КаваЗМолоком• Изменено 11 сентября 2024

Чи правда те,що якщо харчуватися солодким,і борошняним?

То це впливає негативно не тільки на її вагу,але і спряє зміні характеру людини?
Наприклад,вона стає в´ялою,лінивою,апатичною,нічого не хочеться їй робити?
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2024
Цікаво де це Ви про таке дізналися?

Гірчинка• 11 сентября 2024
Можливо через інсулінорезістентність
Снідаю авокадо• 11 сентября 2024
Кардинально не змінює, але через стрибки цукру може знизитися рівень енергії, мозок працює набагато менш ефективно і т.п.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Так, я в собі це і відчуваю. Особливо ПМС, зриваюсь, жару, а потім корю себе і знову на нормальну їжу !
Лялькодзьоб• 11 сентября 2024
Да, если по-простому.
Но сама система реакций сложнее. Вам выше правильно ответили - это связано с уровнем глюкозы крови и выработкой инсулина.
Лялькодзьоб• 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я тоже, просто не могу остановиться.
МинерАлочка• 11 сентября 2024
Якщо не має проблем зі здоров´ям то це не впливає,але якщо інсулінорезистентність,або якась хронь з печінкою наприклад,то так

автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Да, если по-простому.
Я себя вот такой вот вялой и апатичной чувствую,когда сытно поела.Сразу хочется прилечь,присесть и ничего не делать.Даже если меня ожидает гора дел(((((((
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я тоже, просто не могу остановиться.
Я сьогодні слойки груша дорблю зіжрала, тістечка заварних кучу, шоколад - в мене скоро кома буде!
В звичайному житті скільки не їм як перед ПМС
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я себе в´ялою і апатичною відчуваю від будь-якої їжі,яку я поїла ситно.
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
Можливо через інсулінорезістентність
Я не знаю,чи в мене вона є,чи немає,але я похудала)
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Як я вас розумію,ви мабуть зараз спати хочете,відпочивати і толком нічого не робити))))))))
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Є інсуліну резистентність, по ідеї не повинно бути.
Лялькодзьоб• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Это, кстати, один из признаков возможной инсулинрезистентности.
Зубная фея• 11 сентября 2024
Ну в спеку з зайвою вагою важче бути активною. І швидше втомлюєшся. Але зараз загалом я при вазі в сотню( так це жир) я набагато більш активна і фізично більш витривала, ніж була колись в 70 кг(що теж не норма). Просто так склалось. Схуднути то виходить то ні,а спосіб життя вимагає активності на жаль чи на щастя. Багато хто з нових знайомих взагалі дивується як з моїм рівнем фізичної активності взагалі можливо стільки важити. Але це можливо.
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я так від будь-якої їжі відчуваю себе,якщо з´їм не мало.
Пиу!Пиу!• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ешьте меньше
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Говорят,что во время инсулинорезистентности человек не худеет вообще.Но я ж то похудела,Слава Богу.
Зубная фея• 11 сентября 2024
І так солодке та борошняне гірше впливає на самопочуття ніж білкова їжа. Сама помітила. Навіть нервую менше коли білка їм багато

автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ешьте меньше
Так і роблю.По-перше,відчуваю сеюе значно краще,по-друге так я не набираю вагу.
Мольфарочка• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
А зачем есть много? Попробуйте уменьшить порцию. И еду тщательно пережевывать, не глотать как пеликан

Да, сахар и глютен так и действуют на организм.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Худнете! Я 10 кг скинула і таких симптомів не стало, а до того були.
Мучне, солодке, мед, картошку і рис виключила
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
І ще жирні сорта риби допомагають заспокоїти нерви,кажуть.
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну так,я і ще хочу похудати трішки.Зараз важу 46,2 кг,зріст 153 см.
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляМольфарочка

Ну да,я же не враг себе.
Играю_на_кларнете• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Навіть леви сплять після доброго обіду.
Скажіть собі, що Ви левиця, і спокійно спіть.
Душка-свекрушка)))• 11 сентября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Скіні-фет може бути. Зараз багато таких дівчат ходить
Перейдіть на здорове харчування.
Пані з калабані• 11 сентября 2024
Станеш солодкою булочкою
Кружите меня,кружите• 11 сентября 2024
Тільки солодким і борошняним? Чи добавляти його в раціон?
автор КаваЗМолоком • 11 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Перейдіть на здорове харчування.
Мене всі питають,навіщо я на стадіоні бігаю