Копирайторша• 19 сентября 2024

Аліменти при високій зп по-чесному, як правильно?

При розлученні у пари є бізнес з хорошим доходом біля 200К і зп чоловіка 180К офіційна, і двоє дітей , дружина рік не працює, а до того її дохід був біля 50К. Діти з дружиною залишаються жити в квартирі. Чоловік житла не матиме.
Скільки на дітей має платити чоловік на утримання дітей? Бізнес йому залишається.
По закону 25% на одну дитину, тобто 50% на двох.
Якщо через суд, то тільки з зп, бо доход з бізнесу офіційно не видно (інші фопи)
Чи зі всіх доходів він має платити?
Як думаєте?
Скільки аліментів має отримувати дружина?
90К (50% від його офіц. зп )
Чи 170К+/- від усього його доходу?
Ніби багато, але ж по закону -50%
Він погоджується на 90, але це і через суд дружина отримає, а якщо по-чесному, бізнес же спільний був…
Результат:
вже голосів: 135
41 (30.37%) 90К - тільки з зп
28 (20.74%) Свій варіант
27 (20%) 170К з усього доходу
23 (17.04%) Вистачить цілком і 50:))
16 (11.85%) 90К і то через суд
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
На двох дітей розмір аліментів 1/3 від доходу.
Щодо максимальної суми аліментів, то вона не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів:
до 6 років — 25 630 грн;
від 6 до 18 років — 31 960 грн.

Отже, автор, максимум, що Ви можете отримати, - це 31960 грн і губозакаточну машинку.
Я буду иметь намного больше, как бы вам небыло от этого печально
Сейчас речь о том сколько требовать, о суде пока речь не идёт

бювет_в_обед• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Та мені байдуже, скільки Ви будете мати. Я написала Вам, як по закону.
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
да хоть 500 - всем пох
Своего не предлагать• 19 сентября 2024
У вас є гроши, бізнес і нема адвоката? Чи нема грошей на адвоката? Чого ви тут?
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
500 тысяч и требовать
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Я не запитувала як по закону.
І про губозакаточку машинку в законі не написано
читаєш таких як ви і бридко
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Удачи вам
Да, вам тоже удачи и сил противостоять всяким манипуляциям и упрекам. Наши «отношения» уже и до этого дошли. Мол, хочешь чтобы я проводил время с детьми значит сделай это, это и это. Очень грустно и больно, что когда-то встретившись по любви и поднявшись из дна вместе теперь имеем такое.
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Спасибо большое)
Вы очень мудрая и добрая
Всего Вам хорошего
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Спасибо большое)
Вы очень мудрая и добрая
Всего Вам хорошего
В отличии от вас

Ду да ду да ду• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Да рублю деньги с МУЖА и ОТЦА , а не с чужого мужика)
И представьте, мне даже не стыдно
Я отстаиваю интересы наших детей, и буду отстаивать
та пожалуйста) кто ж против?
бювет_в_обед• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Я не запитувала як по закону.
читаєш таких як ви і бридко
Прийдете потім розкажете, скільки вдалось витребувати
Так я й повірила, що чоловік, який ухиляється від сплати податків, буде колишній давати стільки, як вона собі намріяла.
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
та пожалуйста) кто ж против?
Як це хто, тут половина накинулись на мене, так ніби я з них щось вимагаю))
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
В отличии от вас
Не вам судить
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Не вам судить
Почему? 🤓
АБВГДейка• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну 25% на одного я знаю, а на двоих не знаю))
Но думаю это логично)
Просто интересно мнение))
Если по-закону не 50%, то тогда сколько он должен платить исходя из его дохода?))
Есть максимальній размер на одного ребенка. Странно, что вы не в состоянии загуглить
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Не колишній, а своїм дітям
А скільки особисто мені (колишній) він буде давати, я вже домовилась, 70К -рік.
Два місяці вже дає)
Не багато, але поки, що мені вистачить)
З цим у мене претензій до нього немає
АБВГДейка• 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
муж работает сам на себя - в среднем около 300 тыс имеет ежемесячно
ходила к адвокату, хотела развестись - короче алименты мне положены минимальные, так как официально у него доход минималка... то есть 3 тыс на двоих детей - не поверите, выгнала, но передумала разводится
М....интересно, а он не передумает быть вашим мужем?
Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
А кто его знает?
автор Копирайторша • 19 сентября 2024
Ответ дляЗолота орда
Почему? 🤓
Уровнем не тянете

Золота орда• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Уровнем не тянете
На основе чего произведен анализ?
( скудный ум во внимание не берем)
Своего не предлагать• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Не колишній, а своїм дітям
Два місяці вже дає)
Не багато, але поки, що мені вистачить)
З цим у мене претензій до нього немає
І шо на адвоката не хватает 70 штук???Щось ви скупувата
Дева Мария• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Конечно)
Делить знаю как, я это сама и создавала, все нюансы «выхода» знаю и готова к ним))
Просто пока, думаю как поступить, чтоб без кипиша, но и в дурах не остаться)
Соглашаться на 90 . По закону будете иметь меньше . Квартиру вам оставил . Если по закону - все 50/50 . Вы готовы съезжать на другую квартиру ?
Маю сечі• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Це ЙОГО гроші і лише йому вирішувати, як ними розпоряджатися
по 10 прожиткових мінімумів на 1 дитину (по закону так) - достатньо
Ви така цікава. А хто вирішив, що достатньо? Ми ж не знаємо в яких умовах живуть діти. Може там лише оплата школи по 50 тис в місяць на одну дитину? Може діти одягаються в Баланчага чи займаються конним спортом обидва? Потрібно виходити з того, щоб рівень життя дітей не постраждав, щоб вони мали не менше, ніж зараз. А не виходити з того, що ваш чоловік приносить 15 тис , значить і решта мають жити на таку ж суму, бо вами вистачає.
FleurDeLyse• 19 сентября 2024
Автор, суд здесь вообще не вариант. По закону максимальные алименты около 20 тысяч на 1 ребенка, на двоих будет немного больше. Никакой суд вам не признает 170 тысяч алиментов. Сколько должен платить по совести - это сильно зависит от степени его вовлечения в воспитание детей, сколько он вкладывается своим временем и ресурсами. Я например за границей с ребенком и полностью сама его воспитываю, все вопросы, проблемы и организация досуга, обучения, всего - на мне, логично что мой БМ, который живет в свое удовольствие и не обременен воспитанием ребенка, должен вкладываться финансово больше меня
Силиконочка• 19 сентября 2024
я не поняла, а где нажитое и накопленное за 22 года брака

не одна же у вас квартира при таких-то доходах? остальное делить будете?
Оксана_12• 19 сентября 2024
Хто вам що напише? По закону ви мало що отримаєте. Домовляйтеся. Я ь ставила питання таким чином, що рівень життя дітей не має зміінитись, і накопичення на майбутнє - навчання чи купівлю нерухомості, тобто персональні дитячі рахунки. У нього зараз з´являється витратити свої додаткові, а там моле нова родина -дружина. Все не віддасть, то точно
Млинець Мій• 19 сентября 2024
Княгиня пітьми• 19 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Каждый раз когда читаю такие темы страшно становится. Сидишь с мужем и детьми, занимаешься бытом, в мужчина строит бизнес. И потом бац! Развод. Муж не пропадёт, у него работа, карьера есть, а вот женщине тяжелее, если она все это время не работала.

Не пишу, что это несправедливость. Справедливость. Но насколько важно зарабатывать самой.
А чого страшно? Ну щакочужш рукава в через кілька років маєш собі бізнес. Зате не бігала, як в зад укушена, в пошуках няні для дитя з температурою сорок, бо дуже треба. І як дитина перший крок зробила бачила сама. Все має свою ціну
viter33• 19 сентября 2024
Ответ дляМаю сечі
’НЕ знаєш, як поступити - поступай по закону’
А закон каже - максимальний розмір аліментів - 10 прожиткових мінімумів в міс. на 1 дитину
А ’розписати’ чужі гроші можна і мільйон в місяць і десять млн.
woman Warrior• 19 сентября 2024
Ответ дляКопирайторша
Это по-закону)
А я спрашиваю исходя из ситуации… чисто по-человечески
Если вы его тоже так душите, как сейчас советчиц, то неудивителен развод.
Вам остается квартира и вам еще даюь деньги куда больше положенного по закону, что вам еще нужно?
На работу не хочется идти?
Или нет покоя, сколько останется мужу?
так ему еще бизнес вести.