Сама купляю квіти• 02 сентября 2024
Хто плавав на поромі?
Поділіться враженнями, чи страшно в чи дуже втомлює? Дуже хочу десь на острови, але не менше рветься переплачувати за авіа
Результат:
вже голосів:
18 (41.86%)
Не страшно
11 (25.58%)
Подобається
6 (13.95%)
Результат
5 (11.63%)
Не подобається
3 (6.98%)
Страшно
Коханозадовільна• 02 сентября 2024
Ну не знаю, мне самолетом дешевле было с Таллинна в Стокгольм, чем паромом. По поводу вопросов, нет, не страшно, не устала. Хотите, сидите в каюте, хотите идите тусить. Паром, это город на плавый, там и рестораны, и дискотеки, и магазины
Сама купляю квіти
• 02 сентября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Нас 7 чол і все одно на місці потрібне авто, тому ще плюс оренда, виходить кругленька сума просто на вітер
Я не Тролль• 02 сентября 2024
Плавала, но не уверена, что это дешевле чем авиа.
Между нреческими островами, например. Не страшно, абсолютно.
Сама купляю квіти
• 02 сентября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Це короткі відстані? Бо я дивилася, що потрібно майже цілу ніч пливти
Сама купляю квіти
• 02 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
На Сардинию собрались?)
Сицилію або Майорку
Топтунша• 02 сентября 2024
Коллега на днях туда ходила паромом. Целую ночь в комфортной каюте, с питанием и с авто
Топтунша• 02 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Сицилію або Майорку
Отличный план. Но там нужно бронировать заранее. А почему не хотите самолетом и взять там авто напрокат?
Сама купляю квіти
• 02 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Шкода просто викинути стільки грошей за дорогу, та і в своєму авто комфортніше, модна брати все, що треба
люблю_тортики• 02 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
В Швецію? Так, ніч, але спиш в каюті і час пролітає.
Топтунша• 02 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Так і паром буде недешево. А що вам таке особливе треба з собою брати? Ми так і літали до Італії цим літом, а в аеропорту взяли авто напрокат. Все, що треба, купили
Невгамовна шахиня• 02 сентября 2024
Барселона-Генуя. Мне было стремно ) на троих и машина, что то около 350 евро было. Каюта была без окон, это был первый, и пока что единственный опыт.Правда была давно это, в 2016 кажется
Сама купляю квіти
• 02 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Дешевше набагато, але рахувала. В нас ще багато різне спорядження для плавання , якщо авіа, то треба докуповувати багаж
Я не Тролль• 02 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Куди саме ви дивилися, куди треба? Я ж не знаю...
Грецьких островів купа - я обирала ті, що 2-6 годин. Лише швидкісні пароми, бо є і такі що ніч, тоді треба купувати каюту, а то вже значно дорожче і довше літака.
Швидка Настя• 02 сентября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Из Польши например есть и дневные паромы.
Утром садишься, вечером приплываешь.
Мы так из Гдыни плыли в Швецию в марте 2022 года. На вечерний мест не было, и мы взяли билеты на дневной. Там нет дискотек. Но нам они и не нужны были.
Мы хоть выспались в каюте
Утром садишься, вечером приплываешь.
Мы хоть выспались в каюте
Топтунша• 03 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Для якого плавання? Для дайвінгу?
Сама купляю квіти
• 03 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Для якого плавання? Для дайвінгу?
Каяк, сап
Топтунша• 03 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Каяк, сап
Ми це все брали напрокат на місці. Навіщо це все перти? )
Сама купляю квіти
• 03 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Бо в нас це хороші речі, кожен має своє, на прокат такого нема
Топтунша• 03 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Ой, да прям. Ви просто бажаєте зекономити )
ША! я прийшла!• 03 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Вы из Украины это все везти будете?
Сама купляю квіти
• 03 сентября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Вы из Украины это все везти будете?
Я не в Україні
Сама купляю квіти
• 03 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Звичайно, не бачу сенсу платити за прокат поганих речей, якщо спеціально для цього маю якісні
Топтунша• 03 сентября 2024
Ответ дляСама купляю квіти
В прокаті є і якісні речі.
Топтунша• 03 сентября 2024
Просто витрачати стільки часу, щоб зекономити 200–300 Євро - дуже дивно. Свій час зовсім не цінуєте?