путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
Ответ дляTori1602
Вони жаліються, що не включили сирену 😂
Дивилась на тих недоумків і думала, погано, що погода тепла, треба, щоб взимку в одних трусєлях бігли на вулицю і дивились, як горить майно.
Сподіваюсь так і буде 🇺🇦
А ви знаєте що вcі вісім років вони в ЛДНР-х взагалі сирен не включали. На початку повномасштабної мені колаборантка з Горлівки цим дорікала. То б то Бородаю і Стрелкову треба було кроваві відео для їх гебельс ТВ. То ж ті сирени і не налогодили за вісім років
Беспилотники атаковали #Московскую, #Брянскую, #Липецкую, #Калужскую, #Курскую и #Тульскую области #Московии. Всего силы #ПВО #РФ якобы уничтожили более 60 украинских дронов. Из-за массированной атаки #БПЛА аэропорты «Внуково» и «Домодедово» временно не принимают и не отправляют рейсы, а власти Подмосковья сообщают о жертвах.
Ответ дляNenova
Ну і добре, навіщо попереджати. Хай ловлять кайф від несподіваного розвитку - сво по плану 😂
Ответ дляingaruta
Школы,дет сады и минус 200 сразу.и калеки без рук и ног.Самоварчики.Может ,хоть тогда на митинги выйдут против войны и перестанут боятся путина
Глядя на них, я начинаю сомневаться, что до них в принципе может дойти, они все равно будут винить нас. А даже если выйдут (я в это не верю, но вдруг), то пуйлу глубоко плевать на них. Единственная надежда на то, что в верхушке кремля кто-то влиятельный поймет, что пуйло лох и грохнет его, а сам решит воровать более дешёвыми способами, чем война.
Суки. После того, как мой ребенок, с начала войны, проводил ночи в убежище, в три часа ночи зимой вставал из кровати и ехал в метро и спал там на полу, потом в школьном подвале на лавочке, сейчас в домашнем убежище. Мне их не жаль, пусть зимой сидят с детьми в подвалах, ищут где спрятаться, мёрзнут. Твари тупорылые
А новина що вчора обговорювали
🧐 Падіння ’шахеда’ в Латвії: в МЗС країни назвали його ціль, але є нюанс.
Нещодавно в Гайгалавській волості Резекненського краю Латвії розбився російський безпілотник. В Національних збройних силах Латвії заявляють, що дрон був начинений вибухівкою, проте навіть цей факт не змусив країну НАТО хвилюватися про свою безпеку.
Командувач НЗС генерал-лейтенант Леонід Калниньш на пресконференції заявив, що ціллю безпілотника була не Латвія, а Україна. Після аналізу та моніторингу ситуації було зроблено висновок, що дрон не був націлений конкретно на Латвію.
Міністр оборони Латвії Андріс Спрудс на пресконференції заявив, що йдеться про надзвичайну подію, і Латвія вже посилює протиповітряну оборону на східному кордоні, реагуючи на інцидент.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга після цього закликав країни НАТО використовувати ППО проти російських ракет і БПЛА над Україною.
Ответ дляАnnеt
им там скажут, что Украина страна-терорист напала на мирную Москву. и они поверят. как, впрочем, и всегда.
Курск подтвердил, что им все равно. Украинцев раньше попрекали ментальностью ’Моя хата с краю’. Сейчас эта пословица характерезует рашистов. Внепалитики и не все так однозначно
Ответ дляМанула
Хочу ще більше карми та бумерангу на всю фашизуючу ZZ-федерацію!
Недарагіє роZZіянє, зими вам без електрики та опалення, ночей без сна під звуки сирен та вибухів, лише всього того, що ви принесли нам!
чтобы их сонные дети в садике бежали полуодетые зимой в убежище. и ежевечерне засыпать с мыслью, что могут и не проснуться. и чтобы регулярно просыпаться, как я сегодня, от звуков сбиваемых БПЛА. и не попасть с утра в поликлинику на анализы из-за тревоги.... чтобы вот такие подобные ’мелочи’ стали ежедневной рутиной. и пусть рассказывают, как их сплотили санкции и сложности.
Ответ дляNenova
Курс що був все рівно, кинутий весь спектр пропагандонів, всі змі і тв- і технологія рф ’ війна далеко, то неважливе десь там, да то клаптик зовсім нам не потрібен’ .
Це робота їх піартехнологів.
Ось так за допомогою пропаганди відійшли від ’ ні шагу назад’, ’ вставай страна огромная’ до
’ тюююю, а что там курск нам і не надо’.
Це робота їх піартехнологів.