Заздрість то погано• 30 августа 2024
Якби ваша близька людина злиняла з країни...
Добрий ранок, дівчата.
Не троль, просто цікава думка інших стосовно питання.
Чоловік/хлопець/близька людина злиняв з України, кинувши дитину, бо боїться війни, ненавидить країну. Як би ви віднеслися до такого вчинку? Для мене, наприклад, це просто ппц, обриваю всі зв´язки зразу.
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
603 (64.56%)
Його право
226 (24.2%)
Сци...ло
105 (11.24%)
Відповіді
Шикаю і викаю• 30 августа 2024
Ответ дляОдні думки
По-украински муж и мужчина = одно слово, если вы не в курсе
До чого ваш коментар?
Крошка Енот• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
Так что мешает жене выехать вместе с мужем и ребёнком ? Я рада за тех кто смог выехать вместе с мужем.
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Да, Конституция одна. И это обязанность. Но...а вот что делать, если человек жить хочет? Я вот не знаю. А вы знаете, что делать: вот хочет и все?
а ті, хто виганяв те гімно з Бучі жити е хотіли? чи ті, хто щоночі збиває дрони? стоять на блокпостах в 40ка градусну спеку і т.д не хочуть жити, чи , може, не бояться? хто повинен це робити, якщо добровольці закінчилися?
от ви - президент, яке рішення зараз би прийняли?
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
тобто, здаємося кацапам, бо добровольці закінчилися? Це ваша відповідь?
конкретизуте, бо якось так відповідь без відповіді
Домовлятись треба було ще в 22 році. Ваш варіант вбити якнайбільше співпадає з баченням банкової, та і решта світу, яким наплювати на кожного з нас. Як і конкретно вам всеодно житиме мій син чи ні. Для вас зараз важлива боротьба. Так, добровольці закінчились, ви згодні йти на фронт?
Жінка з перцем• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А дитина як же, яку залишив? Винувата?
Виноват не он. А мать ребенка, которая из-за своих хочу/не хочу выбирает свои интересы, а не жизнь и здоровье ребенка и мужа.
Я сама в Украине. За границей уже была, не мое. Но если бы муж смог выехать - пришлось бы переступить через себя и выехать, так как здесь уже стоит вопрос жизни и смерти. Это до войны можно было выбирать хочу жить в другой стране или нет. Сейчас уже приходиться действовать по-ситуации.
Ответ дляШеллар
От чого в голові у деяких жінок таке багно? Тобто якщо це чоловік, то він не може боятися, а бажання жити взагалі подається як величезний недолік.
Дайте вгадаю у автора доця? Бо наявність сина призовного віку дуже проясняє свідомість.
У меня доця. Я против насильной бусификации. Я за то, что воевать должны проф военные, а они как раз все тыловые крысы . И да , особо войовнычи жинки тоже могут чесать на фронт показать свой патриотизм
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
правда одна, і Конституція одна: захищати країну - конституційний обов´язок громадян. Бояться і хочуть жити всі, але комусь потрібно збивати ракети і дрони, як мінімум
В конституції ще є пункт
4.5.6. Непосягання на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Поясніть як це стосується побиття, тортур і запихання в бусік?
Мене це, останній рік турбує найбільше.
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
ви прокацапський тріль чи просто ждуніха? як і про що можна домовлятися з тваринами, які приїхали в Київ на танках і бомблять? Гвалтують і вбивають людей? І в цьому моменті треба домовлятися?
Тобто відповідь - все-таки здаватися
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляAnnaOst
Якщо він запропонував жінці поїхати разом, а вона відмовилася, то це просто непримиримо розбіжності. Так буває. Кожен в цій ситуації обрав себе
Сто відсотків і це нормально, для обох
Золота орда• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Конституція думає по-іншому.
І питання залишається актуальним - ви і ваші лайкатєлі вважаєте за необхідне боротися у цій війні? якщо так, то хто це має робити? чи ви думаєте, що ті котики, які щоночі збивають ракети і дрони, щоб ви і ваші бубочки-сцикуни могли спати ночами, хочуть помирати?
Військові які отримали освіту за державний кошт і мали зарплатрю і плюшки. Мій, чудово забеспечений сусід, у 56років, сам пішов до місцевих ппо, зі славами - я ж військовий. При цьому своїх невійськових синів сховав.
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
В конституції ще є пункт
Мене це, останній рік турбує найбільше.
тільки після того, як ви поясните, що робити країні в ситуації, коли добровольці закінчилися
ЧукИГеки• 30 августа 2024
Ответ дляПеченюшка
Человек хочет жить, имеет право, которое наше государство отобрало по гендерному признаку.
Ну вы и бред написали, хоть сами поняли???? И не стыдно такое писать?
ТрамвайGirl• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
А чому сліпо слідує за пропагандою? Тобто, вона в принципі не може любити країну де живе, своє місто, своїх друзів які лишаться? Це у ваші картині світу нереально? Її любов не вартує поваги? Він має право на вибір, а вона ні?
Ні, не уявляю як можна любити країну чи місто? За що? За центральну вулицю? Чи якусь клумбу біля будинку культури?
Почуття до країни в тому вигляді як про це прийнято говорити це якась абстракція, бо це не закладено інстиктом(як любов до дитини) чи взаємодією(як любов до чоловіка/друга).
Я розглядаю любов до чогось як взаємодію в паршу чергу. Для країни це взаємодія з органами влади, надавачами послуг тощо. І знаєте, поки ця взаємодія максимально неприємна. І реально з ким не спілкувалась і всіх досвід також негативний
Досвід негативний, але на кого легше вплинути все одно на державне свято вдягають вишиванку і пускають сьозу під патріотичну пісеньку. І так, такі люди не вартують поваги, бо вони не можуть скласти причино наслідковий зв´язок між : підзаконним актом обмежили мої права -> винувата державна інституція, що це допустила -> винувата держава. Ні, для них держава це вишиванка, мова і ще може трошки родючої землі
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Купувати найманців, купувати власних громадян за великі гроші. Але не купують, пиздять. Сорок восьмий раз відповідаю. Перестати бити і примушувати, закінчити звірства бо це не вирішує нічого. Мотивувати.
Бабуся мороз• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Бо була вже за кордоном, перспектив немає і любить країну, волонтерить, є житло поки, всі рідні тут.
Це проблеми дружини, вона свій вибір зробила
Дуже дуже вумна• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Тобто відповідь - все-таки здаватися
Слухайте, ну це вже лицемірство вищого гатунку. Ви мене звинувачуєте, що я не згодна йти на фронт і не вимагаю цього від інших. Ви самі на фронті? Як вам совість дозволяє когось на смерть посилати, а самій вдома відсиджуватися? Чому ви не йдете боротись? Чим ви кращі? Чи як тут люблять похвалитись, що вони донатять 1000 грн?
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляЗолота орда
критичне мислення - воно таке. Кількість професійних військових покриває лише невелику частину потреби.
ЧукИГеки• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Та она бы слиняла в первый же день, что тут непонятного и сидит наверное где то далеко в тихом месте.
Бабуся мороз• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
До зрадника? Ніколи, як жити з людиною, яка ненавидить Україну?
Кого він зрадив?
Несемо світло разом• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Я понимаю вас. И уже сказала: правды две, и однозначного ответа нет. И играть в президентов на диване я не буду. И распоряжаться чужими жизнями на форуме тоже.
И даже не задам традиционный уже вопрос: а почему вы лично не стали добровольцем
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляNatalia505
чому ж п***ть? більше 100 тисяч в місяць платять там, де є ризик, Але такі сміливці сидять разом з дітьми на макаронах, але не продаються. Теорія має право на життя, але не працює
ЧукИГеки• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Тобто відповідь - все-таки здаватися
Не пишите тролю, самые главные патриотки пишут на украинском языке сидя в теплом месте.
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
ви -чоловік?
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
і навіщо скачете з теми на тему? ми ж тільки почали про домовленості. Чи ви вже передумали домовлятися в 22му?
Natalia505• 30 августа 2024
Ответ дляНа привозе
Може порівняєте з виплатами в росії? Це копійки. Найманцям за кордоном платять як мінімум вдвічі більше і гроші на це є в держави. А хто не на нулі 30 ви вважаєте достатньо? Як оцінюють, так люди і воюють. Ще себе одягають, взувають, а часто і годують себе самостійно
Шлях до зірок• 30 августа 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Чоловік - це той, хто одружений і має дружину, дитину, сім´ю
Хлопець - це той , хто не є офіційно чоловіком
До чого тут скільки років?
Якщо в 50 не одружений, то теж хлопець?🤪
На привозе• 30 августа 2024
Ответ дляНесемо світло разом
бо лічно я - жінка з малолітньою житиною. А чоловік мій - доброволець з перших днів війни. І лічно мене з моєю дитиною захищає. А заразом, захищає і лічно любителів комфорту і їхніх сцикунів
Пекельнi Борошна• 30 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В смысле она просто не дала ребенка отцу, а не он ’бросил’?