Патриоточка• 04 сентября 2024
Мужчина мне улыбается в ответ, это можно считать ответом на флирт?
Общаемся, я улыбаюсь ему , смотрю. Он также смотрит и улыбается, пытается продлить разговор.
Сільський ансамбль• 04 сентября 2024
Ответ дляЗамрійлива
Баби дури(с)
А що звичайну вічливість вже відмінили?
Да только мордой об пол
Ні грама• 04 сентября 2024
Не обязательно. Он может быть воспитан, доволен жизнью, открыт к миру - чего бы и не улыбаться в этом случае.
Наизнанку• 04 сентября 2024
Ні.
Я посміхаюсь всім, бо я люблю посміхатися.
Але є дебіли, які теж розцінюють це як флірт
Наизнанку• 04 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Саме так!
Наизнанку• 04 сентября 2024
Ответ дляНі грама
Травмовані люди це розцінюють іначе
Ловлю капці• 04 сентября 2024
В мене гірше. Заглядають в обличчя, спостерігають за мною і не відриваючись дивляться, ловлять погляд мій) А я на своїй хвилі і думаю про своє, і не помічаю, коли помічаю, то таки кидаю погляд очі в очі і відвожу погляд в сторону) Вони вже не загіпнотизовані і можна йти.
Залізна тьотя• 04 сентября 2024
Ответ дляНаизнанку
Ні.
Круто Ви автора обісрали 😅 «які теж» (с)