Заздрість то погано• 30 августа 2024
Якби ваша близька людина злиняла з країни...
Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
603 (64.56%)
Його право
226 (24.2%)
Сци...ло
105 (11.24%)
Відповіді
Гірчинка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо була вже за кордоном, перспектив немає і любить країну, волонтерить, є житло поки, всі рідні тут.
Ще через кому треба дописати, дурненька трохи. Порадійте за нього, він тепер точно не помре на війні.
Якщо б у вас були нормальні відносини, то ви б знали і планували їхати разом, якщо ні, то які можуть бути питання
Заздрість то погано
• 30 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Так это её выбор. А он сделал свой. Какие проблемы?
Дитина є спільна, він просто кинув і мовчки виїхав
Ластоноша• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Выключите свой патриотизм на публику. Если бы хватило гайки в голове и смогли бы устроить свою жизнь в Европе, бежали бы в первых рядах.
Лукава_Кiшка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
12 років разом
И что, не обсуждали варианты? Просто в один день пришли домой, а мужа нет?
Шикаю і викаю• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Зранку встали, а його немає у хаті?
Несемо світло разом• 30 августа 2024
Да, бросать детей нельзя. Хотя что значит бросил? Жена не захотела ехать?
А так - тогда не стоит общаться и с выехавшими женщинами. Они оставляют детей без отца, бросают мужа среди войны, бросают страну - по вашей же логике
Та никада в жизни• 30 августа 2024
Что мешает жене и ребенку уехать вместе с отцом чтобы ему не пришлось бросать семью?
Ластоноша• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А он и не обязан посвещать вас в свои планы. Судя по вашему длинному языку, вы б все сделали, чтобы он не выехал.
Начальник Анонимов• 30 августа 2024
Посчитала бы это предательством. Кинул спокойно ребенка и свалил
Дружная семейка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні, вже були, поки тут є житло і всі рідні, не лінія фронту, другий раз нк виїде.
Какие претензии у этой женщины к мужчине? Она хочет вдовой стать? Или ребенка полусиротой сделать?
Стрекоза любви• 30 августа 2024
Пропоную зняти аноніма, бо тема виглядає, як: «Я так люблю Україну, більше за життя, а він виїхав, кинув дитину… бла бла бла» Виглядає як банальний вкид для срачу.
Стрекоза любви• 30 августа 2024
І взагалі ви порушуєте правила форуму створюючи тему про «мобілізацію» без аноніма!
Путающаяся• 30 августа 2024
Мені все одно. Чоловік має трьох братів, у кожного своя ситуація. Чоловік знайшов роботу в впк з бронею,другий брат пів року літав за кордоном, звозив все, що тут треба для оборони, зараз вдома , трошки підбухує до наступного відрядження, третій брат ховається від тцк, четвертий брат виїхав перед ковідом в Польщу. Кожен з них обрав і прийняв рішення сам, немає кого засуджувати, кожен знає що робить
Ластоноша• 30 августа 2024
Ответ дляДружная семейка
Ну вы шо??! Она б выплата за него получила. А дитятко пенсию по потере кормильца.
Пилосмок працює• 30 августа 2024
В мене тут більше питань до жінки, інша б зраділа і бігла за чоловіком, ви напевно не кохаєте чоловіка так і скажіть а не притягуйте любов до країни і патріотизм за вуха
Дружная семейка• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так может он Тису переплывал, поэтому молча?
Зроблено у 80-х• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы выехали первой. Почему он сразу не присоединился к вам? Вы там, он тут. Это уже минус. Вы вернулись, волонтерите, он с ребенком в это время где? Дома скучают?
Вы и до этого видно не были дружной семьей
Ластоноша• 30 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В каком месте у автора тема про мобилизацию?
Начальник Анонимов• 30 августа 2024
Ответ дляШеллар
От чого в голові у деяких жінок таке багно? Тобто якщо це чоловік, то він не може боятися, а бажання жити взагалі подається як величезний недолік.
Дайте вгадаю у автора доця? Бо наявність сина призовного віку дуже проясняє свідомість.
Вы б нормально подумали о женщине, которая втихаря уехала и оставила ребенка с отцом?
Залетна Я тут• 30 августа 2024
Я б сама була рада виїхати разом з сім´єю з цього кровавого цирку 95-го кварталу, але ж чоловіки наші вже повернулися до 1860 року, коли кріпосне право було
Дружная семейка• 30 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Схемы из лаптестана подъехали🤣
Стрекоза любви• 30 августа 2024
Ответ дляЛастоноша
Ахаха, ви ще не прокинулись?
Я_канеша_извиняюсь• 30 августа 2024
Наскільки близька? Чоловік - поїхала б за ним, щаслива. Брат - просто пораділа б що зміг спастися. Чому обривать зв´язки, що не вмер і не лишився тут мучитись? Вважаю, що воювати мають лише ті, в кого є якісь переконання, бажання і вони не мають права заставляти це робити інших і примушувати дити в нелюдських умомах без світла і води .
Чаклунка-ведунка• 30 августа 2024
Поїхала б з ним та дитиною, звичайно.
Я тут тільки заради чоловіка, бо він не може виїхати.
Тема для срачу.
Шикаю і викаю• 30 августа 2024
Чомусь згадала недавню розмову з чоловіком...
Він обмежено придатний по документам станом на початок війни був.
Таких,як він тисячі за кордоном.
Кажу, які ми дурні. Ти міг би виїхати спокійно тоді. Я з дітьми поїхала. А він залишився.
Ми навіть не подумали на той момент, що такий варіант взагалі можливий. Він провів нас на кордоні і залишився. Отак тікали у якомусь каматозі повному.
А люди намагаються виїхати будь яким способом.
Мені більше обурюють можновладці, які для нас закони все нові придумують,а самі у війну тільки процвітають.
Таке враження,що потусторонній світ існує.
Таких,як він тисячі за кордоном.
Мрію про пончик• 30 августа 2024
Всі хто загинув із знайомих , я б краще побачила втікачами
Мені соромно признатися, але б я все здала, аби люди були живими