Заздрість то погано• 30 августа 2024
Якби ваша близька людина злиняла з країни...
Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
603 (64.56%)
Його право
226 (24.2%)
Сци...ло
105 (11.24%)
Відповіді
Ответ дляШикаю і викаю
Ото ж потрібно було тіпа пройти свіже ЛКК.
Ну ви розумієте, що проходили його ті, хто повинен був пройти.
Та то таке вже. Минуло то минуло.
Повірте, закордоном така кількість чоловіків наших.
Та то таке вже. Минуло то минуло.
Та знаю, в Варшаві вже тричі потрапляла на таксиста-українця
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Теж ненавиджу країну, теж хочу злиняти з чоловіком і дітьми, радуюсь за всіх, кому вдалося виїхати
Із моїх знайомих майже всі родинами виїхали
Ми теж готуємось до виїзду і шукаємо можливість звалити
А до війни любили? Чого не виїхали раніше з ненависної країни?
ТрамвайGirl• 30 августа 2024
Якби моя близька людина злиняла з країни, я б злиняла разом з ним. Інакше це не близька людина в моєму розумінні
Ну і підтримала б звісно, людина, що обрала своє життя, а не сліпо слідує за пропагандою патріотизму, вартує поваги, як на мене
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляОдні думки
Легко рассуждать и осуждать, когда над тобой не висит угроза мобилизации, пыток, инвалидности, мучительной смерти в поле?
Коли кожна така войовнича жінка спокійно сяде і реально одягне ситуацію на себе, то може деякі і прозріють. І смерть це не найстрашніше (особисто для мене). Бо я на досвіді найрідніших знаю, що таке молодий чоловік лежачий інвалід. Як це важко для нього жити таким, коли все своє життя ти був для рідних тим каменем, який про всіх дбав, а зараз дружина підгузки міняє. І ти нічого не можеш зробити, не можеш не те, що сім´ю, а себе забезпечити чи доглянути. Про психологічний стан мовчу.
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Нікого не повинні силою, під дулом пістолета відправляти на смерть. Шкода всіх чоловіків, які опинились у цій ситуації. І тих, що на фронті, і тих кого переслідують.
Конституція думає по-іншому.
І питання залишається актуальним - ви і ваші лайкатєлі вважаєте за необхідне боротися у цій війні? якщо так, то хто це має робити? чи ви думаєте, що ті котики, які щоночі збивають ракети і дрони, щоб ви і ваші бубочки-сцикуни могли спати ночами, хочуть помирати?
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляТрамвайGirl
А чому сліпо слідує за пропагандою? Тобто, вона в принципі не може любити країну де живе, своє місто, своїх друзів які лишаться? Це у ваші картині світу нереально? Її любов не вартує поваги? Він має право на вибір, а вона ні?
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Конституція думає по-іншому.
Ні, я на фронт не піду у жодному разі. Тому вимагати цього від інших не маю морального права. Без різниці чоловік чи жінка. Кожне життя цінне, моє не цінніше тільки тому, що я жінкою народилась. Конституція багато чого думає, її не дотримуються.
Шикаю і викаю• 30 августа 2024
Ответ дляKira2022
Та не выпускали ОГ уже с 25 февраля
Ви просто не повірте, як переходили кордони на початку війни
Це було просто треш. Питання вирішувалися просто на кордоні не відходячи від каси .
Хто хотів, той знав,що робив і вже в Україну не приїдуть
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Это жутко - и это трагедия, разделяющая общество. Есть две правды, и нет одного ответа на этот вопрос
правда одна, і Конституція одна: захищати країну - конституційний обов´язок громадян. Бояться і хочуть жити всі, але комусь потрібно збивати ракети і дрони, як мінімум
Госпожа Белладонна• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
А вы бы отдали ребенка ? Поехали бы следом тоже.?
Встидаюся запитать• 30 августа 2024
Автор согласна на снижение призывного возраста с 20? с 18 ? поддержит наверняка законопроект где девочки тоже будут проходить военную службу . Так это же хорошо что уезжают люди - в Украине останутся одни патриоты!
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
на питання буде відповідь? чи ’все не так однозначно’(с)?
Госпожа Белладонна• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Потужно😂
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Конституція думає по-іншому.
Ще додам, що ніхто помирати не хоче. І служити мають добровільно, по бажанню, за освітою і професією, яку обрали. А не цивільні виловлені на вулиці. Про те, що зараз уже добровольців немає цілком прогнозована ситуація ще з осені 22 року. І про це треба було думати ще тоді. Але прості люди нікому не цікаві.
Одні думки• 30 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Жена же патриотка и ребёнок привык к взрывам.
Ну, знаете, я бы тоже никуда не поехала. А ребёнок подрастёт, сам решит, ехать или оставаться
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
немає добровольців, далі що? що конкретно ви пропонуєте? все намагаюся отримати цю відповідь і ніхто щось не дає її
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Я здається відповіла на ваше питання.
Сито для думок• 30 августа 2024
Сцикло. Але я впевнена, що Вам тут понаписували - має право, хоче жити і бла-бла-бла. Зрадник, одним словом.
Одні думки• 30 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Чоловік - це той, хто одружений і має дружину, дитину, сім´ю
Хлопець - це той , хто не є офіційно чоловіком
До чого тут скільки років?
По-украински муж и мужчина = одно слово, если вы не в курсе
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Я здається відповіла на ваше питання.
тобто, здаємося кацапам, бо добровольці закінчилися? Це ваша відповідь?
конкретизуте, бо якось так відповідь без відповіді
Неначасі• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Троль или д?
Крошка Енот• 30 августа 2024
Я была бы счастлива, если бы мой муж мог выехать из Украины. Поддержала бы его в стремлении остаться живым.
Хома з пастою• 30 августа 2024
Произнесла бы мысленно, скатертью дорогая, да и перестала бы мыслить о нём.
Несемо світло разом• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Да, Конституция одна. И это обязанность. Но...а вот что делать, если человек жить хочет? Я вот не знаю. А вы знаете, что делать: вот хочет и все?