Одна_на_всей_планете• 29 августа 2024

Вже не маю моральних сил, я наче наркоманка.

Тільки залежна від людини морально. Сімʼї вже фактично немає. Є спільна дитина. Шантаж постійний розводом і взагалі. Я право голосу не маю. Ну я можу висказатись, але свою думку я можу засунути собі в одне місце. Вже два роки постійно «я піду від тебе, я піду від тебе». Коли він хамить - відразу забуває, коли я дам відповідь все - ми розходимось і взагалі я твоє хамство терпіти не маю сил більше. Давай йди собі.
Всі мої прохання навіть елементарне носити обручку - ні.
Коли родичі його мене полиють лайном, він буде мовчати і ще й мене звинуватить. Секс максимум 1 раз в тиждень, мені критично мало. Роботу зараз втратила. Квартира зйомна. Хотіла другу дитину раніше , то він був не проти а потім ні і все, бо ти за однією не можеш подивитись. Хоча я з дитиною в школу, уроки, зі школи, кружки. Все що я роблю по дому - недостатньо, а хтось інший достатньо робить.
Ні обіймів ні поцілунків немає. Я так змучилася і просто хочу любові. Він собі що надумає те і зробить завжди, я хоч скандалом хоч добротою нічого не добʼюсь. Рішення приймає він . Скільки просила змінити житло ні 👎🏻
Я буду плакати - він спокійно спати і на наступний день ніби нічого і не було. Будь яка сварка - відразу або мовчання 2-3 тижні або відразу все , між нами кінець, і так по колу… я вже не маю сили( зараз я прийшла до нього , сказав я не хочу тебе обіймати, між нами кінець знову. Ось якось так… а мені від цього морально ломка
Пишу вірші, дорого• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
В мене страх 😢 дуже сильний страх
Я впевнена, він піде від мене. І це станеться. Я стала дуже жалюгідною і боятись всього
Уявіть що це вже сталося. А ще краще- що він помер. В усіх деталях уявіть та проживіть це- навіть яку одежу ви будете носити, що готувати їсти та що покладене у вільні від його речей шухляди. І рішення та рішучість прийдуть до вас самі. Харе вже гаяти свій час та нерви, переплачте вже та йдіть по життю далі.

автор Одна_на_всей_планете • 29 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тут і уявляй чи ні, максимум пару місяців навіть не років і він піде
Він піде дуже скоро я відчуваю .
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
это в этом случае не работает.
У нее глубокие структурные элементы поддерживают психику, чтобы она работала именно так.
Надо постепенно.
Жертвы абьза не так легко избавляются от абьюзера.
И следующий мужчина будет таким же или почти таким же. Все зависит от того, на сколько автор изменилась.
Поэтому уходить надо , когда изменилась или готова.
Иначе она вернется.
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Він піде дуже скоро я відчуваю .
я не читала тему.
Вы боитесь, что он вас бросит.
Правильно?
Что страшное произойдет, если он уйдет?
Ответ дляЛовлю капці
я не читала тему.
Вы боитесь, что он вас бросит.
Правильно?
Что страшное произойдет, если он уйдет?
Я боюсь але і знаю точно він мене кине і піде від мене, це щось що станеться 100%. Він не любить мене.
Він вже робив спроби.
Страшне було те що я переживала - страшні муки ментальні і навіть фізичні, це щось не здорове.
Нога на ногу• 29 августа 2024
Автор,або тікати,або далі терпіти.Ви що,садомазо???????????Невже вам приємно таке відношення до вас?
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Він вже робив спроби.
вы живете в вечном страхе, что он вас бросит? Давно?
Ответ дляЛовлю капці
Від жовтня минулого року. Бо то був період він припинив говорити зі мною, потім через 3,5 тижні виявилось що він зі мною після невеликої сварки вирішив розійтися
І з цих пір постійні шантажі і мій страх
Декілька місяців тому дійсно пішов був
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Декілька місяців тому дійсно пішов був
вы понимаете, что вы боитесь шантажа и этим даете ему власть над собой?

Ответ дляЛовлю капці
Він вже давно має «власть» Наді мною… тільки він не просто шантажує, але й йде.
Ганцю в кєдах• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Нашо ви таке терпите, кидайте вже той шмат ’шоколаду’.
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
ок.
Он уходит .
Что случится, если он уйдет.
Что с вами будет? вам нечего будет есть и негде жить?
вы не сможете прокормить себя и ребенка?
Потеряете семью, поддержку?

вы потеряете что то важное для себя?
Потеряете любовь?

что потеряете самое важное и самое главное, самое страшное?
Ответ дляЛовлю капці
ок.
Он уходит .
Что случится, если он уйдет.
Потеряете семью, поддержку?

вы потеряете что то важное для себя?
Потеряете любовь?

У мене шалений страх.
1. що я нікого не знайду собі з дитиною
2.він одружиться
3.боюсь через фінанси
Я втрачу його, і то найстрашніше
І всі мої надії які були на життя з ним.
Мене як зачарували : ні один чоловік взагалі не цікавить
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене шалений страх.
1. що я нікого не знайду собі з дитиною
2.він одружиться
3.боюсь через фінанси
Я втрачу його, і то найстрашніше
да, понимаю, вы даже сейчас думаете о втором ребенке, хотя брак трещит по швам и вам в этом браке очень некомфорино сейчас.
Скажите, а мужа вы когда больше привлекали, когда боитесь , что он уйдет или когда не боитесь этого.
Было же время, когда вы не боялись, что он уйдет или не было?
Ответ дляЛовлю капці
Звичайно що був час коли я взагалі не боялась що він піде, ще й сама проганяла, він не йшов і приходив миритись сам. Але коли все затягнулось на 3 тижні він не приходив миритись , прийшла я - з тих пір кінець всьому
Потім він пішов не було його . І я благала і ридала повернутись
Він тримав дистанцію і все
Ганцю в кєдах• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене шалений страх.
1. що я нікого не знайду собі з дитиною
2.він одружиться
3.боюсь через фінанси
Я втрачу його, і то найстрашніше
Прийшов час змінити надії) окрім цього шмату шоколада у вас бажання є? Мрії? Може пора вже потурбуватись про своє життя, свої інтереси?
Життя на чоловіках не закінчується є багато чого цінного і цікавого, не обмежуйте себе отими штанами.
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Він тримав дистанцію і все
есть такая мудрость - чтобы не потерять, надо не бояться потерять.
Это о чем.
Если вы не боитесь кого то потерять, то в большиестве случаев вы этого мужчину и не потеряете.
Сейчас вы пытаетесь его удержать, а он не держится. - не надежный метод удержания. Наоборот, он приобретает над вами власть.
Если вы не боитесь его потерять, то тогда он старается не потерять..
Ловлю капці• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене шалений страх.
1. що я нікого не знайду собі з дитиною
2.він одружиться
3.боюсь через фінанси
Я втрачу його, і то найстрашніше
Мене як зачарували : ні один чоловік взагалі не цікавить - это нормально, потому что у вас сейчас единственный свет в окошке - муж.
Фокус на него, важность на него - страхи - тоже на него.
Он сейчас самый главный в вашей жизни - вы так решили, Да?

Все сосредоточено на нем - и плохое и хорошее.
На других мужчин рессурса не остается.
Глубоководная селедка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Він піде дуже скоро я відчуваю .
Ну нареші, раз ви така тряпка, не можете піти, то хай хоч воно саме відвалиться від вас.

Борець за гаманець• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я не сиділа в декреті. Я 1,5 місяці тому втратила роботу. Але ваші висновки вже завчасні правда?
І півтора місяці сидите без роботи?
Чому?
Йосип_молодий• 29 августа 2024
Боже, як мені вас шкода. Він, до речі, сам куди йде? Є ж куди? Не в готель?
1. Перестаньте допомагати рідним, вони вас зрозуміють, тихенько відкладайте гроші,
2. Вийте, плачете втиху, але не просіть його нічого, хай йде.
3.вам треба психолог, є служби безкоштовні , їм можна просто дзвонити і все те ж саме розповідати, там профі, вам допоможуть.
4. У вас дитина, вона все бачить і відчуває, і дай бог, щоб потім не сприймала це нормою і так само не склала свої майбутні стосунки. Ви цього бажаєте?
Однозначно, треба вирішувати щось, бо загоните себе на дно. Як тільки знайдете сили переступити це, закрити за ним двері, відкриються нові. Головне , хотіти
І так. Ваш чоловік домашній насильник. Як Чікотило, тільки моральний. Ви живете з вбивцею. Чому? Такий був батько?
Борець за гаманець• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я стараюсь дуже знайти роботу, тому що я впринципі без роботи сидіти не можу і не хочу. Плюс на мені багато інших відповідальностей допомога родині . Брат в ЗСУ.
А брат до чого?
Мій теж в зсу, до стосунків з чоловіком і моєї родини він ніяким боком.
Фінансово можу допомогти - допомагаю, ні - ходжу на волонтерку там фізично допомагаю йому в тому числі.
Некомильфо• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене шалений страх.
1. що я нікого не знайду собі з дитиною
2.він одружиться
3.боюсь через фінанси
Я втрачу його, і то найстрашніше
Ну так и будет. Никого не найдете, он тут же найдет фею, а вы с ребенком будете бедствовать. Но морально будет проще. Купите уже себе вибратор и уходите. А то вы ради того, шоб в вас писюном раз в неделю потыкали - терпите все это говно
Нічого вдягти• 29 августа 2024
Автор, расставаться и назад не брать.
Единственный выход.
Через год уже новую любовь встретите)
Не ждите долго - регайтесь на с/з, начинайте ходить на свидания, поднимите самооценку. Не для отношений даже. А чтоб встряхнуться. Вам нужно срочно из этого выбираться!

П.С. У меня получилось. Удачи вам, миленькая!
Удальонка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Стараюсь говорити завжди що не так, мене не чують. І про секс і взагалі про відношення. Подарунків не робить. Тому що комуналка то вже подарунок і їжа. Минулого року на день народження мій мене кинув і я була цілий день сама.бо до цього ми посварились і він сам собі вирішив що то кінець .
Спимо в різних кімнатах
І саме від цієї людини ви чекаєте любові, обіймів і подарунків? Це все одно що сидіти під яблунею і чекати, що на ній виростуть кокоси. Теж варіант провести життя, але бажаного результату боюсь, що вм не дочекаєтесь.
В цій ситуації дуже шкода дитину. Вона не може нікуди піти і вимушена весь цей треш спостерігати
Удальонка• 29 августа 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Будете за сексом сумувати і побоями?)
Доречі автор - ну дуже яскрава ілюстрація до недавньої топової теми про Блейк Лайвлі і жінок, які страждають (чи нвсолоджуються, бо нікуди не поспішають) від домашнього насильства
Удальонка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я ще сама брату стараюсь допомогти, а не у нього просити. Йому там важче ніж мені, його теж дуже люблю. Найгірше що я відмовляюсь вперто бачити знущання над собою і на щось сподіваюсь 🤞 але нічого не зміниться , він не зміниться до мене і не піду я , то піде він.
Насправді, його уход від вас - це найкраще що він може зробити.
І у вас до нього не любов, а залежність. Зараз можно і безкоштовно психологічну підтримку отримати, може вам психолог допоможе. У Марш жінок точно була програма підтримки
Удальонка• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
По-перше, багато років я чула що нікому не буду потрібна з дитиною вже, по друге, я маю реально страх що мабуть і нікого не знайду.
Я не ангел, але я завжди старалась все для нього , а він навіть те що безкоштовно носити обручку відмовився
А як я мріяла про білу сукню і весілля? І цього в мене не було.
Ви потрібні своїй дитині перш за все. Ось тільки на неї і її психічний стан вам нажаль глибоко пофіг.
Ви терпите приниження, побої, зневагу від чоловіка якому ви нафіг не треба. Якби не було дитини - ну розважається на здоров´я. А так за цим спостерігає ваш син чи дочка. Для яких такі стосунки в родині вже стали нормою. І вони понесуть це далі, в доросле життя. Це окрім травми яку дитина і так кожен день отримує живучи в такій атмосфері.
А ви як мама замість того щоб захистити свою дитину забили на неї. Бо ніякі гуртки такий треш вдома не компенсують. І все сподваєтеся на диво з чуваком, який срати на вас хотів. І судя з відсутності весілля про яке ви так мріяли, так з самого початку у вас було.
Удальонка• 29 августа 2024
Ответ длятянитолкайка
Терпила обыкновенная, даже не жаль таких женщин, тряпке там и место.
Мені дуже шкода дитину. Автор доросла - то її вибір так жити. А ось дитина все це спостерігає і це жесть. Автор просто ростить людину з покаліченою психікою - бо така ж терпіла виросте, або аб’юзер. А мама нажаль плювала на це з високої гори.
Їй треба страждати, а не взяти нарешті на себе відповідальність за своє життя
Усміхайлик• 29 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А забула додати. Що б не сталось, навіть якщо він вдарив - винна завжди я і тільки я. Він ніколи…
Читаю і волосся дибки. Розуму у вас немає... ((((