Мамкиня доця• 02 сентября 2024
залежність дитини від гаджетів
Дочка в 2 класі ненормально реагує на вимкнення тв (мультики), планшета.
кричить, б´ється, може починати щось совати і т.п.
і тут її тато вирішує купити їй телефон.
це ще більше ж погіршить ситуацію? але що зробити.
Мрію про пончик• 02 сентября 2024
У моего тоже зависимость. А уже 7 класс. Школа до трёх, потом кружки 4 раза в неделю, больше не хочет и все, комп, телефон. Не знаю что делать. Психолога он послал в прошлом году. Иногда гуляет, не более часа. И это при том что телефон и ноут появились у него в 4 классе, до этого онлайн с моего планшета и сразу забирала.
Мамкиня доця
• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Чели
Якщо все ж купить батько телефон то ставте батьківський контроль. И не від батька, а з Вашого телефону на телефон дитини.
І дитині скажіть одразу що все що захоче ставити на телефон то робиться тільки через Вас. І в телефоні неможна буде сидіть постійно. Там буде контроль часу, час вийшов і телефон заблокувався.
Доречі.. Ви з дитиною у невролога були?
а як його поставити? от почнемо ми налаштовувати телефон.. як поставити той батьківський контроль.
Мамкиня доця
• 02 сентября 2024
Ответ дляМрію про пончик
і скільки він часу проводить в компі, телефоні?
а гуляє годину - навіть влітку?
Мрію про пончик• 02 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
а гуляє годину - навіть влітку?
Летом дольше. Летом вообще что то страшное. Постоянно сидит, целый день, вечером гулять. Это страшно. Ничего не хочет по дому делать, в комнате срач. Очень рада что школа началась. И у нас стоял год родительский контроль на телефоне. Сняли когда свет начали отключать. Толку нет, он в ноуте сидел. Если есть деньги я бы загрузила ребенка по полной. Чтобы не привыкал даже к такому времяпровождению.
вентиляторная• 02 сентября 2024
Вести дочь к детскому психиатру. Если у неё такая зависимость от гаджетов уже во втором классе, то дальше будет хуже. Вы никак не контролировали время, которое она проводит с гаджетами?
Забула що?• 02 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
мабуть Ви не працюєте)
Я работаю и у дочки много занятий, и это очень тяжело совмещать( постоянно надо куда-то везти, ждать, искать место шде поработать и чтоб не очень шумно
но лучше так чем в телефоне постоянно
Бентливуман• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
виростили покоління гаджетозалежних, з пеленок під носом ті гаджети, батьки інфантили які не вміють зацікавити.
Да прям - с пеленок
Мама Чели• 02 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Дивлячись який телефон. У андроїда свої варіанти, у айфона свої.
Але насправді воно все більш менш зрозуміло і часто телефон сам підказує що робити. Єдине що - для цього треба дитячий акаунт ставити на телефон. З реальним віком дитини.
Мамкиня доця
• 02 сентября 2024
Ответ дляМама Чели
читала, що потІм це важко зняти взагалі
Мама Чели• 02 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
читала, що потІм це важко зняти взагалі
Це дивлячись що Ви ставите. У айфона в прошивці контроль екранного часу. Легко ставити, легко прибирати. Але з старими телефонами воно підглючує.
Фемілії Лінк там так, танці з бубном. Мій син ту прогу вже через рік ламав сам. Але у мене той ще компʼютерщик )) не всі такі )
Є якісь інші безкоштовні та платні. Треба читати. З тими я не розбиралась.
У мого на андроїді фемілії лінк стояв. Для телефону був дитячий аккаунт. А ігри чи для навчання був звичайний аккаунт. Тому дитячий мені не шкода біло видалити разом за фемілі лінк.