ingaruta• 10 сентября 2024

Подмосковье, погибшие

путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Школы,дет сады и минус 200 сразу.и калеки без рук и ног.Самоварчики.Может ,хоть тогда на митинги выйдут против войны и перестанут боятся путина
Не вийдуть. На жаль, для того потрібно щось типу пригожинського бунту

Nenova• 10 сентября 2024
Ответ дляTori1602
Вони жаліються, що не включили сирену 😂
Дивилась на тих недоумків і думала, погано, що погода тепла, треба, щоб взимку в одних трусєлях бігли на вулицю і дивились, як горить майно.
Сподіваюсь так і буде 🇺🇦
А ви знаєте що вcі вісім років вони в ЛДНР-х взагалі сирен не включали. На початку повномасштабної мені колаборантка з Горлівки цим дорікала. То б то Бородаю і Стрелкову треба було кроваві відео для їх гебельс ТВ. То ж ті сирени і не налогодили за вісім років
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Беспилотники атаковали #Московскую, #Брянскую, #Липецкую, #Калужскую, #Курскую и #Тульскую области #Московии. Всего силы #ПВО #РФ якобы уничтожили более 60 украинских дронов. Из-за массированной атаки #БПЛА аэропорты «Внуково» и «Домодедово» временно не принимают и не отправляют рейсы, а власти Подмосковья сообщают о жертвах.
Манула• 10 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Але повсиралися вони добре всі
Відео маса, може тепер до голови дійде що їх гівномьот повернеться до них же, може...
Не дійде, на жаль ...
Tori1602• 10 сентября 2024
Ответ дляNenova
Ну і добре, навіщо попереджати. Хай ловлять кайф від несподіваного розвитку - сво по плану 😂
Olga_72• 10 сентября 2024
Ответ дляMila_80
Не підтвердилось
Мальчика в трусіках знову не знайшли.
owl62• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Але діти не винні у тому що дорослі довб-йоби. Дітей шкода завжди
Автор,цих дітей теж шкода?
eltiempo• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Глядя на них, я начинаю сомневаться, что до них в принципе может дойти, они все равно будут винить нас. А даже если выйдут (я в это не верю, но вдруг), то пуйлу глубоко плевать на них. Единственная надежда на то, что в верхушке кремля кто-то влиятельный поймет, что пуйло лох и грохнет его, а сам решит воровать более дешёвыми способами, чем война.
Nat-li• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Да кто там куда выйдет? Оййй..терпилы..
Под себя они сходить только могут, это их максимум

Nat-li• 10 сентября 2024
Ответ дляowl62
Автор,цих дітей теж шкода?
Два безмозглых выпердыша
Bad.girl• 10 сентября 2024
Навіщо вони збивають дрони, вони ж тільки по військових летять, не треба збивати.
owl62• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Це путіна не переконає припинити війну. Якби все так просто було
Потрібний голод у москві? як на початку 90-х -поїзди вихідного дня за продуктами в Україну?
Даксо• 10 сентября 2024
Мелочь, а приятно. Жаль що мало.
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ответ дляowl62
Автор,цих дітей теж шкода?
Почему я должна жалеть детей,родители которых поддерживают или пришли в мой дом убивать и насиловать моих?
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Я войну не начинала,я родных не посылала по москвам и бурятиям убивать людей за бабки.Мне даже такое в голову бы не пришло.У меня нет психических отклонений
owl62• 10 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Два безмозглых выпердыша
Це на фото попали два. А скільки їх по всій кацапії? Як писав їх поет блок ’Міліони нас..’
Даксо• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Після всіх смертей в Харкові, Львові і інших містах. На таких пітушиних ветеринарів як ви гидко дивитися. І як видно по лайках майже всім.
owl62• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
І я про те саме. Ці діти через 5-10 років виростуть і прийдуть вбивати нас і наших дітей
Nenova• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Так дітей шкода і тварин. Дорослих внепалітікі і у яких не всьо так однозначно -ні.

Bad.girl• 10 сентября 2024
Суки. После того, как мой ребенок, с начала войны, проводил ночи в убежище, в три часа ночи зимой вставал из кровати и ехал в метро и спал там на полу, потом в школьном подвале на лавочке, сейчас в домашнем убежище. Мне их не жаль, пусть зимой сидят с детьми в подвалах, ищут где спрятаться, мёрзнут. Твари тупорылые
Аnnеt• 10 сентября 2024
Ответ дляdreamsunny
Ну вот и бумеранг достал мАскву.

Надеюсь это только начало и рашисты умоются кровью своих родных.
им там скажут, что Украина страна-терорист напала на мирную Москву. и они поверят. как, впрочем, и всегда.
LudaSHS• 10 сентября 2024
А новина що вчора обговорювали
🧐 Падіння ’шахеда’ в Латвії: в МЗС країни назвали його ціль, але є нюанс.

Нещодавно в Гайгалавській волості Резекненського краю Латвії розбився російський безпілотник. В Національних збройних силах Латвії заявляють, що дрон був начинений вибухівкою, проте навіть цей факт не змусив країну НАТО хвилюватися про свою безпеку.

Командувач НЗС генерал-лейтенант Леонід Калниньш на пресконференції заявив, що ціллю безпілотника була не Латвія, а Україна. Після аналізу та моніторингу ситуації було зроблено висновок, що дрон не був націлений конкретно на Латвію.

Міністр оборони Латвії Андріс Спрудс на пресконференції заявив, що йдеться про надзвичайну подію, і Латвія вже посилює протиповітряну оборону на східному кордоні, реагуючи на інцидент.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга після цього закликав країни НАТО використовувати ППО проти російських ракет і БПЛА над Україною.
Даксо• 10 сентября 2024
Ответ дляdreamsunny
Ну вот и бумеранг достал мАскву.

Ракетами Москву треба, сподіваюся усе попереду
Манула• 10 сентября 2024
Хочу ще більше карми та бумерангу на всю фашизуючу ZZ-федерацію!
Недарагіє роZZіянє, зими вам без електрики та опалення, ночей без сна під звуки сирен та вибухів, лише всього того, що ви принесли нам!
Nenova• 10 сентября 2024
Ответ дляАnnеt
Курск подтвердил, что им все равно. Украинцев раньше попрекали ментальностью ’Моя хата с краю’. Сейчас эта пословица характерезует рашистов. Внепалитики и не все так однозначно
LudaSHS• 10 сентября 2024
послухайте цього репера рашкована
’ по нам .. за что- то’ а за что?

https://www.facebook.com/share/v/X2iFM8nMNepAJyFF/...

Тютю мозги, за что - то
Аnnеt• 10 сентября 2024
Ответ дляМанула
чтобы их сонные дети в садике бежали полуодетые зимой в убежище. и ежевечерне засыпать с мыслью, что могут и не проснуться. и чтобы регулярно просыпаться, как я сегодня, от звуков сбиваемых БПЛА. и не попасть с утра в поликлинику на анализы из-за тревоги.... чтобы вот такие подобные ’мелочи’ стали ежедневной рутиной. и пусть рассказывают, как их сплотили санкции и сложности.
Інно4каа• 10 сентября 2024
пофиг абсолютно
LudaSHS• 10 сентября 2024
Ответ дляNenova
Курс що був все рівно, кинутий весь спектр пропагандонів, всі змі і тв- і технологія рф ’ війна далеко, то неважливе десь там, да то клаптик зовсім нам не потрібен’ .

Це робота їх піартехнологів.
Ось так за допомогою пропаганди відійшли від ’ ні шагу назад’, ’ вставай страна огромная’ до
’ тюююю, а что там курск нам і не надо’.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 сентября 2024
надоело. москали сдавайтесь.