Путающаяся• 10 сентября 2024
Чому батьки вважають що в 30 років я вже стара(
Кажуть треба триматися чоловіка бо сама на квартиру не зароблю, хоча в мене є робота і змога відкладати гроші, невже це такий вік що хрест на собі ставити, якщо я наприклад наважилась розлучитися бо жити сил немає з ним
Кудряшка Сью• 10 сентября 2024
Как вариант, им надоело решать ваши проблемы. А наличие мужа спасает их от этой необходимости
Плету корзинки• 10 сентября 2024
Родители родом из совка, тогда действительно зависимость от мужчины была определяющей
рукиЖимолости• 10 сентября 2024
Не слухайте. У батьків такий шаблон: жінка повинна бути при чоловікові. І похер, який він.
Колупалочка• 10 сентября 2024
Та яке стара. Ви ще дитя нерозумне, раз досі батьків слухаєте.
Дорослішайте.
Папина дочка• 10 сентября 2024
Скільки років батькам, можливо судять по собі, були в вашому віці невпевнені.
30 років це молодість.
Путающаяся
• 10 сентября 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Так вони не можуть мені допомогти купити житло, і не вирішують мої проблеми давно, кажуть в мене є років 10, я отримую зп вище середнього в Україні, розвиваюся, навіть завнішність маю непогану, кажуть кому ти треба
Вбигудях• 10 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
вибачте, а чому Ви досі слухаєте батьків? то ж давно доросла жінка
Путающаяся
• 10 сентября 2024
Ответ дляВбигудях
Та приїхала в гості, поділилася і вислухала скільки негативу що краще б не приїжала
Вбигудях• 10 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
Ну це класика, на жаль. Мінімізуйте спілкування, суто якісь важливі теми і все. А в своєму житті, впевнена, Ви і самі розберетесь😉
Путающаяся
• 10 сентября 2024
Ответ дляVladimir1978
Дети есть ?..
Ні і не планую поки поряд не буде сильного плеча
Путающаяся
• 10 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Печально, в 30 лет жить с родителями, лучше с мужем . Тут родители правы. Или снимайте квартиру.
Я в гості приїхала не живу з ними з 17 років
Vladimir1978• 11 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
Беременеть и рожать пока есть возможность.
Сокодавка ще та• 11 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
Меньше слушайте.
Откладывайте побольше и не слушайте