размахер• 30 августа 2024

«Оставшиеся»

Вы сколько будете обижаться на тех, кто уехал?

Ну что за детский сад, честное слово?

Половина тех, кто остался - не пишут сами (хотя раньше написывали), отвечают через губу.

Что за «мученическая» позиция? У одной трое детей - муж не хочет выезжать. У второй родственники в Европе - сначала вывезла детей, а потом забрала их назад в Украину - они плакали, не хотели возвращаться, за год спокойно говорили на немецком, завели друзей. Ну ее и понесло назад. Ее выбор, зачем злиться?

Закончится же война, сами будут проситься в гости. Вы думаете те, кто уехал - забудут о таком отношении??
автор размахер • 31 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Дякую, але мені таке нецікаво. Добре, що для вас ця війна асоціюється з мемчіками і і шароварщиною. Вам пощастило.
Але навколо безліч історій українців, які для вас ʼзанадто трагічні і патетичніʼ.
Більше мені немає що додати. Ці гадання по анонімній аватарці не мають ніякого сенсу. Ви так нічого і не зрозуміли. Надобраніч.
Еще раз - то, что война у меня ассоциируется с мемчиками - это попытка перекрутить. Жалкая попытка.

С мемчиками у меня ассоциируетесь не война, а лично вы. Именно это я и писала и вы это видели. Повторю для тугодоходящих - лично вы.

По поводу этих историй - это не ваши истории. И вы на них паразитируете. Весь ваш слог кричит об этом.

Вы отдельный вид лицемеров - вы и выехали, но не признаете - я выехала потому что боюсь за себя или за семью. При этом всем вы продолжаете паразитировать на происходящем там.

Вы лично - не трагичны и патетичны, вы прячетесь за чужой трагедией, живая там. Нагло используете эти все НЕ ВАШИ истории в личных интересах. Ноете, воете, словно это все происходит именно с вами, привлекаете внимание к себе и к своей персоне.

Шиворот Навыворот• 31 августа 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Я выехала в первые дни, но помогала и помогаю всем своим близким друзьям , кто остался в Украине: у кого разрушен дом, тех поселила в свою квартиру, другим регулярно высылаю посылки: еда, одежда. Помогаю им закрывать сборы. Я рада, что могу так помочь, хоть и я заграницей с детьми, но работаю. И рада, что у меня в Киеве остались друзья, которым я не по барабану…
Ну я имела ввиду чужих. Из своих никто не выехал. А помогать им может не особо и надо. Смотрите чтобы вами не пользовались.
сЛАдКОежКА• 31 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Да... Я тысячу раз пожалела что уехала. Мама постоянно уговаривала потерпеть там ради детей.
Прошло 2.5 года. Моя душа в Украине, я буду возвращаться.
🥲🥲🥲 Мені дуже шкода, що вам це доводиться проживати. Всі українці, хто вдома, хто ВПО чи біженець, кожен по своєму несе тягар цієї війни.
Фима Собак• 31 августа 2024
Ответ дляразмахер
Не выдумывайте.

Лично обо мне - меня не вернут. У меня geeen card уже в след. году будет. Я на последних этапах.

По поводу других - если война затянется - многие получат ПМЖ. В Канаде уже половина знакомых получили PR. Читала, что в Германии упрощают получение ПМЖ - за какие-то там заслуги вроде знания языка на высоком уровне и т.п.. Еще одна знакомая ждёт карту Побуту (так вроде бы в Польше называется ПМЖ). По поводу Штатов - почитайте чатики. ВСЕ легализуются, как могут. Кто на визу талантов подал, кто на EB3, кто через работодателя грикарту делает.

Чем дольше идет война - тем больший процент получает ПМЖ, если уже не получили.

Вы такие сказочные и забавные все - придумали себе картинку, что люди приехали, сели себе на пособие и плюют в потолок )) А потом их «вернут».

У меня лично все друзья землю роют, чтобы воспользоваться шансом и остаться. И останутся. Они же не такие феи, как вы - «осталась дома, сижу в своем болоте и ничего не делаю и мечтаю как их всех выгонять будут».

Они (мы) из другого теста. 😉
не льстите себе, у вас нет друзей, вы по жизни прилепала, изменятся обстоятельства и вы так же будете обгаживать тех, которых вы в ’друзья’ записали.
Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Хрчеться дожити до того моменту, як всій іждівєнцам потрібно буде виходити на роботу, шара закінчиться і як вони тут завиють, бо до хорошого звикаєш бистро.
короткопамятна• 31 августа 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це дійсно так, нікому від цієї війни немає спокою
Щастя-здоровля• 31 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Если мне что то нужно было, меня тоже выручали, я потому и в Украине не была с начала войны, есть кого попросить решить все вопросы.

Може ще третю?• 31 августа 2024
Ответ дляШпондєр
А какое ваше дело? Не читайте да и все. рпять же скажу - в этом нет вашей заслуги, никакой. Там огромная помощь вам.
Чому ж Ви сидите вдома та не їдете «на все готове»? Ось ще один нитик виліз (це я про Вас, якщо самі не здогадалися).
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Я відчула до вас повну огиду, це, як розумієте не заздрість, просто огида..
Повна огида - це писати таке незнайомій людині. Краще подивіться в дзеркало - там і побачите своє відчуття огиди. Все у вас в голові. Займіться своїми справи, ненавидьте ворога, а не українців що аоїхали. Вони не вкрали, не вбили, вони зробили так, як вважають за потрібне.
А, можете владу корумповану ненавидіти, але ж легше написати тут незнайомій людині гидоту, чим висказатись владі за бруківку і барабани, за тцк, яке людей як худобу відловлює... сцикотно...
Залишайтеся зі своєю огидою і своєю неврівноваженістю...
Все ще ви пишете хай і повернеться вам
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Моя семья не выезжала, мы в Украине с самого начала войны. Изначально топлю за переговоры и скорейшее прекращение военных действий (сохранение населения и материальных ценностей). Персонажи, которых вы описали - мои идейные противники :) Впрочем, мне уже надоело, тонны негатива от представительниц ’боевого крыла’ сделали свое дело. В реале тоже встречаются ’отважные и воинственные’, но их значительно меньше, в процентном отношении.
Так переговори потрібні, але з позиції сили.
Попробуйте домовитись з гвалтівником і вбивцею, який в рази більший за вас? Спробували? Результат буде - він розсміється в лице а потім згвалтує і вб´є.
Але коли ви відбивається і у вас рушниця в руках, тоді так - розуміє, що получить по яйцях. От тільки тоді можуть бути переговори.
Чому такі елементарні речі потрібно розжовувати дорослим тьотям, не розумію.
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Судячи по цьому коментарю, від вас подруги відмовилися не через те, що ви виїхали.
Ви не маєте жодного морального права судити людей і їх вибір, не знаючи нічого про них або про їх життєві обставини. На фоні трагедії у Харкові ви зараз намагаєтеся самоствердитися, бо у вас дрібні образи на подруг. Це огидно. Ви не маєте жодного права зараз в цій темі засуджувати українців, які залишилися в країні. Ви просто людина без совісті, не зважаючи на те, де б ви не знаходилися.
Так само не мають жодного права судити тих людей, які виїхали. Це теж огидно.
Шотуткоїться?• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Переговори з позиції сили можна було вести, доки не продали ядерку і не порізали на метал стратегічну авіацію. Ви зараз в Україні? Яка область?
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляВокруг света
Скажу честно, лично для меня просто намного дороже отношения с теми, кто остался и не уехал. Не потому, что они не ’предатели’, а просто эмоции сейчас хочется тратить и делиться ими с теми, кто рядом. Мне сложновато дружить и близко общаться только по перепискам. И плюс сейчас у оставшихся здесь и у выехавших чуток разные интересы. Это нормально. Но мы все не роботы, просто имеем право выбирать поддерживать виртуальную дружбу или она сама сойдет на нет. Не потому, что завидуем, а потому, что это нормально близко общаться с тем, кто рядом. С кем можно поделиться живой и яркой эмоцией. Которую никаким экраном и телефоном не передашь. Которую не заменишь никаким океаном и общением с кругом не совсем твоих людей, но просто все они тоже выехавшие украинцы и пытаются иметь хоть какие-то социальные связи. Но ведь это правда. Мне два дня назад знакомая позвонила и мы долго разговаривали. Она с начала войны заграницей. Это человек, который не врет другим и саму себя не обманывает. Она честно сказала: я здесь вынужденно окружаю себя просто украинцами, чтобы хоть чуток быть в своей тарелке.
Но если кто-то из хороших уехавших знакомых когда-то на недельку приедет в Харьков, я без проблем схожу с ними в кафешку или вместе шашлык пожарим. Но это будет тогда, а сейчас эти люди далеко и у нас на данный момент с ними очень разные картинки.
Першого речення достатньо було.
Основний посил - що виїхавші зрадники. Все крапка. Ну тоді немає чого розказувати, що в вас інші інтереси стало. Пишіть правду, а то наче і спілкуєтесь далі, але через губу. Оце ваша дволикість - дно.
Я виїхала, бо в мене діти і коли до евс мали зайти орки, чоловік сказав, що ніколи собі не простить, якщоз дітьсми щось станеться. Виїжджали полями і лісопосадками з чужими людьми, чоловік залишився. І це ви мені будете говоити, що я з дітьми зрадниця?
Гниль з вас так і пре....
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ длязаварний look
Если честно, то на выехавших и живущих «життя» с бесконечными фотками с морей, пофиг. Только обижаются почему-то они, когда приезжают к гинекологам и стоматологам, почему мы не рвемся с ними встречаться. А у нас уже своя жизнь, новые знакомые, мало уже общего
Я таких з фотозвітами теж не розомію. Це неприйнятна поведінка, хоча я теж виїхала.
Дюймовочка• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Абсолютно згодна з вами. У кожного своя доля і свій шлях. Я теж нещодавно виїхала. Розумію і тих, хто залишився, і тих, хто емігрував. Дуже шкода, що люди гризуть і осуджують один одного за їх власний вибір. Ніхто не знає справжніх мотивів наших вчинків окрім нас самих.
Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Все ще ви пишете хай і повернеться вам
Не я створила цю огидну тему, спрямуйте свій посил автору. У нас війна, а воно рахує, що Бога за бороду спіймало, проситися до неї будуть...мля, воно задонатило хоч на один трон, чи поспівчувало людям, сидить тут і зловтішається.
Що мені має повернутися, уточніть
Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Да, да охоче вірю.
Просто після чергового допросу з її сторони чого не повертаєтесь - ігнор.

Чи тільки тим хто залишився можна писати і питати?

І спитати як справи, коли ми періодично так і списувались стало злочином зі сторони виїхавших
Фортеця Череівці...боже, вони ще ображаються, що ми не радіємо за їх, що нам не цікаво в якому ресторані вони бухали сьогодні...
Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Дивлюсь жабодави підтягнулись і мабуть такі самі ігнорщики, понаставляли рука-ліцо і пальців. Мабуть неприємно слухати, і навіть признатися собі, що да, погано коли в іншого краще, принаймі що так здається що краще. За кордоном є свої плюси, це немає війни, але мінуси теж дуже великі, але це до теми не стосується.
Чогось в Україні вам ніхто не заздрив, не могли зробити щоб було краще, а тепер вважаєте досягненням всього свого життя бігати по тафелях
Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
То якого хріна ви тут засуджуєте тих, хто лишився? Уже євро потримала в руках і думає, що всі обзаздрились

Тётушка Лошадь• 31 августа 2024
Ответ дляразмахер
Да отцепитесь, больной вы человек ))) Вам к психологу еще вчера пора было. Такое неадекватное поведение даже война не оправдывает 😵‍💫
Кому ви треба? Вам не хваиає уваги, що ви аж тему створили? Така щаслива, така успішна, аж тут тему створила...з усіма пересрадася, але і тамви ніхто, просто нахлібниця, яка немає друзів
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Напишіть де я засуджувала? Конкретно. Чи так аби ляпнути.
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ви про тафель знаєте більше чим я)))
То ви признаєтесь що заздрите? і мабуть просрочці з твфелю також)))
то так і кажіть, а не викручуйтесь.
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
О, все разом і коні і люди. Жовч ллється зі всіх щілин))
Покажіть де я писала, що вимагаю щоб раділи.
Бо оці звинувачення і придумування, то суто від жабодавства з вашого боку.
Брюлик в стразах• 31 августа 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Що мені має повернутися, уточніть
Кожен баче те що хоче бачити. А ви майстер оббріхувати і перекручувати.
Тётушка Лошадь• 01 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви про тафель знаєте більше чим я)))
то так і кажіть, а не викручуйтесь.
Звісно вам всі заздрять, найбільше досягнення в житті вашому, сидіти на виплатах....мля, я можу заздрити успішеим лікарям, спортсменам, видатним люлям, але не ніщебродам на виплатах
Брюлик в стразах• 01 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Да, да вірю)) це все що ви спромоглися написати по відповідях на мої коментарі)))
А ще у вас дуже гарні мрії)) наприклад те, що мрієте, щоб зняли виплати з біженців
Я мрію, щоб закінчилась війна.
В нас і мрії різні, куди мені до вас.
А ви залишайтесь зі своїм негативом
Тётушка Лошадь• 01 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Я мрію, щоб закінчилась війна.
В нас і мрії різні, куди мені до вас.
А ви залишайтесь зі своїм негативом
Не зрозуміла, а що ви хотіли, щоб я написала, що так, заздрю ніщебродці? Заздрю, що ви ніхто у чужій країні?