Одна_на_всей_планете• 29 августа 2024

Вже не маю моральних сил, я наче наркоманка.

Тільки залежна від людини морально. Сімʼї вже фактично немає. Є спільна дитина. Шантаж постійний розводом і взагалі. Я право голосу не маю. Ну я можу висказатись, але свою думку я можу засунути собі в одне місце. Вже два роки постійно «я піду від тебе, я піду від тебе». Коли він хамить - відразу забуває, коли я дам відповідь все - ми розходимось і взагалі я твоє хамство терпіти не маю сил більше. Давай йди собі.
Всі мої прохання навіть елементарне носити обручку - ні.
Коли родичі його мене полиють лайном, він буде мовчати і ще й мене звинуватить. Секс максимум 1 раз в тиждень, мені критично мало. Роботу зараз втратила. Квартира зйомна. Хотіла другу дитину раніше , то він був не проти а потім ні і все, бо ти за однією не можеш подивитись. Хоча я з дитиною в школу, уроки, зі школи, кружки. Все що я роблю по дому - недостатньо, а хтось інший достатньо робить.
Ні обіймів ні поцілунків немає. Я так змучилася і просто хочу любові. Він собі що надумає те і зробить завжди, я хоч скандалом хоч добротою нічого не добʼюсь. Рішення приймає він . Скільки просила змінити житло ні 👎🏻
Я буду плакати - він спокійно спати і на наступний день ніби нічого і не було. Будь яка сварка - відразу або мовчання 2-3 тижні або відразу все , між нами кінець, і так по колу… я вже не маю сили( зараз я прийшла до нього , сказав я не хочу тебе обіймати, між нами кінець знову. Ось якось так… а мені від цього морально ломка
автор Одна_на_всей_планете • 30 августа 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
- Я боюсь що більше не зустріну нікого

Такого придурка ещё раз встретить - не проблема, поверьте. :)) Таких как раз хватает.

Если бы я, не дай Бог, увидела у мужчины только звоночки такого отношения, речь уже шла бы о расставании абсолютно серьезно. Это я сейчас ни в коем случае не для белого пальто пишу, а чтобы в вашей картине мира были и другие сценарии. И мне пофигу встречу ли я другого мужчину, мне и самой как минимум хорошо. И это - результат очень большой внутренней работы, в моей семье тоже нездоровых механизмов хватает(.

Мужчина - защитник, в здоровых отношениях мужчина оберегает и заботится. А у вас и так нет мужчины. Его по факту НЕТ. Есть просто штаны рядом. Купите в мужском магазине рубашку и штаны, положите рядом - и с таким же успехом считайте, что у вас есть мужчина.

- ще тримають спогади дуже з ним як ходили кудись і так далі

Реально сядьте и выпишите то хорошее, что у вас есть сейчас в отношениях и плохое. И выберете, какой из списков для вас перевешивает. То хорошее, что было, оно б ы л о. И останется с вами. Но оставаясь с этим мужчиной, вы лишаете себя даже возможности построить другие, счастливые отношения.

Вы живете свою жизнь из мнимого страха в своей голове. Был эксперимент с собакой, которую щенком били током, когда она выходила за, условно 2 метра от будки. И когда цепь сняли, она все равно не выходила за эти пределы, боясь повторения того опыта. Все эти страхи только у вас в голове, просто поверьте. И ищите информацию, которая вам поможет вам понять их природу. Только так вы сможете выбраться из всего этого и использовать эту ситуацию во благо себе - научиться на ней, понять себя, увидеть что с вами происходит и что движет и заменить на здоровые механизмы, которые вы затем передадите своему ребёнку.
Господи. Я така Вам вдячна за всі ваші відповіді. Ви так ретельно, детально все описали. Дякую дуже. Я собі обовʼязково зараз вже роблю фото екрану, щоб перечитувати ваші повідомлення знову і знову. Те що Ви пишете абсолютно правда в всьому. Я як той пес, якому дали вже свободу, тому що він каже хочеш йди і знайди собі когось іншого, але я далі в клітці сиджу сама.
Зараз я не маю зайвих грошей на похід для психолога, але вже знайшла жінку за адекватні гроші, яка зможе провести зі мною сесії в режимі онлайн. Тому тільки почну заробляти гроші - відразу до неї. Ви правильно писали (прошу пробачення якщо не Ви), я собі щойно сиділа і думала над цими словами, я наче носом до стінки і нічого не бачу, мною заволодів шалений страх. Шалений страх майбутнього і яким воно буде. Але по факту я застрягла в великому лайні, вибачте за слово. Найобразливіше, що найкращі роки мого життя можна злити в унітаз, вони пішли ні на що, на сльози образи і побої і страх. В мене і до цього був страх, а останній 1,5 роки він став шаленим. З цього всього як результат я їм багато і не можу наїстися в схуднути. Я розумію що якщо я наведу порядок в голові з ним, а саме відпущу його ментально, багато проблем зникне. Тільки робота над своєю головою. Дякую дуже Вам. Нехай вам ваша доброта повернеться.

Барабан для дорослих• 30 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У каждого в этой жизни свои уроки, для Души нет времени, поэтому не корите себя за эти годы. Рождение в новое состояние чаще всего через боль и происходит (как рождение ребёнка). Энергия страданий, которая накопилась, даст силы сделать спасительный рывок (из тех ложных убеждений, страхов, у которых вы настоящая, вы - Душа сейчас временно просто по причине неосознанности в «заложниках»).

🙏❤️
Ответ дляБарабан для дорослих

🙏❤️
Дякую. Так це вже кінець
Він вже зі мною не говорить, ігнорує знову. Сказав як завжди я не хочу з тобою говорити і так далі.
Дякую вам за відповіді.