ingaruta• 10 сентября 2024

Подмосковье, погибшие

путинское пво сбивало ракетами дроны на жилые дома.
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Це я розмірковую чому мій брат на війні щоденно бачачи страшні картини вбивст не такий кровожадний як ви усі, диванні плакальщиці
Мій брат зараз поранений і йому ні грама не шкода це малолітнє лайно, за яким ви тут побиваєтесь і жопу рвете, в кожному пості про рашистьких лічинок ви маєте пожаліти цих фашистів, але жодного разу ви не пошкодували укр.дітей, як ви побиваєтесь за цими опаришами, це ж треба так за рашкою убиватись, що навіть не можете змовчати коли показують новини про дохлих фашистиків

Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Родители пока живых срочников решили не бастовать из за страха перед путиным,а молиться..
Молитва по соглашению ’Доброуст’

от Вадима Коробкина
помяните срочника в. Константина, если Богу угодно, чтобы не отправили на фронт
Та вони там цуко моляться на лади, срали вони на своїх неабортованих
fishcka• 10 сентября 2024
Ответ дляМанула
Хочу ще більше карми та бумерангу на всю фашизуючу ZZ-федерацію!
Недарагіє роZZіянє, зими вам без електрики та опалення, ночей без сна під звуки сирен та вибухів, лише всього того, що ви принесли нам!
зиму без електрики влаштувати не так складно, але треба щось що залетить на 3000 км. у них на ямалі є дуже вразливе місце - перетин 17 магістральних газопроводів на площі приблизно 500 м2. я роздивлялась на стріт в´ю, то виглядає що не дуже глибоко вони там прикопані, з супутника всі ці горбочки добре видно. дрон не достане а от ракетами би вклепать
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Але діти не винні у тому що дорослі довб-йоби. Дітей шкода завжди
Чому вони наших маленьких ’бандеревців’ ненавидять? Навіть не соромляться говорити,що знищувати потрібно,бо потім ’вырастут бандеровцы ’?Мої мізки говорять мені,що так не можна ,що це діти,а моя душа плаче за сотнями невинно убитих діточок. Перед очима завали і тіла маленьких ангелочків, а чи не хотіли вони жити, чи не мріяли вирости?
КЛЯТІ РАШИСТИ,ЗДОХНІТЬ ТВАРІ,АМІНЬ!
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ответ дляfishcka
Так Подмосковье отлично мерзло прошлую зиму,во дворах костры палили и не только оно.И эту будет,если продолжит кремль войну
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ для@ альонка@
КЛЯТІ РАШИСТИ,ЗДОХНІТЬ ТВАРІ,АМІНЬ!
Кацапи можуть ненавидіти кого завгодно. Це ніяк не змінить моє ставлення до дітей. У дітей немає національності. Усі вони жертви цього єб-нутого цирку уродів, який створили дорослі своїми руками
fishcka• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
мало мерзли
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Якщо не знати, що це писала українка, я би подумала, що пише кацапка
автор ingaruta • 10 сентября 2024
А кто моих детей пожалеет?Почему я обязана кого то жалеть?Я что,начинала войну или посылала сына,мужа,брата убивать детей ,женщин,стариков и насиловать во Владивосток за бабки?Бомбить города,села?

автор ingaruta • 10 сентября 2024
Ой ,Боже,если путину не жалко русских детей,почему я должна убиваться?Ему своих не жалко,ни маленьких,ни подростков,ни срочников.На убой кидает вчерашних школьников,которые 5 пуль на учебке выстреляли.Сколько видео,.как они плачут!Ревут и матеря,но путина боятся.
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Можливо тому,що ми виношуємо 9 місяців дітей, потім плекаємо їх все життя і для нас вони завжди діти,а чоловіки войовничого характеру, придумали собі стрілялки і весь час за щось боряться? Можливо тому ,що жодна жінка не позволить стріляти туди де є діти,а у чоловіків рука піднімається запустити ракету в Охмадит? Можливо тому,що її цвіт нації вирішили знищити орки?
Ви бачили матір після смерті її дитини, а батька?Так хто себе хоронить разом з дитиною? Не чоловіки це точно.
автор ingaruta • 10 сентября 2024
Страх перед путиным у рабов больше,чем страх потерять сына
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ для@ альонка@
Тим більше. Якщо матір схвалює смерть дитини, будь якої. Це для мене вдвічі дивно
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Поки та дитина не пустить пулю вам в лоб.
Королевишна• 10 сентября 2024
Стосовно дітей. Ніхто не правомочний засуджувати дитину. З цієї дитини може вирости як потвора, так і велика людина. Ця дитина потенційно може стати будь - ким. А тому жодна дитина на планеті не має вмирати. Ні американська, ні українська, ні кацапська. Незважаючи ні на що, ця дитина може стати великим миротворцем.
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ для@ альонка@
Ну да, смерть дітей же багато змінить в цьому світі і зробить життя світлішим. Справді

(Сарказм)
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

(Сарказм)
Ви не перегинайте палицю і не плутайте байдужість з схваленням смерті дитини. Хотілося б відправити вас до країн Сходу, щоб ви побачили 9 річних дітей з автоматами, нехай стріляють по ваших дітях, а шо?це ж діти,тільки є одне але,ЦЕ ДІТИ ВБИВЦЬ
Kittu2008• 10 сентября 2024
Это было закономерно

Бумеранг прилетел

Войны они такие
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ для@ альонка@
Байдужість? Тут половина кровожерливих істот чи то з росії пишуть щоб розганяти ненависть, чи то не від великого розуму

Nat-li• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Еще ненормальные сектантки не учили нас кацапов жалеть.....
_Tiffany_• 10 сентября 2024
Радоваться смерти ребенка, пусть даже и русского, для меня равно быть таким же, как русские.
Каждый раз, читая восторженные посты о погибших детях, хочется спросить, а если бы перед тобой оказался русский ребенок, как в теме, 9ти лет, сможете убить? Он же опарыш, русеныш, фашик и т.д. Он же прийдёт убивать, значит его нужно убить. Сможете? Сможете нажать на курок, самостоятельно, не чужими руками? А малышей, годовалых - тоже сможете? А школу? Обычную русскую школу, полную русских детей, сможете взорвать?
У меня нет сочувствия к русским детям, но и радости тоже нет. Никаких эмоций. Мне всё равно.
talvitarina• 10 сентября 2024
а уже кто-то писал, что никакой ребенок там не умер? одна смерть, женщина 65 лет (вроде)
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Їх матрьошкам їх не шкода
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Знову плутаєте розпач ,біль і відчай з кровожерливістю.
Bejza• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Це мені пише та, хто тут в припадках б´ється за кацапським лайном? Де хоч одна буква де ви про українських дітей написали?
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ для@ альонка@
Уважно перечитайте відповіді окремих персонажів
@ альонка@• 10 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Я їх не виправдовую ,але розумію реакцію
lilu1990• 10 сентября 2024
Ответ дляBejza
Я завжди і всюди пишу - я на боці дітей, усіх.
LidiyaZi• 10 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Как пережили массовую атаку дронов на Москву: фото...
74.ru›text/incidents/2024/09/10/74068904/

«Был очень громкий взрыв, дом шатнуло»: жители рассказали, как пережили массовую атаку дронов на Москву.
В сенсі ’ взрьів’? Хлопок, мабуть, мали на увазі.
Смішні
Нащо то нам, глибоко пофігу, якщо тільки там не руїни
Nat-li• 10 сентября 2024
Ответ для_Tiffany_
Школу хорошо бы....
После таких событий обычно даже у особо тупоголовых что-то да и колыхнется внутри и здравый смысл хоть немного вытеснит телек.
Этим тварям пофиг на все уже 2,5 года, они тупо молчат в основной своей массе, война где-то далеко, им помогут уже только радикальные меры....ну или это все будет продолжаться вечно...
Я-за радикальные меры и пофиг на лицемерные псевдострадания толерасток.