Місячне Сяйво• 17 сентября 2024
Що приготувати дитині при рвоті? Їжа. Треба терміново ідеї
Попельшка• 17 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ацетон
А звідки ви знаєте? Це блювота на ацетон чи ацетон від блювоти? Буває і так і так. Дитина довго голодала? Їхала в машині і її ухитало?
Я не тону• 17 сентября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Пюре картопляне, рис відварний та яйце вкруту зварене
Ага, особливо яйце
Я тертий жук• 17 сентября 2024
В больницу идите немедленно,у ребёнка начнётся обезвоживание от рвоты
Щось не спиться• 17 сентября 2024
Регидрон и побольше. Еще можете дать глюкозу. Если рвота не останавливается, то теплую клизму с регидроном или чем то подобным
Ответ дляПироженкА
не добивайте дитину, яка їжа? з якою метою? вона там не перевариться нормально, тільки по підшлунковій вдарить. А якщо раптом не вирве, то ще й пронос почнеться.
Якщо це вірус - в гострій фазі нічого, на наступний день солодкий чай з максимально простим печивом (напр.Марія) та легкий дієтичний суп, тиждень без молочки, м`ясного та риби.
Якщо ж ацетон, то знизити, а потім дієта + бажано ферменти.
Вдумайтесь, організм же не просто так хоче позбутися їжі... Багато води і консультація лікаря
Что сейчас с людьми стало? Ну какие ещё ферменты, какая диета. Просто порыгал, а потом пройдет. У нас так было в детстве, и все у всех было нормально.
Попельшка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛакриця
Прям у всіх і все? Смертність була нульова, правда? Це зафіксовано статистикою.
Попельшка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛакриця
Во времена ссср да и просто так. Ни у кого разве рвоты не было?
Як ви швидко перейшли від ’все і всі’, до ’деяких’ :)
Джавеліна• 17 сентября 2024
Картошка кусочками без масла, без ничего. И куринное филе отварное - без соли. Давать когда попросит ребенок. Фукающих здесь не слушайте. При постоянной рвоте в желудке накапливается желчь и при отсутствии пищи рвота так и будет продолжаться, организм будет выводить эту желчь. Небольшое количество пищи запустит нормальный пищеварительный процес и начнется регулирование выброса желчи
Ответ дляПопельшка
Какая разница? Суть в том, что блевали в детстве хоть один раз абсолютно все. И что? Панкреатит развивался?) Просто проблеваться, не есть ничего некоторое время, а на следующий день уже все можно есть. Всё.
Попельшка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛакриця
Різниця в тому, що ви ляпаєте що попало.
Попельшка• 17 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Дитина і так все виблювала, треба мінерали відновити, а ви ще й без солі
ПироженкА• 17 сентября 2024
Ответ дляЛакриця
розкажіть це інфекційній лікарні, де купа з ускладненнями від подібних підходів.... Легко казати, що імунітет ніхто не відміняв тільки тоді - коли все добре ;-)
ПироженкА• 17 сентября 2024
Ответ дляПопельшка
ще й мясо... а що з ним буде в середині - то таке, головне - дати!
Ваша прЭлесть• 17 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Ацетон
При ацетоне лучше колы ничего нет.