Роздратована шкіра• 01 сентября 2024

Брат не виходить на звʼязок з 5 серпня

Я не знаю, в якій частині він служить. Маму свою він шкодував і інформацію їй не надав( Підкажіть, як можна дізнатись інформацію про людину, бо втратився з ним звʼязок:
Гарантую неперелевки• 01 сентября 2024
ну, Укрпоштой ни ТЦК, ни Міноборони мне так и не ответили за 2 мес
а также телефонная линия Міноборони не отвечает.
Разве что лично придти в очереди постоять пару дней

автор Роздратована шкіра • 01 сентября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Під тцк?
3@йk@• 01 сентября 2024
Рід військ знаєте?
3@йk@• 01 сентября 2024
Дивно що тут пишуть що гаряча лінія Міноборони не відповідає, я телефоную час від часу, не було такого щоб я не додзвонилася, оператори безтолкові, але загалом, можна дізнатися необхідну інформацію
Гарантую неперелевки• 01 сентября 2024
Ответ для3@йk@
а вы на какой номер звоните ?
3@йk@• 01 сентября 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
а вы на какой номер звоните ?
Вчителька з мікрорайону• 01 сентября 2024
А номер бригади Ви знаєте? Де був останнім часом відомо?

Альфасамка• 01 сентября 2024
зазвичай це все. В мене так обірвався
Привіт з ботойбіччя• 01 сентября 2024
У нього є дружина? Він мобілізований?
Помогалочка• 01 сентября 2024
военная часть, там вся инфо
3@йk@• 01 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У нього є дружина? Він мобілізований?
До чого тут дружина? Контактною особою може бути будь-хто, це вже сам мобілізований зазначає в особовій справі
Помогалочка• 01 сентября 2024
хороша ви рідня, що вже місяць, а тільки спохватились.
Можливо в госпіталі, без телефону.
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Знаю де був
Бригаду не знаю
Привіт з ботойбіччя• 01 сентября 2024
Ответ для3@йk@
Так не зв´язались же з автором. Весь цей час йдуть нарахування. Кудись же йдуть. А дружині й мамі можуть дані дати.
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
У нього є дружина? Він мобілізований?
Нема дружини
Лише мама
Мобілізований
3@йk@• 01 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Тю, та загубила людина телефон, чи на бр без звʼязку, як буде необхідність- звʼяжуться, зараз він просто працює, буде можливість- зателефонує
Ответ дляРоздратована шкіра
Знаю де був
Бригаду не знаю
А хоча б рід військ? Справа в тому, що у кожної бригади є якісь соц сторінки, фейсбук наприклад. Туди можна було б написати, якщо узнаєте бригаду
3@йk@• 01 сентября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Нема дружини
Лише мама
Мобілізований
На гарячу лінію зателефонуйте, там треба обрати рід військ, вам дівчинка підкаже що робити
Місто, де знаходиться його військова частина, знаєте?

Ответ дляПомогалочка
Можливо в госпіталі, без телефону.
Ви не праві
Я бачила його останній раз ще маленьким хлопчиком
Його мама проста сільська жінка. Я дізналась цю історію нещодавно
Він має друзів і ближчу рідню, але я дивуюсь, що вони бездіяльні (
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Знаю з якого міста мобілізували
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви не праві
У мами нема жодного документа, де вч вказана?
Ответ дляРоздратована шкіра
Знаю з якого міста мобілізували
Це ні про що не говорить…
Ну Ви пишете, друзі є, може вони знають щось. Да навіть на шевронах війська написані, фото є в формі?
БершкомангоЗар• 01 сентября 2024
Ответ для3@йk@
Погоджуюся. Теж додзвонювалася
Красота неземная• 01 сентября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Знаю з якого міста мобілізували
А до якого військомату був приписаний брат, ви не знаєте? У них всі дані мають бути. Звісно, якщо мова не про окуповані території.
Телефоном навряд чи шось можна вирішити. Якщо є можливість, туди треба особисто з´явитися.
Привіт з ботойбіччя• 01 сентября 2024
Тобто ви далека родичка, а є й інші. Мама отримує пільги на комуналку по його УБД? Там вказана частина
Женщинас• 01 сентября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Під тцк?
https://www.radiosvoboda.org/a/poshuk-znyklyh-bezv...
вот хронология что нужно делать. Пусть найдется ваш брат
Мой сын пропал в 12.2022, я сразу пошла к военкому, выгрызла пропуск и рванула на линию ограничения, просматривала реестры, госпитали, морги.. Сдала материал на ДНК
Магиня• 01 сентября 2024
Зверніться до адвоката, адвокат може зробити адвокатський запит
Пушкининиана• 01 сентября 2024
Ответ дляЖенщинас
Ви знайшли сина ?