Одна_на_всей_планете• 29 августа 2024

Вже не маю моральних сил, я наче наркоманка.

Тільки залежна від людини морально. Сімʼї вже фактично немає. Є спільна дитина. Шантаж постійний розводом і взагалі. Я право голосу не маю. Ну я можу висказатись, але свою думку я можу засунути собі в одне місце. Вже два роки постійно «я піду від тебе, я піду від тебе». Коли він хамить - відразу забуває, коли я дам відповідь все - ми розходимось і взагалі я твоє хамство терпіти не маю сил більше. Давай йди собі.
Всі мої прохання навіть елементарне носити обручку - ні.
Коли родичі його мене полиють лайном, він буде мовчати і ще й мене звинуватить. Секс максимум 1 раз в тиждень, мені критично мало. Роботу зараз втратила. Квартира зйомна. Хотіла другу дитину раніше , то він був не проти а потім ні і все, бо ти за однією не можеш подивитись. Хоча я з дитиною в школу, уроки, зі школи, кружки. Все що я роблю по дому - недостатньо, а хтось інший достатньо робить.
Ні обіймів ні поцілунків немає. Я так змучилася і просто хочу любові. Він собі що надумає те і зробить завжди, я хоч скандалом хоч добротою нічого не добʼюсь. Рішення приймає він . Скільки просила змінити житло ні 👎🏻
Я буду плакати - він спокійно спати і на наступний день ніби нічого і не було. Будь яка сварка - відразу або мовчання 2-3 тижні або відразу все , між нами кінець, і так по колу… я вже не маю сили( зараз я прийшла до нього , сказав я не хочу тебе обіймати, між нами кінець знову. Ось якось так… а мені від цього морально ломка
Пацаааааааан• 29 августа 2024
Откройте глаза - вас не просто не любят, вы бесите. Секс только, когда его прижмет, и сгодилась бы любая.
У вас одна жизнь. Неужели вы хотите ее прожить так?

автор Одна_на_всей_планете • 29 августа 2024
Ответ дляПацаааааааан
Звичайно що я не хочу, а хто хотів би? 😭
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не знаю. Завжди подобалось коли чоловіки носять і дуже його просила. Завжди в моєму розумінні чоловік без обручки - то є потенційно вільний чоловік. Я розумію що зраджують і з обручками, але я так просила він відмовився
Чого ви вирішили, що ваш вільний чоловік комусь потрібен?))) Він багатий? Шикарне авто і посада, щоб хоч пилу в очі жінці пустити? Чи просто ви його красенем вважаєте? Та ні, красені нікому зараз не потрібні, як кармани з дирками і нічого за душею. Та ще і само гавнисте, а характер же не приховаєш. Лбба нормальна жінка пошле такого нах.
Пацаааааааан• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Само не рассосется. Нужно действовать. Уходите, и не для вида, а насовсем, тут уже нечего ловить.
Залізна пані• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
По-перше, багато років я чула що нікому не буду потрібна з дитиною вже, по друге, я маю реально страх що мабуть і нікого не знайду.
Я не ангел, але я завжди старалась все для нього , а він навіть те що безкоштовно носити обручку відмовився
А як я мріяла про білу сукню і весілля? І цього в мене не було.
Вам терміново треба підвищувати самооцінку.
І гнати цього бовдура-чоловіка під три чорти. Або самій від нього тікати.
На жаль, ви забули (або не знали), що таке здорові стосунки.
Ответ дляГрамотний хвіст
На початку вміє дуже кружляти жінку. (емоційно), може запросити в гарний ресторан якось гарно залицятись.
Сам по собі дуже в дуже жадний. Я просила золотий браслет або сережки багато років. І я так і не отримала їх.
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я вибачаюся, якого ляда ви за того дятла заміж шли?
Фіфачка• 29 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Кто предложил, за того и пошла. Кавалерами наверно не перебирала, не было очереди
Copy-Paste• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я казала і не раз. А потім ще й просила вернутися. 😔😔😔😔
Вот это мне знакомо. Подобное у меня было. С бывшим мужем

Ответ дляФіфачка
Були 2 інших, по сьогодні не можу перекаятись. І після бутилки вина плачу і ридаю , мені було 23 роки на той момент
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Фінансово я ще й їм допомагала, тому і дуже і дуже гризусь що без роботи, тому і активно шукаю аби відновити допомогу їм
Куча відмовок. Розчепіть хоч зуби, та випустіть матню з зубів, хай йде. Робота зараз є, бо нестача людей. Шукайте, щоб на житло хватило і їжу.
Ответ дляCopy-Paste
Розкажіть як все закінчилось, будь ласка?
Ответ дляГрамотний хвіст
Так і роблю. Шукаю, в понеділок співбесіди.
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
І інша не отримає. Нашли про що турбоватися. Він як коханець і мужик нікакущій. Це ще пошукати таку дурепу треба, щоб з ним пішла. Та і шлюхи дорого зараз, а він жадібний.
Ответ дляГрамотний хвіст
Я думаю що до проституок він ходив і мабуть ходить. Коли в телефоні знайшла пошук масаж тіло до тіла, брехав щось але я все зрозуміла тоді…
Щодо ліжка. Секс закінчується через 1 хв максимум (сам акт). Вибачте. Оральне щось то вже рідко і за свято від нього.
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ви п´єте на самоті? Ну ви мать дайотє. Я чогось думала, що ви свята та божа)))
Ответ дляГрамотний хвіст
Іноді може зайти подружка. Іноді сама можу купити вина і випити, тому що алкоголь 🍷 єдине що допомагає іноді забутись або ще гірше стає ментально і я ридаю
Ні, я ж писала - я не ангел. ))
Copy-Paste• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У нас с бывшим мужем была другая ситуация. Но во время ссор бывало примерно так, как вы описали. Я начинала выгонять его, а когда он начинал собирать вещи, хватала за руки и говорила ’не уходи’
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вам не гидко з ним спати, оце все знаючі, ще і б´є і ображає?

Ответ дляГрамотний хвіст
В нас і сексу майже немає.
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ні, я ж писала - я не ангел. ))
Ну все рівно, прекращайте сама бухати. У вашому випадку, то усугубляє все. На світі багато гарних чоловіків. Зайдіть на СЗ попереписуйтесь з кімось, підніміть собі самооцінку.
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В нас і сексу майже немає.
Як ходить до шлюх, ще заразить чимось.
Голена блондинка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Він не буде в шоці, тому що я таке казала багато багато разів. Коли він пішов я точно не відпочивала а сходила з розуму. І ось він знову готує мене морально: швидко знаходь собі роботу, переживай за себе тому що я не буду з тобою жити, я піду.
Боже ви пишете і я не вірю, що теж була такою психічно хворою жертвою. Який сором
тянитолкайка• 29 августа 2024
Терпила обыкновенная, даже не жаль таких женщин, тряпке там и место.
Ответ дляГолена блондинка
Як ви вийшли з цього пекла?
Грамотний хвіст• 29 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну якось ви ж змогли підти і жити нормально, підскажіть автору, як їй діяти.
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, мені це дуже треба. Бо до цього всьо в мене ще й за ці роки плюс 20 кг, я постійно заїдаю. Кожну сварку.
Голена блондинка• 29 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Це був важкий шлях з тривогами і панічними атаками, з хворою прив’язаністю . Але в мене є своя квартира. Я почала там жити не зразу постійно, потрошку втікала і відпочивала там. Спочатку на тиждень, потім на місяць так і звільнилась
Ответ дляГолена блондинка
А він? Спокійно дав вам піти? Дітки у вас є?
Голена блондинка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Діти дорослі, як зрозумів що загубив мене став нормальним , ми зараз спілкуємось як друзі