Попа как у Кардашьян• 12 сентября 2024
Опять появилась богатая дама, которая клянчит пробник ганимеда)
Пару дней назад она якобы дарила "Christian dior j`adore eau de parfum. Флакон 50 мл без пари пшиків" и кричала, что у нее полно парфюмерии, этими не пользуется.
А тут оказывается, что нет денег купить на распиве пару милликов ганимеда и приходится побираться второй раз подряд.
Репетиторша• 12 сентября 2024
Она и сегодня просила? Вчера и позавчера ее темы видела, забавная дама)))
Попа как у Кардашьян
• 12 сентября 2024
Стрекоза любви• 12 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чем пахнет этот Ганимед?
Метал, замша, дерево. Дуже важкий та неприємний. На собі не тестувала. Від подиху на блотері ледь не задихнулась.
Непонятно• 12 сентября 2024
Там ещё начало поста звучит как ’я ещё вчера просила, и никакая скотина не захотела поделиться, приходится сегодня ещё раз просить’
Дивне створіння• 12 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чем пахнет этот Ганимед?
Мінерали
Дивне створіння• 12 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Така ж була реакція коли вперше затестила, зараз жити без нього не можу. Один пшик і чудова мінеральна хмаринка. Вже за мною дві подруги повторили і навіть якийсь чоловік записував назву
Ворую вкусняшки• 12 сентября 2024
Ганімед не те чим здається, в пляшці він буде задушливий, а після нанесення через якийсь час щось цитрусове, але не влітку, влітку фу. Я б поділилась, але вже нема, теж брала відливант. Повноцінний флакон не повторю через його популярність, в ліфтах через раз як не кірке, так ганімедом воняє:)))
ЯниЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляLukkylove
Автор, все? Набрехала і щезла? Я чекаю скріни
Я вас пам´ятаю ще по одній парф.темі.
Там ви відповіли так само ’ та, заспокойтесь ви, все одно ніхто нічого не подарує’.
Тоді я написала пару довгих постів про аромати і запропонувала поділитись смаками, щоб хоч можна було б орієнтуватись на вподобання , а не так як ви відповіли, що пориюсь, так, у пробниках і , що не сподобалось - на смітник.
Воно мені треба пакувати, бігти на НП, щоб потів все з прокльонами викинули?
Ответ дляЯниЯ
Я вас пам´ятаю ще по одній парф.темі.
Я зареєструвалася кілька днів тому, тому промазали
ЯниЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляLukkylove
Аякже. Та тема не так давно і була. Стиль дуже впізнаваний.
ЯниЯ• 12 сентября 2024
Ответ дляLukkylove
Скрін з датою буде? Дату реєстрації вам видно
Там був анонім. Може ви знов зареєструвались.
Так що, довести, навряд
чи зможу.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3594424
Так що, довести, навряд
чи зможу.
Попа как у Кардашьян
• 12 сентября 2024
Ответ для Juliana R
Ось нашла,цей?Цілих 40 мл,до речі.
это фейк, на распиве от 100 грн за мл