Банан-барабан• 18 сентября 2024
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Уявіть ідеальну сімʼю в цій ситуації. Чоловік купи офіс , оформив на себе під час шлюбу. Зараз розлучення. Ділять офіс. Все.
Чому свекруха погана, підла і тд? Вона жила з сімʼєю сина. Подарувала сину квартиру. Навіть дозволили записати на невістку свій особистий дім.
Так, офіс той був на неї записаний, але це явно на прохання сина, не її бажання, думаю. До нього всі претензії . І краще було про це говорити тоді, коли офіс купувався.
Чим свекруха заслужила залишитися без житла?
на лицо сговор свекрухи и сына, все в своей семье, все на них записывать,не дай бог на сына,чтоб невестке ничего не досталась. по сути все заработанное за всю жизнь сын записал на мать,чтоб не досталось жене. это большая подлость, за такое многие разводятся, ругаются до драк. это ужасно. тут автору хоть повезло,волею случая на нее переписали дом. главное не упустить свою часть.
автор, разводитесь, не ждит его заявления,через электронный суд вы сами можете развестись, удаленно отсылаете заяву в свой суд и ждете заседания,которое будет проходить без вас,все. затем подавайте на алименты, пусть платит. дом ни в коем случае не переписывйте ни на детей,ни на свекровь. только равноценный обмен на квартиру. с такими охеревшими родственниками только так. как они к вам,так и вы к ним.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
Не все. Будинок - невістки
Хочуть йти суто юридичним шляхом - бог в поміч.
это да, силы автору
и так жизнь была не сахар, а станет еще веселее
я ей не завидую
Кнопус• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Казав, що то немає значення на кому стоїть, що це все робить для майбутнього дітей та нашого. А коли зараз йому це згадую - каже що мав на увазі для нашого спільного майбутнього, а так як хоче розвестись...
Який канонічний жлоб.
Єдине позитивне від зелених законів - що такі хитрожопі кинулися на жінок майно переписувати. Хоч комусь зиск.
Пані з калабані• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Так хай свекруха це скаже своєму сину. А жінка скаже свої претензії. Хай виділить щось жінці.
Гербарія сушу• 18 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
А я в шоці що є нормальний такий % жінок на цьому форумі, які підтримують чоловіка і його маму.
Як?
Може в них самих сини і вони б також не проти таке провернути
Як?
Ну ви б хотіли бути в такій ситуації як ота свекруха? Дбали ,будували,а будинок і не твій виявляється.
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
При такому зговорі вони б в житті не оформили на невістку дарчу на будинок! Не перегинайте.
Син нічого не заробив ! Нічого. Офіс куплений за дошлюбні і батьківські гроші.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляКнопус
Який канонічний жлоб.
это да. хоть что-то будет у женщин, а так большинство женщин по документам в нашей стране без кола, без двора, хотя имущества вроде полно. но не у них.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
ну что этот бедолага заработал?
свекровь пробивная, умеет крутится, а этот что? а ровно ничего
тянула бедная женщина на себе все и все....
получите распишитесь - вы теперь бомж
спальное место• 18 сентября 2024
Что значит он требует чтобы дом ему назад отписали? Шлите его в лес!!
Ума Палата• 18 сентября 2024
Если не перепишешь то как ты сможешь жить в доме, зная что это родной дом мужа и его мамаши?куда их денешь?))
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
ну что этот бедолага заработал?
получите распишитесь - вы теперь бомж
какой же она бомж с квартирой в новостройке и офисом, и ремонтами, которые ей ее сын всю жизнь делал, и все заработанное в ее имущество вкладывал, наплевав на семью?
Гуру троллинга• 18 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Зачем в нем жить, на продажу и все
Летчица• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
Мали б. Але син їх в це втягнув. І ще жили разом, тому все спільно вирішувалося. Але я не думаю, що свекруха мало до невістки в внуків якісь погані наміри. Якщо врахувати, що вся ця нерухомість і гроші на неї - фактично ( по совісті) належать саме свекрусі.
Ну свекри - дорослі люди. Могли не погоджуватися.
Намірів, може, не мала. Але зараз стає на бік сина. Можуть домовитися: невістці квартиру купити чи передати відповідний грошовий еквівалент (що точно буде менше, ніж вартість будинку), а автор переписує будинок назад. Всі розходяться ’краями’ і далі живуть своїм життям.
ФрекенБок• 18 сентября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мені важко уявити що я така зажиточна жінка і квартира і будинок і офіс, а онуків залишаю голими-босими і без даху.
Це не про мене історія, тому не можу відповісти.
Я б маючи стільки майна онуків на вулиці не лишила. Невістка може і чужа мені, а онуки рідні.
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
Так, це чудова угода. А хто повинен купити квартиру цю? Я вважаю , що чоловік, не свекруха, правда ж?
Але чи має він гроші? Офіс і квартира зараз йому не належать. Нехай він думає, як вирішити цю ситуацію. Тим більше, він ініціює розлучення
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
знаю одну похожую ситуацию - свекрухе около 70, все мотается, зарабатывает, бизнес, сын полный бездарь, где посиди там и сидит, и так же живут сын с невесткой и детьми в половине дома, невестка тоже ноль без палочки. И споры за этот же дом мамы были... аж интересно, автор не оттуда
Но там молодые те еще пеньки...
Летчица• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
это да, силы автору
я ей не завидую
Ну, як на мене, краще мати у власності будинок і вирішувати питання, виходячи з цього, ніж не мати нічого.
Як то кажуть: за гроші не можна купити все, але ридати під дощем, все ж, краще сидячи в Лєксусі, ніж на велосипеді.
Сладко-соленая• 18 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Вы прикалываетесь?
Ні,можуть найняти кілера
А ви думаєте таке тільки в кінофільмах буває?
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
если автор не поступит мудро, даже велосипед ей не светит
Гуру троллинга• 18 сентября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ні,можуть найняти кілера
Это вы фильмов пересмотрели ахаха
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
ну что этот бедолага заработал?
получите распишитесь - вы теперь бомж
вот живет семья, работают, ростят детей. муж заработанное почему-то несет не в семью, не откладывает себе не квартиру, а вкладывает в участок мамы, строит дом. проводит все время там, все силы и деньги на постройку этого дома, тут же жене указывается ее место, там твоих денег нет,сиди готовь есть и обслуживай семью, твое дело маленькое. берет продает дом, покупает офис и записывает на маму. а как же он сам и его семья, где их часть от вечной экономии и вкладывания всех сил на дом? а нигде, дуля им. а теперь удивляются,чего это жена такая обиженная и не хочет отдавать переписанный на нее дом. вот жеж жлобиха, мркантильная тварь и сучка.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ні,можуть найняти кілера
сегодня на окружной в Киеве застрелили мужчину в упор
жесть конечно что творится
Летчица• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
А це, хіба, питання автора? Хто хоче - хай і купує. Може, навіть, сестра чоловіка. Пофіг.
Сладко-соленая• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
с какого перепугу какая то писюха должна забирать ваш дом?
не заработала? - бывает
но он не ее
не заработала? - бывает
но он не ее
Просто чоловік був правий коли все інше не переписував на жінку ,ось воно як виявилося себе показала
Я сумніваюсь,щоб ця жінка записав на чоловіка офіс на який вона заробляла сама , звісно ні,а чому тоді чоловік повинен був це ділити та записувати?
спальное место• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Все на свекрусі було. Він казав, я заробив, а ти виховала гарних дітей - то твій здобуток. Але ж діти спільні...
Може він і більше фізично працював, але й мені було нелегко
А ничего что вы его кормили и содержали за свои деньги пока он в кубышку откладывал и делал дом? А ничего что вы детей содержали? Хотя дети тоже его? А то что вы детей родили? Предъявите ему сколько стоит родить детей если за дело возьмется суррогатная мать
Все расходы ему предъявите там одного подаренного вам дома мало будет!! Кстати, сейчас пока вы в Европе он вам дает деньги на детей? Нет? Срочно подавайте на алименты!
Придурок какой угораздило же вас автор вляпаться так
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
жесть конечно что творится
видела в телеграме,кажется в Реальном Киеве. потом хотела отправить одному человеку, захожу в телеграм,а видео уже нет,удалили.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляспальное место
да да, вполне может оказаться что кормила всех эта ненавистная свекровь
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Тільки не забувайте, одне уточнення. Син з сімʼєю в цьому будинку ще й живе, а не лише гроші туди вкладає.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
вы что-то путаете. дома уже нет,продали.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
по многим канал есть
я конечно шокирована
вот так просто, днем, куча машин....
что за жесть творится?
неделю назад там парень вены порезал и выбросился с моста - есть видео где в конвульсиях бьется на земле
я конечно шокирована
вот так просто, днем, куча машин....
что за жесть творится?