Непозбувна Бентега• 17 сентября 2024
Як ви вважаєте, це нормально?
В нашій школі не будуть впускати дітей на перший урок, якщо дитина запізнилась в школу і це коли кожної ночі тривоги через шахеди.
Ось таке повідомлення - Шановні батьки!
Доводимо до Вашого відома, що з 16 вересня 2024 року учні, які запізнюються на перший урок без поважної причини, не будуть допущені до заняття (цей час діти проведуть у вестибюлі під наглядом охоронця). Це рішення прийнято з метою покращення дисципліни та організації навчального процесу.
Просимо звернути увагу на можливий вплив таких запізнень на навчальний процес та організацію заходів.
Ось таке повідомлення - Шановні батьки!
Файно Замало• 17 сентября 2024
Так, нормально чекати закінчення уроку біля охоронця. І не зривати урок іншим
очки_ннадо• 17 сентября 2024
Правильно. Якщо не встигаєте на перший-приходьте на перерві перед другим
Рожки-да-ножки• 17 сентября 2024
Якщо у вас в місті були шахеди, то це поважна причина для запізнення (чи світло раптово вимкнули, а дитина в цей час в ліфті)
Вважаю, що запізнення на уроки зриває навчальний процес
Гарачий Чокалад• 17 сентября 2024
Що не так і до чого тут тривоги вночі? Не виспались, то приходьте на другий-третій-четвертий урок, або лишайтеся вдома. Якщо адміністрація школи пішла на такий крок, значить запізнення мають масовий характер і заважають навчальному процесу.
ГЛЮкоза• 17 сентября 2024
Якщо це буде не одна чи дві дитини, охоронець повинен не виконувати свою роботу, а бути наглядачем для дітей і відповідати за їхні життя.. Ну таке.
Цідило правди• 17 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ваш часто опаздывает?
Думаете, что автор за судьбу других детей так переживает?
Кондуктор маршрутки• 17 сентября 2024
Мне б было все равно . Мой не опаздывает, а если и опоздает , то по причине .
Экспертиза• 17 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
В чем срыв урока, если ученик пройдет тихо на свое место?
Бойова• 17 сентября 2024
Ибо нехрен колошматить весь класс. Сидите ждите перемены.
И не надо списывать на войну. Во все времена были такие куры, что просыпали даже во вторую смену
Ольга.Д.О.• 17 сентября 2024
Шахеди вночі не виправдання, щоб запізнюватись. Це лише ваша неорганізованість. Не виспались - сидіть дома, відсипайтесь.
Знову Я• 17 сентября 2024
Ответ дляФайно Замало
А ваш заходит с цыганами и медведем? Как срывать можно?
Ms. Сама прямота• 17 сентября 2024
Да, нормально. Не проснулись к первому уроку - приведите ребёнка к началу второго.
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Я бы шла разбираться, не имеют права лишать ребенка образования даже по причине опоздания!
Мусик Пусик• 17 сентября 2024
Нормально , зачем другим мешать это ж не проходной двор кто когда хочет тогда и приходит .
Ло Шарик• 17 сентября 2024
У нас пару лет назад пытались такое сделать. Разброд и шатания детей по окрестностям и школе и злые родители.
Садова гойдалка• 17 сентября 2024
Ответ дляЭкспертиза
Один, второй, третий
Перша леді колгоспу• 17 сентября 2024
В нас шахедів немає але діти які з запізненням приходять є завжди. І 20 років назад були. Тихенько сідають і все. Але в нас нормальна школа і директор адекват
Аноним_1857• 17 сентября 2024
дітей ще не маю. але пам´ятаю як в молодших класах учні запізнювались на 10-15 хвилин , час від часу . Потім було оголошено-запізнився-сиди, чекай у вестибюлі або приходь на перерві між 1 і 2 уроком. ще давно була така практика. як на мене (тоді) так навіть краще було)))
Ответ дляГЛЮкоза
Чому він буде відповідати? Дитина відмічена, як відсутня. А от якщо, поки дитина йде від дверей школи до дверей класу, щось станеться - буде винний вчитель, якщо не поставить ’н’ дитині.
Файно Замало• 17 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Ні, мій вчасно приходить. А от кілька таких, як ваш - і уроку нема
Вільний митець• 17 сентября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Згодна
На днях, коли була тривога, на перший урок учні приходили по одному пів урока. І перші не могли нічого робити, бо ті, хто приходив, починали питати ’а що вже зробили, що писати, що робити і починалось все по новій.
Хоча можна було просто прийти на 2 урок
ПодругаМужа• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
так это вы его лишаете, не приходя вовремя на урок