Чижик Пижик• 18 сентября 2024

Мнение мужчин о женщинах после 40

В ФБ иногда заглядываю в посты и комментарии читаю, что думаю мужчины о женщинах после сорока.
Неутешительно, нас и за женщин уже не считают, и воспринимают, как таких, что и бомжу рада.
Мерзко так, мне 38 и как бы в описке. Видно, и не стоит пыжиться.
Моя сестра в свои 44 года уверена, что никогда уже не встретит мужчину, потому что для мужчин она уже ничто. А ведь как женщина она полноценная и родить может, по крайней мере, гинеколог так считает. И я бы могла, но как? Кто же на таких пойдет?
_Злата Ibra_• 18 сентября 2024
Ответ дляMary-7b23
Ради интереса зашла на сайт знакомств и посмотрела контингент 45-55 … это полный пиз@ец. Много опущенных , страшных, старых , потрепанных , лица без интеллекта и ставят требования для женщин 18-36 лет , и что бы была самодостаточная , меркантильных просьба не беспокоить 😆😆
Ахахахахаха

_Злата Ibra_• 18 сентября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
В уборщицы , консьержки и кассу…
Да пошли всех нах, уеду на необитаемый остров и все)
Патриоточка• 18 сентября 2024
Ответ дляЦветочница
ні, ви неправильно зрозуміли)
Моя подруга в свої 39 познайомилась з німцем, який має кошти, щоб подорожувати приватними літаками. І за вашою логікою він би мав обрати 20-річну.
Це до того, що жінка і в 40 років може знайти достойного чоловіка. Але може фішка в іншому: звичайний чоловік на мінімальній з/п очевидно не розглядав би її як парнера, бо сама вона заробляла тільки на себе і дітей. Ще і його б утримувати не змогла.
20-річна в силу молодості просто його б не терпіла, тим більше не була б доступною для нього на ’птичьих правах’, бо громадянський шлюб в Німеччині не передбачає жодної фінансової відповідальності за партнера чи у випадку розлучення. Тому хай ваша подруга літає на здоров´я приватними літаками, але не забуває собі складати в кубишку, бо досвід показує, що рано чи пізно в літак сідає інша 40+ річна і думає, що вхопила удачу за хвісти. Не забувайте, кошти за експлуатацію приватного літака списують у Німеччині з податків компанії, тому вона літає за кошти компанії, а не за кошти свого партнера, за свої він би її ніколи не запросив політати.
Тишком_нишком• 18 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Такая бравая тема. Но если честно и положить руку на сердце, то все сдают именно после 40… смотрю по себе и окружающим) ну я сдала еще до 40…
Здають після 50. Коли прийшла менопауза. Мене про це попередила гінеколог і це правда: де овал обличчя, де струнка талія, де гарна спина без вдовиного пагорба? Єдине тішить, що хоч вага розподілилась по тілу рівномірно. Компенсую втрату краси шмотками, не шкодую собі нічого..
мадам Везувий• 18 сентября 2024
Ответ дляАнонім Секретар
У вашій реальності так, вирок. Але багато жінок живуть в іншому світі. І там вони кохані, чоловіки їм роблять компліменти, дарують квіти.
мне 49... свадьба в октябре,женихк 45.
просто после 40 видно все сразу и не хочется сваю жизнь на ненужное
на руках носит, машину подарил. и т д.
Vladimir1978• 18 сентября 2024
Родить первого ребенка ?
Не обижаюсь• 18 сентября 2024
Я именно после 40 только поняла как выбирать мужчину)) Так, что пусть идут лесом комментаторы. Мужик после 40, как подержанный автомобиль, то стартер барахлит, то масло течёт, то кузов убитый в хлам, фиг найдёшь то, что тебе нужно, чтобы не с толкоча заводить , а просто сел и поехал, так что женщина более актуальна после 40, чем мужчина.
Цветочница• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка
От дався вам той літак)))
Вона на ЗАРАЗ знайшла в свої 40 років чоловіка, про якого мріяла (ну чи майже такого). Це те, що в цій темі стверджується як неможливе. Але як виявилось можливо,

І що б змінилось, якби вона вийшла заміж за звичайного менеджера Петра? Це б була гарантія того, що їхні стосуни будуть тривати вічно? Чи до чого ваш знецінюючий коментар?
Де в моїх коментарях було про вхопила удачу за хвіст?))

Ви коли виходили заміж були впевнені, що проживете з чоловіком до глибокої старості? Бо я виходила заміж в 27 і в мене такої впевненості не було) І зараз немає, хоча стосунки з чоловіком гарні. Зараз. А що буде через рік чи десять, я не знаю.
То в чому різниця? В забезпеченні після розлучення? Так може це її не так цікавить? Якось же прожила до 40 років без нього досить небідно.
Как_б_не_так• 18 сентября 2024
Ответ дляАльдебаран
Я сейчас в отношениях с мужчиной, который недавно сказал что-то вроде ’женщина после 40 уже не имеет шансов выйти замуж, нормальный мужчина выберет моложе’
Мой шок в шоке
Подниму ещё раз эту тему и если он действительно убежден в этом, то нафиг такого 😅
Это ппц) откуда они такие интересные
Зараз ваш шок буде в нокауті. Французи обирають або ровесниць, або трохи старше. Тут немає пар ’тато, донька’.

Катастрофа• 18 сентября 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Зато есть мама, сын
real strv• 18 сентября 2024
Какие-то бибизяны в Фейсбуке что-то написали и столько возни))
1. Нормальный мужик в ФБ не сидит и комментарии не строчит - ему некогда, он занят важными делами: любимой женщиной, зарабатыванием денег или просто семьёй.
2. Если такой попадается в реале. Чем ущербнее существо, тем более «плохие» и «виноватые» во всем сразу окружающие. Если это недомужик, который парталогической лузер и ему даже проститутки за деньги не дают, то вот от него такое мнение о женщинах и можно услышать.
3. Мне 40, я поступила на второе высшее. В группе деченки-малолетки 20-25 и я пионервожатая. Так вот каждый (каждый!!!) препод мужского пола (типично они все 40+) в какой-то момент попадает глазами на меня и с этого момента читает лекцию только мне )))
Так что нет, дело не в возрасте точно.
Патриоточка• 18 сентября 2024
Ответ дляЦветочница
От дався вам той літак)))

Але ж ви чогось про літак написали? Не лукавте, хотіли підкреслити його фінансові можливості, ви ж не написали, що він їздить наприклад на Фольксвагені 20-річної давності.

Ну якщо її не цікавить, то таких варіантів який вона знайшла, думаю дуже багато. Було б внутрішнє бажання і мотивація на такі тимчасові стосунки, щоб гарно провести час. У вашої подруги ця мотивація є, тому для неї ж і краще, задаватиме собі менше питань і буде щасливішою. А в старості можна і після літака в соціальне житло, це також вибір, зато буде про що згадувати.
KievN• 18 сентября 2024
Черкасов-Георгиевский))))

Да если бы этому хмырю хоть какая-то святая женщина дала, хоть 50, хоть 60 лет, да он ноги бы ей мыл и воду пил)
Кому вы верите)
Ms. Скромность• 18 сентября 2024
Мне 43, уже 7 лет как за мной бегает парень, который на 10 лет младше. Понятно, для чего я ему нужна ... Но ведь, бедося, не уймется же все никак . Все зависит, от того, как женщина к себе сама относится, как она сама себя любит.
Цветочница• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка

скільки заздрощів і знецінення))
звідки ви знаєте, скільки будуть тривати ваші стосунки? Тобто з нею у чоловіка секс, а вас люблять за багатий внутрішній світ?
Чому ви впевнені, що це не вам доведеться переселятись в соціальне житло? У вас багато нерухомості за кордоном?)

Так, про літак написала, щоб підкреслити фінансовий статус. Багато хто тут на порадниці вважає багатіями і людей з рівнем дохода 7-10 тис євро на родину)
маринабаранова• 18 сентября 2024
Так ’бабий век - 40 лет’ - говорит народная мудрость...И с этим не поспоришь, к сожалению. Вы не знали?
Патриоточка• 18 сентября 2024
Ответ дляЦветочница
скільки заздрощів і знецінення))

Ну ви коли пишите про вашу подругу на форумі, ви ж очікуєте різні реакції, правда? Чи лише позитивні коментарі? Я особисто вважаю, що 7-10 тис. євро на родину це хороший вищий середній клас, і приєднуюся до тих коментарів, які ви не приймаєте.
Вважайте, що я заздрю, якщо вам так легше
Цветочница• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка
так я ж у вас і запитувала про вашу думку))
чому ви вважаєте, що в кращому положенні, ніж вона?) що вам дає підстави так думати?)
Але ж ви не про себе пишете коментарі, а намагаєтесь довести, як все погано у моєї подруги) І весь ваш аргумент зводитьься до того, что він її покине і вона залишиться ні з чим. Тоді логічне питання: а вас не можуть покинути? Ваш чоловік не захоче молодшу? А чому?)
так, 10 тис - це нормальний середній клас, але це не рівень багатства.
ішо• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка

то нехай напише тип літака, бо приватний то таке, як спідня білизна, може бути в різну ціну

Патриоточка• 18 сентября 2024
Ответ дляЦветочница
я правильно зрозуміла ваш перший коментар - ви хотіли просто на прикладі вашої подруги показати, що жінка 40+ може знайти собі пристойного чоловіка. Якщо так, то я з вами згодна, це можливо.

Мій коментар стосувався трохи іншого, ви про це не запитували, але я вже написала. Кому цікаво, почитає. Кидають всіх, різниця лише в тому як після того жити. Мій коментар не негативний, він просто не сповнений такого оптимізму як ваш. І да, 10 тис. євро щомісяця ще треба вміти заробити.
Чаклунка-ведунка• 18 сентября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я так смотрю, что сорок лет это приговор.
Да, Пугачева и Галкин...приговор...
Цветочница• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка

у мене немає ніякого оптимізму, скоріше реалізм. Вона зараз живе повним життям, і цілком задоволена. Що буде завтра - невідомо.
Так само як невідомо в будь-яких стосунках, а якщо сюди ще і війну додати, то взагалі непередбачувана картина вимальовується.

Але якщо вже мова зайшла за вік, то вона дуже гарно виглядає, зовнішністю її природа не обділила. Звісно в 40 вона на 20 не виглядає, але ніколи не була обділена чоловічою увагою.
Цветочница• 18 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка

10 тис на родину, тобто мала на увазі дохід двох працюючих. А для Європи - це взагалі не є великими з/п для кваліфікованої праці. Я працюю в американський компанії в Україні, в мене непогана з/п, але на аналогічній посаді в Європі з/п вищі навіть в моїй же компанії. Правда там і ціни вищі на все інше.
ShkaFFchik• 18 сентября 2024
Ответ дляЛижТолько
Нет, женщина востребована пока ей этого хочется. Тут любят порассуждать про возраст, детей, алименты, но когда случается химия, никто не спрашивает про детей, возраст и тп. Люди сходятся вообще не на этом. Мозгом рациональео рассуждать - это одно, душей чувствовать - это другое. В 40 уже не хочется абы кого - хочется родного человека и секс тут абсолютно не при чем что для мужчин, что для женщин.
Странный пост в теме, где женщина жаловалась на невостребованность при абсолютном ее хотении Как у вас с логикой? Почитайте толковый словарик, на букву Л)
Повелитель бітка• 19 сентября 2024
Коли я дивилася ’службовий роман’, де головній героїні всього 36-ть, я її сприймала саме мимрою без конкретного віку, зараз я вже на десять років старше, але, нажаль, цей вік ніяк не сприймається і не відчуваєтся. Звідки думка, що після 40-ка жінка має ’повзти на кладовище’ хрін його знає. Цікаво, всі ці ’срані пісатєлі’ мужицького роду, яким після 40-ка і вони патякають, що жінки 40+ то вже фсьо, прям аполони-герої античної статури, підтягнуті, без залисин, звисаючого пузка, гіганти сексу, м´язами, посадами і при зарплатах?
Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Так а что не правда? После 40 лет женщина крайне активно начинает увядать и мужчины это понимают... Кто-то ею пользовался в то время, когда она цвела, и зачем она надо тогда, когда она начала увядать? Одно дело - любящий супруг, с которым прожиты годы и стали одним целым, а другое - новые отношения...
Повелитель бітка• 19 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Може то воно й правда, але на фото коментаторам чоловічої статі теж далеко не 30+ і вони також вже не ті, що раніше, попользовані і ’поношені’. І навряд чи дівчата 25 будуть прям зацікавлені без ’особливої мотивації’ в чоловіках на 20 ть років старших, що з ними робити ?
Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Да, но в возрасте +/- 40-50 мужчины, объективно, внешне меняются менее значительно.... Не так быстро. Кроме того, мужчине намного более желанна женщина моложе, нежели женщине - мужчина. Да и мы же не торгуемся - как есть, так и есть!)
Клин_Кляйн• 19 сентября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
С чего мужчина, нормально воспринимающий женщину старше 40 - геронтофил?
Ну если ему 18, то возможно))
А если самому под полтину, то кто еще геронтофил
Та_шо_ж_таке• 19 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну если ему 18, то возможно))
Геронтофилия - это половое влечение к людям старше 80