Перша на селі• 15 сентября 2024
Допоможіть з сукню будь ласка. Може у когось є ідеї чи бажаний список
Потрібна сукня на день народження до ресторану. Щось модне. Недешеве. Не супер вичурне.
2410diana2410• 15 сентября 2024
А как мы вам подберем? Напишите рост, вес, тип фигуры, возраст, цвет волос. Вообще, какой у вас типаж?
месяцкие• 15 сентября 2024
Я очень давно одно платье хочу купить - я вот думаю, взять деньги с кредитки, что ли?
Но это пошив под заказ с сайта, с которого я никогда ничего не заказывала. Страшно. А вдруг обманут? А если попросят предоплату?
Даже не знаю, что делать. А само платье мне понравилось. Моя интуиция молчит.
Сон і дрімота• 15 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Покажіть))
Файна_зупка• 15 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Чи воно варто таких переживань?
Морковку дай• 15 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Ищите в магазинах
Усміхайлик• 15 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Автор які параметри у вас?
Що ви за дешеве інста тряп´я на ескортницях пропонуєте. Автор же дала параметри
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ для2410diana2410
А як ви підберете по цим параметрам? Особливо колір волосся ))) мені одні відтінки кольору личать, а одні таке.... фігура ⏳️, зріст середній, розмір с/м. Тобто я розглядаю різні варіанти
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Автор які параметри у вас?
Це не підходить.
месяцкие• 15 сентября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Покажіть))
Мне это платье нравится , но боюсь заказывать
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Жесть
Маруська Му• 15 сентября 2024
Вы гостья или именинница? И почему именно платье? Костюм с юбкой или брюками, например, будет не хуже смотреться. И в целом можно пошить на заказ.
Сон і дрімота• 15 сентября 2024
Ответ длямесяцкие
Це не такі великі гроші, як вам подобаєтся беріть, скільки того життя)
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
Гість. Розглядаю такий варіант. Але сукня під питанням
Котя_люлю• 15 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
Красивое
Забобонний фрукт• 15 сентября 2024
Я собі до урочистої сімейної події купила таку сукню, як на фото. Звісно, що вона з розряду «одноразових», бо мереживо, але може потім і на щодень буде настрій вдягати під довге пальто та лаконічні казаки. Правда, я не молода дівчина, а жінка добряче за 40.
Але якщо Ваш тип фігури пісочний годинник, то Вам подібний силует личитиме. Тканина, колір та деталі — то вже справа смаку.
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Красивое
Нема суні. Тільки замовила і не факт що вона буде гарна. Але нажаль з того що в нас бачила варіантів 0. Можливо і ця теж буле жахлива(
БезВзяток• 15 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
Ця дійсно не альо по посадці
Ось краще набагато сідає, якщо вам такого плану подобаються
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ця дійсно не альо по посадці
Вона давно продана. Це не варіант((
Кашпо• 15 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
Та ну, с кружевом точно как ночная рубашка
Кашпо• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Коричневый цвет старит и вообще всем плохо
Перша на селі
• 15 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Ні, зараз саме такі сукні і носять. Сліпи з мереживом. Я навіть інше щось вигадати не можу. Просто шукаю якісну
Пушка заряджена• 15 сентября 2024
Забобонний фрукт• 15 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Мне очень идет, как ни странно. У коричневого много оттенков.
Stepa_nida• 15 сентября 2024
Якщо шукаєте саме slip, то можна ще розглянути alice k (там передзамовлення 5-7 робочих днів) - додаю фото в білому, є в чорному варіанті.
Також мені на думку ще спадають сукні Anna October, але це вже трошки інший бюджет
Кашпо• 15 сентября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я про тот цвет что на фото
Друг бобер• 15 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
Нічна сорочка , а не сукня, ще й з дешевої тканини
Кашпо• 15 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
Кто и где носят?
Я ни на ком не видела. Что значит не можете придумать другое? Есть миллион платьев из обычных тканей и без кружев.