 августа 2024
Муж тайком общается с бывшей
Что делать? У нее трое детей, замужем, она его когда-то бросила. Или это так ... для самоутверждения, что он ещё востребован ? В браке мы 9 лет, дочери семь лет, вместе встречались до брака пять лет
Партизанка
• 28 августа 2024
Ответ дляБолтушка Му
У соседки так. Ушла от бывшего. Вышла замуж родила ребенка. Ребенок получился отличный. Здоровый, спортивный, красивый, умный. Муж второй при деньгах. И бывший штурмовал соседку как мог. Оказалось, он тоже хочет упакованную красивую жену и вот такого ребенка. Свои двое от второго его брака очень посредственные во всех отношениях. Он так и говорил, уходи от мужа - ребенка усыновлю, буду ему папой, тебя на руках носить буду. Инфантильный злобный завистливый дурачок короче.
Необычная история. Не зря же говорят что бывшие лезут когда все хорошо, на позитивную энергию или как-то так. А вот если бы не сложилось у нее все так хорошо неизвестно восстал бы бывший или нет
Без QR коду• 28 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
а я так зараз живу...два роки тому зловила на переписці, там було,що вона найкраща, що вона у нього в думках і тд і тп, спілкувались в фейсбуці. вона також заміжня. Після того як вияснили стосунки, видалив фейсбук, заблокував її,написав,що моя дружина найкраща, але все вже,довіри немає, тільки бере телефон ввечері і все пропав, сама лягаю спати, сама ввечері по собі, спілкування суто про роботу. У нього все добре в житті, а я не можу, весь час в голові,що мене зрадили, не можу з цим змиритися. Розумію,що себе не обдуриш, інтуіція каже,що продовжує спілкування. От що робити не знаю, але довела себе вже до того,що тремтять руки, встаю зранку розбита, сил немає ні на що, жити не хочеться...
найдите любовника,отвлекитесь и развлекитесь хорошенько
Умничка-помощничка• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Но ведь у нее есть обеспеченный муж и дети, для чего ей мой муж
Розкажу свою історію, а ви робіть висновки.
Чоловік колись зустрічався зі своєю кумою, вона у шлюбі років 10-12, в неї двоє дітей, хлопчик рочки три і дівчинка 7-8 років, ну тоді вона була у шлюбі, він вільний. Щось там в них не склалося, не знаю.
За два роки після їх «розриву», ми познайомились з чоловіком, за два місяці він мені запропонував одружитися, але я тягнула як могла, ми жили разом майже три роки, тоді офіційно одружились, наче усе добре.
У 2022 році він пішов служити, я тут вся така чекаю, посилки пакую, катаюся за ним країною, як отримав поранення, то я його «піднімала», буквально, був лежачий, знову ж таки, жалівся що грошей немає, я усе сама тягнула, залізла в кредити, бо він же зарплати не отримує, там перший місяць було щось сім тисяч, другий нормально отримав, а потім якісь копійки.
Трохи підлікувався, поїхав до матері додому, поки було кілька днів між лікарнями, ввечері каже, піду до друга ночувати, ну ок, йди.
Два тижні після того я концерти дивилася, усе йому не так, усе не то, в хаті срач і я уся «не така»(він мав інші сподівання), і дитина моя погана, і з лікарні його нібито не відпускають додому (до цього приїздив ночувати часто), на вихідних у неділю вдень приїжджав на кілька годин і на тому все. Я ж все списую на птср, буває.
Тоді щось за місяць його наче попустило, приїхав додому у проміжку між лікарнями, але від мене дистанціювався, не розмовляє, принципово усамітнено сидить. Я вже не витримала, кажу «поїхали, подамо на розлучення», він аж засяяв, подали заяву, каже «я тепер можу інших жінок мати», відповідаю «поки немає свідоцтва про розірвання шлюбу, не можеш».
Ну і все. Знову ліг в лікарню, знову не відпускають.
А за два тижні я дізналася що він ночував тоді не у друга, а в куми, у той час коли його «не відпускали з лікарні», він їздив до куми 400км в один бік, вона приїжджала в Київ, іноді сама, іноді з дітьми, він їх тут «кружив», але вистачило його не на довго, дівчинка вирішила що там грошей багато, почала вимагати щоб він їй квартиру знімав у Києві, забезпечував, і взагалі чого це ти додому їздиш, до дружини, коротше вони там щось посралися, і на тому все. Я дізналася пізніше, коли він задоволений і щасливий повернувся в сім’ю, бо ж своя, рідна, а тут виявилось що я такого терпіть не планую, він і плакав, і просився, і обіцяв багато чого, але я його речі посеред ночі зібрала, і виставила його нафіг. Розлучилися і слава Богу. Його дуже дивує чого це я так, чого зараз я не хочу йому допомагати із вирішенням деяких питань, а мені просто гидко, бо я один єдиний раз його просила про допомогу, а він був зайнятий, пив пиво з хлопцями ( на моє прохання дати авто, щоб я сама вирішила питання, теж проморозився), ну ось і він хай сам вирішує.
Мені навіть не так боляче через те що він її і5ав, а ось те що мою дитину в кіно не можна було звозити, бо грошей немає, і взагалі воно йому не треба, а на неї він не шкодував ні грошей ні часу, там такі суми у виписках, я ніколи ніяких подарунків не отримувала, а там, просто поїсти сходити 7-10 тисяч, ну і так, я набралася кредитів, а він отримував 158 тисяч щомісячно, може не вчасно, може частинами, а я зі своєї зарплати покривала усі витрати. І зараз він щиро не розуміє у чому ж проблема, чого я не хочу спілкуватися, чого не згодна з ним спати, якщо він приїде на кілька днів до Києва.
Пів року пройшло, ніяк не відпустить, дуже болить.
Летчица• 28 августа 2024
мне так долго писал бывший, с которым 20 лет назад была очень большая любовь. Недолгая, но юношески-максималистская. Повзрослев, я поняла, что слава богу, что мы тогда расстались)) Но он периодически появлялся на протяжении этих 20 лет. Писал, звонил, мы общались просто обо всем. Я бы в жизни не согласилась с ним даже встретиться) А переписываться - пожалуйста. Так вот спустя лет 15 в его жизни появилась женщина, которая залезла в его фб и прочитала наши переписки. И что тут началось... и звонила мне, и блокировала, угрожала... Это выглядело очень жалко. Учитывая, что я ничего плохого не делала. да и он тоже. Мы общались на общие темы. Оказалось, что она нашла мое письмо 20-ти летней давности (хз зачем он его хранит), поняла, что это именно я... В общем, все равно он продолжал писать и говорил, что она нормальная женщина, но со мной ему интересно и чтобы я не обращала внимания. Что там он плел ей - понятия не имею. Я просто ее заблокировала везде и все. Пусть разбирается со своим мужем.
Когда война началась, они оказались в оккупации и связь прервалась. Сейчас не знаю, как и что у них.
Умничка-помощничка• 28 августа 2024
Оце вам і лайки в інст, і дружні запитання «як у тебе справи?», бо вона ще тоді коли ми почали разом жити йому претензії вивалювала «ти ж казав зараз не готовий до серйозних стосунків»
Без QR коду• 28 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
капец( а зачем изначально замуж выходили за него? не уж то принцем до свадьбы был? скорее всего таким же говном был, но вы не хотели замечать
Умничка-помощничка• 28 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
Та нормальний був, не скаржилася, щось заробляв, зарплату майже всю мені віддавав, у побуті допомагав, бо він за графіком працював, а я 5/2, намагався з малим знайти спільну мову, якось подружитися, і виходило
Умничка-помощничка• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
І так, питання «нашо їй мій чоловік?», я собі також задаю, бо в неї свій є, і досить забезпечений коханець 🤷🏼♀️
На що саме вона розраховувала, я хз, може втомилася стару пісю смоктати, хотіла молодшого, але мій чоловік точно усі її забаганки не зміг би задовольнити, він просто не має стільки грошей
Білий Лосик• 28 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
У меня так бабло появилось и Остапа понесло... ну ничего время все покажет и любовница именно тогда и появилась...
Оябунчик• 28 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ви чудово знаєте що робити. Ніколи не зможете йому довіряти. Все життя тіпатиме як він бере в руки телефон, тим більше відчуваєте, що він продовжує як мінімум емоційно зраджувати.
Ситуація зі сторони виглядає так, ніби він задоволений що його оминуло розлучення та неприємне виставлення за двері. У нього все прекрасно - тут Ви домом займаєтесь і борщами, а там метелики і кругом щастя. У Вас же вибили грунт з-під ніг, Ви бачили наочно хто для нього зараз бажана, кохана, кому він віддає і тепло, і увагу. Більше того, є конфлікт з самооцінкою, коли думаєш наче я розумна, класна жінка, але ж живу з приниженням і зрадою, втрачається самоповага.
Ну яке майбутнє у такого шлюбу? Мене від мого настільки відвернуло, що я не змогла б більше ні спати з ним, ні обійматись, ні час весело проводити. Гидота.
Зрадорозганячка• 28 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я бы сделала вид , что ситуация улучшается, позволила бы себя кружить, тоже принимать дорогие подарки , закрыла б кредиты за его счет!
А потом послала бы на х
ХвостПистолетом• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
А вона сама його знайшла та написала йому?
Нічна ненажера• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Для бабочек
Партизанка
• 28 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую що поділилися своєю історією. Ви розумна жінка знайдете нормального чоловіка, я впевнена, головне не повертатись до цього ... Все пізнається в порівнянні, ну я з так можна з вас тягнути, а іншу кружити, це дуже підла людина
всегдаДаДа• 28 августа 2024
Ответ дляОябунчик
дякую Вам! Ви все правильно сказали, так і є((( Саме те слово підібрали ГИДОТА.
Україна понад усе!• 28 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
общение это иногда просто общение
никогда мужчина просто так не общается, не обольщайтесь
Україна понад усе!• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Может где-то глубоко он ее ещё не отпустил?
и не отпустил, и с удовольствием трахнет при возможности
Україна понад усе!• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
Я в дружбу между мужчиной и женщиной не верю, он явно хочет ее, наверно это вопрос времени, но что делать, как я могу на это повлиять?
никак не повлияете
Рожайтретьего• 28 августа 2024
Мені колишній теж іколи написує- розлучилася через його зраду! Я вийшла зразу заміж за забезпеченого чоловіка...Колишній чекає, що мене має він кинути і розказує як я ’розвалила ’ нашу сім´ю...так що поганий ’дзвіночок’, що написує колишній!
ПуГоФФка• 28 августа 2024
Ответ дляЛетчица
От читаю подібне і розумію, наскільки правильно я зробила, що колишній заблокований усюди. І його нова дівчина/дружина матиме спокій і вони побудують нову і щасливу родину разом без колишніх, переписок, привітань зі святами нікому не потрібних
Лукава_Кiшка• 28 августа 2024
Я общаюсь с бывшим,э.
Во время войны попросила у него прощения , а расстались давно и очень плохо.
Мне стало легче ,как-то все время был груз на сердце ,ему тоже.
Он очень меня любил.
Дальше и вопросов ’Как ты?’ и поздравлений с днём рождения ничего у нас не зашло и не зайдет.
Мы в разных странах и в счастливых браках.
Он очень меня любил.
Рожайтретьего• 28 августа 2024
Ответ дляПартизанка
В мене також вийшло подібно- поки я ’все для сім´ї’-кружили іншу, я сама на машину заробила, а їй подарували...І коли подала на розлучення- прости, помилився, ти найкраща...хай тепер іншій розказує ’казки’...
Ясамаякрасивая)• 28 августа 2024
Ответ дляОябунчик
Чудова відповідь. Саме так, він гидота і земля з під ніг. Така образа і відчуття приниження. Треба пам´ятати, що Ви у себе одна і найкраща.
Ясамаякрасивая)• 28 августа 2024
Ответ дляЛетчица
А поставте себе на місце цієї жінки. Я не оправдовую її поведінку, треба їй було говорити з своїм чоловіком. Але! Навіщо Ви, знаючи ситуацію в їх родині, продовжували з ним спілкуватися? Щоб що? Заблокували б його і все. Сказали б, Вася, у тебе є родина, жінка, а між нами давно все. Я б теж ніколи не хотіла, щоб мій чоловік спілкувався з колишньою і ще й мене з нею обговорював
Простецкая• 28 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Чому ви терпите, не хочете розлучитися?
всегдаДаДа• 28 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Чому ви терпите, не хочете розлучитися?
у нас сімейний бізнес, все звязане між собою, він не зможе без мене працювати, а я без нього
волосатое стекло• 28 августа 2024
Ответ дляIQ 80
Глупо нервничать из-за буковок другой тёти.
И слушать бред про личное с паролем
Дело не в буковках. А дело в том,что он прячется. Все время на стреме. То телефон не так лежит, то переписку наверное прочитала. Нервы то не железные. Появляется злость,вот ходит тут,наверное подсматривает за мной. И юлить начинает. Все шито белыми нитками. А там же королева, с ней срочно надо еще что-то вспомнить и обсудить. Срочно . А же ей скучно,ждет весточки от друга.
волосатое стекло• 28 августа 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это 100 %.
Ясамаякрасивая)• 28 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
для начала не плохо бы отделить флирт и влюбленность, и просто переписку..
в первом случае вы, на мой взгляд, будете абсолютно правы, во втором - абсолютно не правы
Щаз осьо...ще буду розбиратися і виясняти..не повинен мій чоловік переписуватися з колишньою! крапка
БезникаяЯ• 28 августа 2024
Жила с таким, пр*срала время. У нее все ок было, муж и ребенок, которого он даже крестил. По итогу муж её бросает, а этот осёл побежал её утешать...