FgKaila• 29 августа 2024

Яким чином можна позначити одяг дитини для садочку?

Необхідно підписати одяг в дитячий садочок. Поділитесь ідеями?) Завчасно дякую!
GirlSuper• 29 августа 2024
Бирки есть
Я заказала в школу.

GirlSuper• 29 августа 2024
Или печатка
July Ch• 29 августа 2024
Нашити бірки, вишити ініціали
GirlSuper• 29 августа 2024
Не знаю чем это поможет ; у нас если украли то бирки ничем не помогут 😅
Imann• 29 августа 2024
Я наверное ленивый и некреативный человек, но на любой одежде есть тканевая этикетка. Вот на ней и подписываю ручкой.
marata• 29 августа 2024
Бірки замовляла іменні на кідстафі. Вже 4 клас у сина, а досі їх нашиваю ) Вистачило тих, що в садок замовляла))
marata• 29 августа 2024
Ответ дляGirlSuper
Допомагає, коли однакові речі, форма усіляка спортивна й тд

Imann• 29 августа 2024
Ответ дляGirlSuper
У меня помогает с бантиками и заколками. Все неподписанные исчезают бесследно.
Margarita_Kashina• 29 августа 2024
я на бирках зі складом тканини писала ім´я
Millie• 29 августа 2024
Бірки на одягу маркером або ручкою, або лейкопластир
Дробот И.• 29 августа 2024
Э штампи . Я якраз н алі бачила
Bilolena• 29 августа 2024
Можно заморочиться термобирки именные заказать. Есть неименные, всякие котики мячики. Я подписывала маркером для текстиля.
serebro16-72be• 29 августа 2024
У нас позначали тільки чешки бо всі однакові.... Прям ручкою всередині. А решта ніхто не позначав і рідко була плутанина. може два рази за чотири роки і то не у нас
KroKro1980• 29 августа 2024
Ми замовляли всією групою десь в інсті іменні наклейки на одяг і взуття. Крім того, значна частина марок дитячого одягу робить всередині ярлички спеціально для того, щоб написати ім´я власника.