Дівчата, прошу не засуджувати. Намагаємося вже довго завагітніти, але марно і сил лікуватися більше не має. Вирішила шукати сурогатну матусю. Але де і як? Які агенції цім займаються?
Прошу поради і збираю інформацію.
Ответ дляickpa
В смысле? Сейчас очень многие клиники предоставляют услугу сурмама…
Так, звичайно. Шукаю перевірену клініку чи агенцію, може хто має досвід.
Я сама лікувалась та обстежувалась в клініці в Харкові, мені не сподобалось, купа грошей і ніякого результату. Та і в Харків більше не поїду, тому шукаю в інших містах.
Ответ дляNina-2f76
Ivmed Киев.
Работают с сурмамами точно. Лично у Меня такого опыта с ними не было, но листала брошюры их клиники пока ждала приемов. Личный опыт это положительный результат Еко у них - 6й месяц уже сопит в кроватке.
Удачи вам!