СирОжино пирОжино• 09 сентября 2024

Що Вам допомагає при нестачі тактильного контакту? Спорт, масаж, що ще?

Не вистачає тактильного контакту. Стяться сни про обнімашки, поцілунки. В реальності це організувати поки нема можливості. Що може це замінити? Може йога чи масаж?
Пишу, не читаю• 09 сентября 2024
Кіт,дитина
автор СирОжино пирОжино • 09 сентября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Кіт,дитина
Нема кота
ДелиВерка• 09 сентября 2024
Душ, рослини, дом.улюбленці.
Смурфетта• 09 сентября 2024
Есть муж ,но кот- это такие обнимашки!!!😻
Пописанная парта• 09 сентября 2024
Тактильний голод серьозна штука. Масаж допомагає. Різні практики психологічні, але це треба групу знайти)))
Нульовий сантиметр• 09 сентября 2024
Блин, даже не представляю что это такое.
Ненавижу когда до меня дотрагиваются. Для меня массаж - это пытка даже когда подумаю об этом.
Витворунка• 09 сентября 2024
Халат велюровый, уютный для меня. Кошка. Но уже год как обнимашки мне не доступны, когда хочется. И я поняла, что и хочу реже, и зона, в которую я допуская людей при общении, увеличилась и я стала чутко реагировать на чьи либо касания
Я не чарівниця вам• 09 сентября 2024
Коні. Походіть на заняття.
Volnat• 09 сентября 2024
тіскаю кішку
Встидаюся запитать• 09 сентября 2024
Самый надёжный вариант - завести мужчину )
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Йога ні. Масаж, спорт. Мені банька заміняє, пропарка віниками.
Глас_Народа• 09 сентября 2024
Кот - лучшее лекарство в такой ситуации. Если не кот,то хотя бы крыска или другое мелкое животное - ну кроме рыбок, они не помогут ничем)
Массаж и йога наверное тоже вариант, но не для всех - я например хочу тактильного контакта с каким-то ’своим’, близким существом, чтоб там с эмоциями, чтоб существо тоже радовалось, что его тискают, а с наемным человеком, которому я плачу, за то что он мнет мою спину - это совсем не то
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Я знайшла баню за містом там загальна парилка. От добре знялося багато комплексів і немає тактильного голодування. Чоловік працює зараз далеко, дуже рідко приїзжає. А так хоч подивлюсь на аполонів, та укріплю здоров´я. Масажист в бані чудовий, але то вже для мене як тренування в спортзалі, я аж втомлююсь коли два види масажу . А пропарки віниками , от тут я розслабляюся, пара робить чудеса
Витворунка• 09 сентября 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну мужчина же может быть на войне, нового же не станешь заводить
любименькая• 09 сентября 2024
Соціальні танці. Розумію про що ви…
Є такі швидкі, як Лінді чи Бугі, а є такі обнімательні, як Блюз, кізомба, танго.
Рекомендую.
Будьте так ласкаві• 09 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Соціальні танці. Розумію про що ви…
Рекомендую.
А хіба там партнерів вистачає?
Мааарковная• 09 сентября 2024
Ответ дляВитворунка
Автор не вказала, чи вона самотня чи просто немає часу/можливості на відносини, так що нз
Пописанная парта• 09 сентября 2024
Ответ дляВельшановна
Як пов´язаний тактильний голод з ’подивлюсь на аполонів’, віники?

Це про інше, взагалі.
Бабулька• 09 сентября 2024
У меня вообще нет желаний к тактильным контактам . Ненавижу обниматься и целоваться
Бабулька• 09 сентября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нема кота
Вот котами разве что люблю обниматься, с людьми - нет
Бабулька• 09 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта
Ой . Таки серьезная ?)) мне и даром не нужен . Только Котов когда вижу руки трясутся , хочу зажмякать
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляПописанная парта

Це про інше, взагалі.
проаналізувала своє оточення: хаскі! моя улюблениця, братова собака хаскі Джесіка. наобнімаюсь, вона лиш бачить здазу обміматися. коли вигулюю дозволяю людям, що просять, теж хх пожмакати, попестити, вона ретельно моніторить на прогулянці, кому треба ще моменти щастя. вертлява, шкодлива, але одночас фабрика щасття та радості для всіх
Чавонадо• 09 сентября 2024
Дівчата, Автор- вихована людина і написала культурно. Перекладаю - Автор хоче сексу, тому рекомендації про кота не подіють )
Вельшановна• 09 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
мені он написали вище, що споглядання на аполонів і масаж на дві години (тайський, класичний, лімфодренажний, чи в парідці віником) то не воно. а ще раз був танктричний на фестивалі. танктричний без ентравагінально то не втамування тактильного гододу?
Позаземний розум• 09 сентября 2024
Ответ длялюбименькая
Соціальні танці. Розумію про що ви…
Рекомендую.
Бачата сеншуал!
Позаземний розум• 09 сентября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А хіба там партнерів вистачає?
В Дніпрі партнерок не вистачає, і на тренуваннях, і на вечірках. Партнерів помітно більше.
Будьте так ласкаві• 09 сентября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Дивно.
У Києві я пару раз заходила, то хлопці відсотків 20 було у найкращому разі.
Мать драконов• 09 сентября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А хіба там партнерів вистачає?
Звісно ні, хіба що непризовного віку
Будьте так ласкаві• 09 сентября 2024
Ответ дляМать драконов
Звісно ні, хіба що непризовного віку
Я до війни ходила, хлопців дуже мало було.