Готова до другої• 11 сентября в 21:40
Поцілунки в губи ( чоловік і його мама)
мене це вже 12 років тригерить . Кожен раз коли бачу ці поцілунки при зустрічі і прощанні. Як на мене так не повинно бути . Чи це нормально ? Сину 36 мамі 65 . Якщо що я дружина
Результат:
вже голосів:
72 (80.9%)
не норма
17 (19.1%)
це норма
СкиниУскачи!• 11 сентября в 21:41
Целуюсь в губы только с мужем. Ни детей, ни родителей, никого вообще больше в губы не целую
Готова до другої
• 11 сентября в 21:42
Поділіться своїми думками , можливо я зрозумію що це ок і перестану звертати увагу
ХвостПистолетом• 11 сентября в 21:42
Ответ дляГотова до другої
Яке це нафіг ок? Це фу, ізвращенки мамаші привчають так синів своїх. Бррр.
СкиниУскачи!• 11 сентября в 21:44
Ответ дляХвостПистолетом
Мамці пірожечків позаходили)))
Сыначки - корзиночки)
Готова до другої
• 11 сентября в 21:44
Ответ дляХвостПистолетом
Я так розумію цей ритуал з народження , я навіть від вертаюсь , мені не приємно дивитись на ці поцілунки .
Мамина квіточка• 11 сентября в 21:44
А зачем вы выходили замуж за мужчину, целующегося с мамой в губы, если для вас это неприемлемо?
ХвостПистолетом• 11 сентября в 21:45
Ответ дляГотова до другої
Мені це теж не ок, у мене син, цілує мене в щоку, і я його.
Викасикрет• 11 сентября в 21:45
Ответ дляГотова до другої
Минет хоть делаете?
Готова до другої
• 11 сентября в 21:46
Ответ дляМамина квіточка
Тю , я зі свекрухою не живу , бачу рідко її , але коли бачу завжди дивуюсь , навіщо в губи то ..
Бабка_в_кедах• 11 сентября в 21:46
Я свого сина ніколи в житті не цілувала в губи, для мене це дивно...
Мабуть, в них немає кордонів особистих і не тільки в тілесному контакті
Менее Более• 11 сентября в 21:46
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
Моєму 8. Хоче в губи як в дитинстві. Але я кажу будеш жінку в губи цілувати а мене в щічку
Готова до другої
• 11 сентября в 21:46
Ответ дляВикасикрет
Минет хоть делаете?
Причому тут наше сексуальне життя , до поцілунків сина з мамою
ХвостПистолетом• 11 сентября в 21:47
Ответ дляГотова до другої
Ігру пристолів дивились? Там років 10 хлопцю, стояв цицьку матері смоктав, це мабудь такі мамки із цієї опери
Золота орда• 11 сентября в 21:47
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
Я мама сына. У нас в семье так не принято. Понимаю ваши чувства, для меня бы это тоже было бы странно. Не ненормально, но максимально странно.
Мамина квіточка• 11 сентября в 21:47
Ответ дляГотова до другої
Вас до свадьбы жених с матерью не знакомил?
Бабка_в_кедах• 11 сентября в 21:49
Ответ дляМенее Более
А навіщо ви раніше цілували в губи?
Готова до другої
• 11 сентября в 21:49
Ответ дляЗолота орда
Так , максимально дивно , все вірно охарактеризували . Я не скажу що огидно , але мені наче ніяково таке бачити … вона жіночка в віці , навіщо , ще і смачно так , як рідні 😆
Менее Более• 11 сентября в 21:49
Ответ дляБабка_в_кедах
А навіщо ви раніше цілували в губи?
Не знаю. Маленький був ..губки тягнув ....може не треба було та вже пізно
Готова до другої
• 11 сентября в 21:51
Ответ дляМамина квіточка
Та вони все життя так цілуються. Після смерті батька , почались такі особливі ніжні відносини , я як дружина не хотіла б .. але ж це рідна і єдина мама .
Бабка_в_кедах• 11 сентября в 21:51
Ответ дляМенее Более
Зрозуміло
Готова до другої
• 11 сентября в 21:52
Ответ дляLike-995b
Я целовала в губы и носик совсем маленького ) а сейчас даже неприятно такое представить, обнимаю часто.
Уявіть , вашому сину 36 а ви його в носик та в губки при дружині 🤣
Готова до другої
• 11 сентября в 21:54
Ответ дляLike-995b
Действительно странно) ну если так уже 12 лет , то вряд ли что-то изменится
Та звісно , мені навіть соромно зробити зауваження , чи акцентувати на цьому увагу
Викасикрет• 11 сентября в 21:54
Ответ дляГотова до другої
При том. Так делаете?
ИграйМойГормон• 11 сентября в 21:55
Ответ дляГотова до другої
О, до вас дошло, что не при чем? Только сейчас?)
Стервочка• 11 сентября в 21:55
У меня 2 сына.
Никого никогда не целовала в губы, кроме мужа и до него, с парнями, которыми встречалась.