Самохвалова• Изменено 14 сентября 2024
вас теж дратує мішина ксенія?
вона дуже гарна, фігура,зовнішність просто вау, але яке воно бридке, такий погляд самозакоханної нарциски-психопатки
мені здається така людина тільки вигоду шукає у всьому, для неї немає цінностей і любові до людей
от чому такі люди стають кумирами для багатьох? від них фанатіють і хочуть бути схожими? вона мені така самойлова і бузова на мінімалках
Единая страна!• 14 сентября 2024
Я запам’ятала тільки що її тут колись назвали Срунка Мала))
До цього я і не знала хто це
Телячі ніжноСті• 14 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
На фото вона офігенна. Особисто не знайома, тому більше нічого й не скажу. Ну, поведінка, мені не завжди подобається. Але то таке, вона собі окремо десь там, я собі тут
Ну чем офигенная? Куча фильтров) рот постоянно открытый, сильно капченая (загорелая)
Худая - да, но не фигуристая чтоб вау. Не бесит меня, просто не понимаю «вау», Вы что, красивых женщин не видели? Фото 3 нос как у Майкла Джексона)
Крошечка-хаврошечка• 14 сентября 2024
посмотрела одну серию ’Участковый с ДВРЗ’ и там есть как раз эпизод,где Мишина пытается своими микросисями соблазнить то ли мужа,то ли бойфренда.
жалкое зрелище,скажу я вам...
Скіфська пектораль• 14 сентября 2024
Ответ дляСамохвалова
я думаю сама пробилась, до танців у неї так було мало підписників, не відома нікому, але в неї було таке бажання
а от чому такі люди притягують увагу у багатьох в цьому питання
так на танцах все места распределены согласно купленых билетов. Папик оплатил, вот и натанцевала Ксюшка. Точно так же Санте и прочим.
Попадалочка• 14 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Я даже не знаю кто это)))с чего она меня бесить должна)судя с фоток -красивая баба
Красивая. Но вопрос был о другом. О внутреннем содержании.
Lilian-nochka• 14 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ну уж явно тетка живет получше чем те,кто ее комментирует и обсуждает.следовательно и содержания в ней побольше
Попадалочка• 14 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Вы имели ввиду не в ней, а у нее?
Lilian-nochka• 14 сентября 2024
Ответ дляПопадалочка
Вы имели ввиду не в ней, а у нее?
И то и другое).ну согласитесь,смешно ведь эти обсуждения звучат
Прокачую сідниці• 14 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Добре, давайте порівняємо з гарними жінками. Можно без фото, просто назвіть з нашого шоубізнесу
Вообще не факт• 14 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Джексона попрошу всуе не поминать )
КаРаКаТиЦа• 14 сентября 2024
Я не бачу в ній психопатку, можливо є незначний нарцисичний розлад) у мене єьподруга, схожа на неї дуже зовні і по енергетиці, так, вона у собі впевнена, але з нею дуже комфортно у спілкуванні
Попадалочка• 14 сентября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Нарцисизм і впевненість - це різні речі. З нарцисом не може бути комфортно, бо він квітка, а ти гауно
ЭтаваНиМожетБыть• 14 сентября 2024
даже не хочу анализировать что дратуе, просто паскудная энергетика у нее