Готова до другої• 14 сентября 2024

Антипрививочницы допрыгались?

Спасибо всем тем недалёким которые не колят детям и себе вакцины, теперь гуляет коклюш из - за вас, ещё и я заразилась не дай бог я заражу ребенка своего этой ф...Гней.
Безлім на все• 15 сентября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Майже як про мою написали. Вона народилася з гіпоксією, через що мала неврологічні проблеми, які дивним чином зникли після того, як років з 4 ми забили на щеплення - дільнича педіатр була досить лояльною в тому плані. Коли прийшли з донькою перед 8 чи 9 класом на медогляд перед школою, нашого педіатра не було, а чергова вперлася, що не дасть довідки без щеплень. Також влили ті крапельки і вкололи від дифтерії і правця, того ж вечора доньку почало плющити як у ранньому дитинстві - спати не може, то сміється, то плаче без причини. Пішли до невролога, та навіть слухати не захотіла, заявила, що нічого нема, просто ’дитина творча’.
Знаючи проблеми дитини, для довідки ви знов її калічите?
Ті капельки могли вашу дитину паралізувати. Ви б хоч щось почитали по темі.

Королева краси• 15 сентября 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Полгода
У моей подруги сын болел когда-то сиильно коклюшем ,показала мокрота ,поехали как раз тогда на море ,лет 6 малому было .Тоже коклюш не хотели ставить.Брлел с полгода.
Барбітта• 15 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Если приступы и рвоты лёгкая форма, то какая тогда не лёгкая?
А как вы определили что нет?
Yeva-c21c• 15 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
А как вы определили что нет?
Вы пишите что что приступы рвоты лёгкая форма,, поэтому возник вопрос какие симптомы при тяжёлой форме
Барбітта• 15 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Почитайте
Матраскин Брат• 15 сентября 2024
Ответ дляLLL2005
о, только хотела написать подобный коммент по поводу того, что коклюш уже давно. Автор, с добрым утром! моя привитая от коклюша дочь переболела и совсем не в легкой форме, педиатр (сц...ка) морозилась до последнего, пока я не нашла частника, которая, в свою очередь, не отправила нас на анализ, который показал, что дочь уже переболела коклюшем. Видели бы рожу педиатра.
О, мені це знайомо)))
Мені інший педіатр теж сказав, що їм заборонено просто ставити діагноз коклюш... Ставили бронхо щось.
Кашель півтора місяця і перший тиждень рвота від кашлю до 15-20 років на день.
Матраскин Брат• 15 сентября 2024
Ответ дляLLL2005
Півтора місяця це кашляла так серйозно. А потім ще з місяці два 🙈
Бо ще слава Богу у нас адекватні знайомі були, то гуляли з нами в парку усю осінь.
З усієї бригади анти і не анти прививочників захворіла моя з індивідуальними графіком😂.

автор Готова до другої • 15 сентября 2024
Ответ дляМюллерная
Л - логика.
Автор, так тема про Вас оказывается?
Допрыгалась непривитая и всех вокруг заражать будет?
Я привитая как раз в прошлом году вместе с ребенком прививались!
Ответ дляВишня на торті
Автор , ау !
Аукать будеш во дворе у себя что ты хочешь?
Ответ дляБарбітта
Почитайте
Почитайте вы для начала прежде чем бред писать
Барбітта• 15 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Вы не проснулись? 😄
Ответ дляБарбітта
Вы не проснулись? 😄
Проснулась в отличии от вас