Надежда наш компас• Изменено 28 августа 2024

Кто шлет свое резюме не про своей профессии?

Например вы айти но шлете на вакансии бариста (шучу, просто условно)
То вы как меняете резюме? или не меняете? а некоторые резюме еще и вмещают в себя цель из серии ’ищу работу в айти’
Усміхайлик• 28 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
дякую) ви молодець
Дякую )ну а що, гроші то треба було заробляти )
Файно Замало• 28 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я слала, нічого не переробляла, тільки додавала у коментарі , чому саме ця вакансія саме мені цікава.
Спрацювало?
Грушки-яблочки• 28 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
то есть по сути резюме будет
’Бариста Света, город ....’
И дальше описывается опыт программирования?
Без заглиблення в деталі, але так.
Можливо, згадаю, що в офісі була кавомашина, і там я мала можливість ознайомитися з різними технологіями приготування кави, а вже на співбесіді додам, що колеги прозвали мене кавовим гуру і саме тоді я вирішила, що хочу займатися цим професійно
Меломанка Маланка• 28 августа 2024
Так, розсилаю. Не завжди те що пишуть у вакансіях, відповідає дійсності. Не завжди роботодавці хочуть завалити, іноді дійсно потрібні працівники компаніям
автор Надежда наш компас • 28 августа 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Без заглиблення в деталі, але так.
класс)