УжеВотДа• 02 сентября 2024
Зробила спальню
Що добавити? Мені ще чогось хотілося б)
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Фотки мутноватые, возможно не передают оттенки
Ковёр я бы не трогала, тем более что кровать на ножках, и пылесосить можно
Мне просятся прикроватные тумбочки или столики, что-то облегченное) можно даже с разных сторон разное
И что напротив кровати? Я бы консоль поставила, для всяких мелочей типа ваз, или ювелирку кинуть и тд..
Ну и какой-то цветок живой, фокус лирата например (у меня коты, я пока не рискну, гребутся в земле поросята)
Как Вы так не замахаетесь кровать заправлять?) Аж внутрь ))
Дякую, якщо щось поставлю перед ліжком, то буде не пройти)
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Я про оттенок вашего коричневого и бежевого.
Кровать ось такого кольру, може трішки темнішого, штори на тон світліші від кроваті.
Море Щастя• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
И вы не видите на этом бежевом розовый подтон?))
Ну бог с ним, лишь бы вам нравилось. А сочетание беж и шоколадного, это я вам свой бывший ремонт внедряю)))
Мудрецыха мира• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Мені подобається)
Червоні трусЄля так і просяться)
Чим не акцент?
Садоводница• 02 сентября 2024
Я б тумби біля ліжка якісь додала…
Килими мене бісять ) не уявляю як робот під ліжко з килимом влізе, якби у мене таке лежало. А прибирати як? Ліжко тягати, килим прибирати, мити підлогу, знов килим.. ліжко.. йой..
І з розетками, дивлюсь, промазали.. де телефон зарядити? Або якщо на тумбочку поставити настільну лампу то де її ввімкнути?
Садоводница• 02 сентября 2024
Побачила що за дверима місце є ) можна на двері вішак з ікеі причепити, речі вішати ) або вішак що на підлозі стоїть, якщо по габаритах зайде )
Пиу!Пиу!• 02 сентября 2024
в нас схожа спальня. на вільній стіні навпроти ліжка в нас багато фото у рамках різної велчини. більшість ч/б, але є декілька найулюбленіших яскравих.
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляСадоводница
У мене там хозяїн живе)
Грушки-яблочки• 02 сентября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я б зняла коврик. Навіщо? Це ж скупчення пилу. Я мию щотижня під ліжкою, пил є капец.
А в загальному гарна затишна спальня. Приліжкових тумб не вистачає
аналогічно, коврик зайвий, вазон то на любителів, я б ніколи не ставила. й картину б не вішала, теж не люблю
Пес Патрон• 02 сентября 2024
Ответ дляМоре Щастя
ужасно, особенно стильно провод и коробки черной техники
Грушки-яблочки• 02 сентября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Немного мрачновато. Какой-то хотя-бы небольшой яркий акцент не помешал.
це на любителя, ми малому робили кімнату, взагалі сказав темно-сіру ’печеру’ хоче, але ми йому сканді зробили сірий + дерево, щоправда він плакатів навішав вже
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Дівчатка, може й коврик зайвий, але ж і викидати не стану, тому так)
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Перво намертво наличник приклеить...
Двері будуть нові, чекаю. Це старі.
Сижуревувшоке• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Над тумбочками думаю, дякую)
А телефон, воду, крем на пол класть?
Море Щастя• 02 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Да, да, а над дверью вообще ужас, провод торчит из стены. 😱
А с другой стороны вообще еще дверей нет. Видно же, что ремонт еще не закончен, но нет, надо выпендриться.
УжеВотДа
• 02 сентября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
А телефон, воду, крем на пол класть?
Сьогоні їду за тумбочками) Дякую)
Сижуревувшоке• 02 сентября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я б прибрала килимок з під ліжка і замість нього постелила більш яскраві невеличкі килимки по сторонам ліжка. Це додасть акцент.
У нас коты, страшно представить, что под кроватью на том ковре будет
Садоводница• 02 сентября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Ось)
Ва )
То він не проти вішака на дверях буде )) не посваряться ))))
Я сину отакий купила, зручна штука.