Просто жесть якась
Ответ дляPinkMa
ну и что? анонимный фсбшный идиот развлекается
на такое давно уже пора не реагировать
звісно, ви б 10000000% не реагували якби ваша дитина вчилась в одній з тих шкіл і спокійно б відправили її на уроки, правда?
Два роки тому подібні повідомлення надходили на електронні адреси деяких шкіл. Школа, до якої ходить моя дитина, таке повідомлення не отримала, але я настільки рознервувалась, що поїхала до школи, наробила там кіпішу, адміністрація закрила всі входи-виходи, я забрала дитину і поїхала додому )). Тому, після таких повідомлень навіть в тг каналах, не пустила б дитину до школи. Занадто тривожною стала під час війни((
Tasya-Natusya• 19 сентября 2024
Оголошені теракти зазвичай не відбуваються. Хтось хоче полоскотати нерви і навести паніку.