путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 сентября 2024
Ответ дляАnnеt
павтарить ниможыте.
Анюха, откуда такая орфография?
Ответ дляMarinamariana
К сожалению Ребёнок не погиб ((( Почему Ребёнок с большой буквы комп делает . Бред какой 🙈Взрослых убивать можно , детей нет ? Тем более это кацапский ребенок
не теряйте свое лицо, иначе от кацапов будет уже не отличить. Да, мы за возмездие, но давайте без кровожадности. Дети нигде ничего не решают.
Ответ дляOllka
Саме так
Тим кому 10 років тому було 10-15 років - зараз вбивають наших дітей, яким теж було 10-15 років.
Не жаліючи, говорячи що це заслужили (правда не можуть пояснити за що). І ці виростуть. І навряд чи в їх головах буде любов до українців. Бо її виїдали роками
потому что пропаганда с детства. Стоит ее сменить, так и правильные кацапы пойдут))
Ответ дляПодрысь
’Правильные кацапы’ - ото Вы фантазерка! Почитайте хотя бы русскую классику, там кацапу надо сначала кого-то убить, чтобы потом страдать. Будто-бы страдать без убийства нельзя. Выпей водки и страдай себе. Так нет же -надо убивать, генетика у них такая
Ответ дляNatka A.
Не підтвердилось про дитину.
Вже всі русняві пабліки написали.
Загинула одна жінка 46 років. Все.
Ну і добре... Хай живе дитина.
Не вона на нас напала.
Вже всі русняві пабліки написали.
Загинула одна жінка 46 років. Все.
Ну і добре... Хай живе дитина.
Не вона на нас напала.
Не шкрода ні одну кацапську гниду, чим більше дохлих орків- тим чистіший світ, ця мерзота виростає і вся хоче вбивати
Наталка -русалка• 10 сентября 2024
Мені пофіг на них абсолютно,насрати та начхати на маленьких капапів
Наталка -русалка• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Как пережили массовую атаку дронов на Москву: фото...
74.ru›text/incidents/2024/09/10/74068904/
«Был очень громкий взрыв, дом шатнуло»: жители рассказали, как пережили массовую атаку дронов на Москву.
Нехай ще переживуть,як в нас щодня
Карма
Ответ дляДаксо
Після всіх смертей в Харкові, Львові і інших містах. На таких пітушиних ветеринарів як ви гидко дивитися. І як видно по лайках майже всім.
Не треба мені накидати. Я з дітьми більше 5 років пропрацювала колись. Діти не винні що батьки довбой-би. У мене в цьому багата практика. Я завжди за дітей і всюди. Ким би вони не були. Навіть якщо їхні батьки маньяки рецедивісти